Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu svinības burvīgajā dārzā, zem klajas debess — svaigā gaisā, ar putnu dziesmām un skaistiem ziediem visapkārt. Bagāti rotātas dārza arkas, puķu dobes, dekors uz kokiem un krūmiem, uz klātiem galdiem, soliņiem, katrā dārzā stūrītī. Vai iztēlojies? Idejas lidojums šeit ir neierobežots.

Patiešām, arī pasaules kāzu rīkošanas tendences liecina, ka pāri aizvien biežāk vēlas rīkot kāzu ceremonijas un svinības tieši ārpusē: dārzā, pie jūras vai ezera, arī pļavā, brīvajā dabā.

Ja tev jau ir ieplānota konkrēta teritorija, vai arī ja ir pieejams savs dārzs, sāc ar to, cik daudz vietas ir pieejams dekorēšanai. Cik daudz galdus tu vari atļauties uzstādīt, un vispār pietiks vietas dārza arkām un papildus iespējām visā perimetrā?

Ja par svinību vietu vēl domā, tad sāc ar to, ko tu vēlies redzēt un uzstādīt, cik daudz galdu ir nepieciešams, kāda veida dārza arkas vēlies. Kādi papildus interjera vai eksterjera priekšmeti būtu nepieciešami, kādas dārza mēbeles un apgaismes ķermeņi būs jāiegādājas vai jānomā.

Neaizmirsti arī par tik svarīgu lietu kā dārza krēsli. Bieži vien cilvēki apdomā šķietami visu, rīkojot kāzas dārzā vai dabā: cik daudz galdu un sēdvietu nepieciešams konkrētam viesu skaitam, kur būs lounge zona ar dīvāniem, uzstāda gaismekļus, bet par galda krēsliem aizmirst, vai pieņem, ka ar parastiem plastmasas krēsliem būs gana. Taču viesi būs jums patiešām pateicīgi, ja laicīgi izvēlēsieties ērtus un ergonomiskus dārza krēslus savām kāzu svinībām svaigā gaisā.

Atgriežoties pie dārza arkām, ir vērts pieminēt, ka arī šeit ir no kā izvēlēties. Viena no pēdējā laika populārākām pasaules tendencēm ir uzstādīt abās malās nelielus kokus, it kā savienojot to kroņus un atstājot brīvo telpu zem tām, lai pāris varētu iziet cauri.

Cita dārza arkas veidošanas iespēja ir uzstādīt pušķus vai kuplus ziedus abās malās. Tie var būt arī krūmi, kurus ir iespējams dekorēt ar papildus ziediem, piesaistot florista pakalpojumus vai tiekot galā pašiem. šajā gadījumā gan, mīnuss būs tas, ka “arkas” augšējā daļā būs tukšums, un šis risinājums drīzāk būs uzskatāms par tādiem kā “vārtiem”.

Taču klasiskākais un, iespējams, visskaistākais veids, kā veidot ziedu arku — ir iegādāties vienu no piejamām dārza arkām, špalerām un pergolām, un salikt visu, ko vien sirds vēlas!

Materiāli, no kurām izgatavo arkas var būt ļoti dažādi: no plaši pieejamiem masīvkoka, priedes un metāla, tērauda variantiem, līdz plastmasas un bambusa eksemplāriem. Pirms izvēlēties dārza arku, padomā arī par tās transportēšanu, piemēram, vai tiešām ir vajadzīga smagāka dzelzs arka, jeb var iztikt arī ar vieglāku plastmasas arku.

Ja vēlies, lai ziedu arka būtu domāta ne tikai, lai tai varētu iziet cauri, bet vēlies arī viesus iepriecināt kādā dārza stūrī ar patīkamu atmosfēru — aizdomājies par arku ar soliņu. šajā variantā pati konstrukcija būs līdzīga, taču arkas apakšējā daļā būs ierīkots ērts sols, kuru var papildināt ar spilveniem un uztaisīt par mīlīgu un foršu atpūtas vietu jūsu svinību dārzā.

Vēl viena ideja varētu būt ierīkot stūra pergolu, ar soliņu vai bez, kuras malās var izvietot vīteņaugus, ziedus jeb arī sveces un gaismekļus. šāda tipa risinājumam var izmantot arī dārza plauktus un špaleras.

Vārdu sakot, iespējas ir plašas, un tu noteikti atradīsi dārza arku savām vēlmēm un burvīgai kāzu dekorēšanai.

Noteikti aplūko arī citas idejas kāzām dārzā, un lai veiksmīga plānošana!

Citi Raksti