Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kamēr baudāt Andreja Ēķa kāzu komēdijseriālu Perfektās kāzas, kas skatāms izklaides platformā Tet+ un Helio iTV, laiks pievērsties arī savu kāzu plānošanas jautājumiem.

Skaistākās kāzu atmiņas saglabā kāzu fotogrāfijas. Kāzas ir unikāls notikums, tātad arī sava īstā kāzu fotogrāfa izvēle ir unikāls, vienreizējs uzdevums, kam pieiet ar rūpīgu uzmanību un radošu lidojumu. Lai jūsu kāzas kļūtu neaizmirstamas, apkopojam ieteikumus, kā kāzu fotogrāfijās izskatīties labi.

Fotogrāfa izvēle.

Šis ir ļoti individuāls lēmums, kas jāpieņem neatkarīgi no citu gaumes. Protams, atsauksmes no draugiem par fotogrāfa darbu nāks par labu, lai rastos jelkāds priekšstats par kāzu fotogrāfiem, tomēr fotogrāfam raksturīgajai stilistikai un gaumes izjūtai precīzi jāatspoguļo jūsu redzējums. Fotogrāfijas Instagram ir lielisks iedvesmas avots, bet lai gūtu pilnīgu priekšstatu, vērts aplūkot pilnas fotosesijas. Ļoti būtiski ir tikties ar fotogrāfu klātienē un ne tikai padalīties ar savu bilžu mood board, bet arī sajust saikni.

Ja jūtat, ka šis ir jūsu cilvēks – perfekti!

ka-kazu-fotografijas-izskatities-labi-sadarbiba-ar-serialu-perfektas-kazas
Foto: ARTIS SUPE

Atvērtība.

Jo ērtāk un brīvāk kopā ar fotogrāfu jutīsieties, jo dabiskāks un iepriecinošāks būs rezultāts. Ja ar fotosesijām esat vairāk uz jūs, vērts uzorganizēt ar izvēlēto profesionāli pirmskāzu fotosesiju. Ieguvumu ir daudz – lieliskas bildes lieliskām atmiņām, fotogrāfs jūs iepazīs, un jūs iepazīsiet fotogrāfu, līdz ar to – kāzās viņa sabiedrībā jutīsieties brīvi, atvērti, īsti. Nepozējiet fotogrāfam, tāds nav uzdevums. Esiet jūs paši un baudiet mirkli!

ka-kazu-fotografijas-izskatities-labi-sadarbiba-ar-serialu-perfektas-kazas
Foto: ARTIS SUPE

Gaisma.

Fotogrāfs augstu novērtēs dienas gaismu – labs dabiskais apgaismojums ir tehniski ļoti svarīgs priekšnoteikums, lai kāzu fotogrāfijas izdotos izcilas. Šo vērts zināt, izvēloties telpas pošanās cēlienam. Tāpat svarīgi izvairīties no tiešiem saules stariem. Saules pārlieku apspīdēti, būsiet samiegtām acīm un ne pašu labāko ādas krāsu. Vasarā ādas krāsa vislabāk izskatīsies pievakara saulē. Bet par mākslīgo apgaismojumu – jo vairāk sveču, jo labāk! Sveces nodrošinās ne vien gaismu, bet arī romantisku un maģisku atmosfēru.

ka-kazu-fotografijas-izskatities-labi-sadarbiba-ar-serialu-perfektas-kazas
Foto: ARTIS SUPE

Viesu apģērbs.

Kāzu viesu tērpi tiešā veidā var ietekmēt to, cik labi un pamanāmi izskatīsieties kāzu fotogrāfijās. Kāzu dienas zvaigznes ir līgava un līgavainis, mirdzēt drīkstat tikai jūs! Tādēļ jau kāzu ielūgumā prātīgi norādīt dreskodu – krāsu toņus, kādos ierasties kāzās. Ja kāda dāma uzvilks koši sarkanu kleitu, kuru pirmo pamanīs kāzu fotogrāfijās – sarkano dāmu vai līgavu?

ka-kazu-fotografijas-izskatities-labi-sadarbiba-ar-serialu-perfektas-kazas
Foto: JĀNIS DEINATS / ARTIS SUPE

Laiks un atpūta.

Pirms kāzām svarīgi kārtīgi atpūsties, veltīt pietiekamu laiku miega stundām, kā arī neiekrāt pēdējā brīža darbus. Nogurumu fotogrāfijās nenoslēpsi, tas būs lasāms acīs. Lai kāzu dienu baudītu un priecātos nenogurdami, gudri jāieplāno arī pieturpunktu fotosesijas. Ja tās ir vairākas, katrai jāvelta vismaz pusstunda laika, atceroties arī par ērtiem apaviem.

ka-kazu-fotografijas-izskatities-labi-sadarbiba-ar-serialu-perfektas-kazas
Foto: ARTIS SUPE

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: ARTIS SUPE, JĀNIS DEINATS


Lasi arī: SIEVASMĀTES, VĪRAMĀTES UN VIŅU MILJONS PADOMI. SADARBĪBĀ AR SERIĀLU PERFEKTĀS KĀZAS

Citi Raksti