Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzas pie ūdens ir viens no skaistākajiem kāzu scenārijiem. Ūdens ir nomierinošs un pozitīvi uzlādējošs, tādēļ tas kāzu dienai piešķirs īpašu noskaņu. Turklāt Latvijā ir gan neskartā jūras un līča piekraste, gan gleznainie ezeri un straujās upes, kas rada daudz un dažādu iespēju sarīkot kāzas pie ūdens.

Kāzas pie ūdens - spēcīgas un simboliskas

Ūdens dažādās kultūrās un kontekstos ir spēcīgs simbols. To saista ar attīrīšanos, jaunu sākumu un atdzimšanu. Ūdens spēja plūst un mainīt tā formu simbolizē spēju pielāgoties jauniem dzīves kontekstiem un būt harmonijā ar apkārtējo vidi. Tas ir arī nomierinošs un dziedinošs. Ūdens ir būtisks izdzīvošanai, tādēļ to saista arī ar dzīvību un auglību.

Ūdens tiek saistīts arī ar cilvēka apziņas dziļākajiem slāņiem, kur slēpjas patiesākās domas un sajūtas. Tāpat ūdenim piemīt arī kas noslēpumains - plašums un dziļums to padara arī par visa nezināmā simbolu. Ūdens ir elements, kam ir arī garīga nozīme, tas ir kā spogulis starp pasaulīgo un dievišķo.

Vieta: SVĒTKU PILS Foto: VILNIS SLUKA

šīs visas nozīmes padara kāzas pie ūdens vēl dziļākas un jēgpilnākas. Kāzas ir diena, kad savā ziņā atbrīvojamies no visa bijušā un uzsākam jaunu dzīvi, tā ir diena, kad atklājam savas dziļākās jūtas un domas, kā arī nostājamies uz pasaulīgā un pārpasaulīgā sliekšņa, pārvēršot savu mīlestību par mūžīgu savienību.

Kas jāņem vērā, rīkojot kāzas pie ūdens

Kāzas pie upes, ezera, jūras vai kādas citas ūdenstilpnes nenoliedzami nodrošina ainavisku fonu svinībām. Ūdens klātbūtne, viegla vēja pūsma un viļņu šalkoņa rada īpašu un nomierinošu kāzu atmosfēru. Kā arī, kāzu svinību vietas pie ūdens mēdz būt ļoti dažādas - no aktīvās atpūtas kompleksiem līdz majestātiskām muižām.

Vieta: SVĒTKU PILS

Lai gan mūsdienīgas un labiekārtotas svinību vietas izvēle nodrošinās patveršanās iespēju nevēlamu laikapstākļu gadījumā, kā arī sniegs visas nepieciešamās ērtības, ir vēl daži faktori, ko ņemt vērā, rīkojot kāzas pie ūdens. Pirmkārt, ja plānojat ceremoniju rīkot pie ūdens neskartā dabā, pārliecināties, vai to ir atļauts darīt. Atcerieties, ka jūras krastā ir ne mazums ierobežojumu - nedrīkst degt sveces un lietot stikla glāzes. Ja gribat uzburt ceremoniju pavisam neiekārtotā vietā, padomājiet par budžetu un laiku, jo ceremonijas vietas iekārtošana un rotāšana prasīs gan naudas, gan laika resursus. Tāpat padomājiet par nokļūšanu izvēlētajā ceremonijas un svinību vietā. Varbūt varat izmantot ūdeni savā labā un noorganizēt laivu vai plostu transportu saviem viesiem. Neaizmirstiet par viesu komfortu, nodrošinot aizsardzību pret odiem un sniedzot iespējas sasildīties, jo nereti vakaros pie ūdens kļūst ievērojami vēsāk.

Kāzas pie upēm

Daugava saviļņo ne tikai ar saviem iespaidīgajiem skatiem un rāmi nosvērto tecējumu, tai ir arī spēcīga simboliska nozīme. Kāzas Daugavas krastos būs simboliski piesātinātas un apvīs šo notikumu ar papildus nozīmi. Daugava ir ūdeņiem bagātākā upe Latvijā, tā nešaubīgi apveltīs arī jūs ar visu labo un vērtīgo, ja izvēlēsieties savienot savas dzīves šīs upes krastos.

Daugavas krastā cēli stāv Svētku pils - eleganta un gleznaina svinību vieta ar skatu uz Doles muižas parku tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Rīgā svinību telpas un iespējas svinēt arī ārā mēdz būt ierobežotas, taču Svētku pils neilga brauciena attālumā no Rīgas piedāvā plašumu un vērienu. Te pieejama ceremonijas vieta dārzā, divas svinību zāles ar mūsdienīgiem gaismas risinājumiem un jumta terasi ar vīna namiņu. Pēc karaliskajām vakara svinībām Svētku pils otrajā kāzu dienā piedāvā atpūtu pie dabas, relaksāciju pirtī un izbraucienus ar laivām.

Vieta: SVĒTKU PILS

Īpašu kāzu ceremoniju Daugavas krastā iespējams sarīkot Daugavas muzejā. Vēsturiskais Doles muižas parks un arhitektūra būs lieliska vide ceremonijai un fotosesijai. Svinīgos mirkļus šeit iespējams vairot ar īpašu kāzu ekskursiju jaunlaulātajiem, kuru papildina kāzu tradīcijas.

Nedaudz tālāk, pusstundas braucienā no Rīgas atrodas Upes villa. Tā sniedz mājīgu patvērumu dižu koku ielokā Daugavas krastā. Svinību mājā ir divas zāles, kamīna telpa, divas terases uz Daugavas pusi un pirts. Viesu izmitināšanai pieejama viesnīca. Arī šeit svinības var pārtapt par laisku atpūtu graciozās Daugavas krastā.

Vieta: UPES VILLA

Kādā citā priežu meža ielokā Daugavas krastā atrodas Ievu līcis. Te kāzu ceremoniju iespējams organizēt pļaviņā pie upes krasta. Arī svinībās sajūtams upes tuvums, jo vasaras svinību mājā ir stiklotas sienas. Atkarībā no viesu skaita un sezonas, viesus iespējams izmitināt guļbūvē viesu namā Ievu līcis, mūra ēkā viesu namā Umuri un vasaras namiņos.

Vieta: IEVU LĪCIS

Vienā no gleznainākajiem Daugavas lokiem, Koknesē, atrodas svinību vieta Kūpiņsala. Te ceremoniju iespējams rīkot uz vasaras terases Daugavas krastā vai citur plašajā Kūpiņsalas teritorijā. Svinībām piemērota liela zāle, kur gan ieturēt svētku maltīti, gan dejot. Lai kāzu dienu padarītu daudzveidīgāku, varat ar laivu doties izbraucienā pa Daugavu un apskatīt Kokneses pilsdrupas, Likteņdārzu vai Staburaga atrašanās vietu.

Vieta: KŪPIŅSALA

Tiem, kas vēlas sajusties vēl tuvāk dabai, piemērota svinību vieta būs kempings Ceriņi pie Daugavas. Te iespējams sarīkot visdažādākā veida kāzas - gan nelielas svinības Daugavas krastā, gan maģisku ceremoniju saulrietā. Turklāt šis nav parasts kempings, kur uzturēties tikai labākajos laika apstākļos. Lai dabas stihijas atdzīvina atmosfēru, kamēr līksmojat sfēriskajā kupolā. Lotus teltī iespējams uzņemt līdz pat 30 viesiem, kas ļauj sarīkot mazas, bet unikālas svinības dabas azotē.

Vieta: KEMPINGS PIE DAUGAVAS "CERIŅI"

Pavisam netālu no Rīgas plūst arī skaistā Mazā Juglas upe, kuras pašos krastos atrodas viesu nams Liepu laipas. Arī šajā svinību vietā galvenais elements ir ūdens tuvums - laulību ceremoniju iespējams rīkot pašā upes krastā vai uz jumta terases ar skatu uz upi. Kamēr jaunlaulātie pošas vai fotografējas, viesi var pavadīt laiku lapenē upes krastos. Saskari ar dabu arī svinību laikā nodrošina stiklotā svinību zāle. Taču atpūtas zālē var patverties no svētku kņadas.

Vieta: LIEPU LAIPAS

Arī kāzām pie Lielupes ir simbolisks spēks - tā ir upe, kas rodas, saplūstot divām upēm. Lielupe vijas cauri Zemgales krāšņākajai pilsētai Jelgavai. Turpat netālu atrodas arī Ānes muiža. Tā ir vieta svinībām brīvā gaisotnē, te pieejama gan lielā, gan mazā svinību zāle, guļbūves dzīvojamā māja, pirts, kā arī dīķis ar katamarāniem un pat piestātne Lielupē, lai jūs varētu ierasties svinībās ar kuģīti vai laivu.

Vieta: ĀNES MUIŽA

Kurzemi caurvij gleznainā Venta, kas apņēmīgi dodas uz Baltijas jūru. Tās krastos atrodas viesu nams Ventaskrasti, kur svinēt kāzas patīkamā un mājīgā atmosfērā. Viesu nama interjerā ieturēts kantri motīvs, kas piestāvēs brīva stila kāzām. Ja svinības vēlaties apvienot ar atpūtu, pieejama guļbūves pirts mājiņa ar romantisku kamīnzāli.

Kāzas pie ezeriem

Atrašanās ezera krastos kāzu dienā nomierinās un uzlādēs. Debesis, kas atspīd rāmajos ezera ūdeņos, šķitīs vēl plašākas un košākas. Ūdens spogulis liks dienai šķist vēl mirdzošākai. Dunduriņi ir svinību māja Sasmakas ezera krastā. šī vieta burtiski saplūst ar dabu, tai īpašu auru piešķir Ārlavas muižas parks un vizuļojošais ezers. Svinību mājas jumts un divas sienas ir caurspīdīgas, tādēļ arī svinību laikā būsiet klāt apkārtējās vides skaistumā. Ceremoniju iespējams rīkot uz terases ezera krastā, uz plosta ezerā vai milzu dižozola pavēnī. Teritorijā atrodas arī kotedžas un glempinga teltis viesu izmitināšanai.

Vieta: DUNDURIŅI

Niedras ir moderns atpūtas komplekss Zebrus ezera krastā, kas piemērots arī lielām svinībām. Niedrām piemīt neparasts šarms, to mūsdienīgais dizains izcili saspēlējas ar rāmo ezeru, ļaujot tam kompozīcijā spēlēt galveno lomu. Jaunlaulātajiem pieejams numuriņš ar skatu uz ezeru, bet pārējie viesi var nakšņot labiekārtotos namiņos.

Vieta: NIEDRAS

Arī Nītaures dzirnavas ir mierpilna vieta priecīgiem notikumiem. Svinību vietu atrodas ezera krastā, tā pielāgojama gan mazākiem, gan lielākiem pasākumiem. Ļaujies dejām līdz rītam stiklotajā terasē un harmoniskai atpūtai gleznainajā apkārtnē.

Vieta: NĪTAURES DZIRNAVAS

Liepupes muiža piedāvā rīkot svinīgas kāzas pie ūdens. Muižas kompleksu ieskauj parks ar plašu zālienu, kas sniedz iespēju ērti sarīkot kāzu ceremoniju brīvā dabā ar skatu uz ezeru.

Ūdeņu un ezeru krasti domāti ne tikai aktīvai atpūtai. Tie domāti arī karaliskām svinībām un Bīriņu pils būs īstā vieta jūsu kāzu pasakai. Te ir viss pasakainām svinībām - greznie pils interjeri ar īpaši skaistām kāpnēm, romantiski noslēpumainais pils tornis un Mīlestības saliņa pils parkā.

Vieta: BĪRIŅU PILS

Aijažu ezera krastā atrodas Sunset rezidence, vieta ar odziņu, kur senatnīgais apvienots ar mūsdienīgi gaisīgo. Te daba valda ne tikai apkārtnē, bet arī svinību telpā - tajā ir zaļie augu griesti, kurus vēl maģiskākus padara iekārtās lampiņas. Kāzu nakti jaunlaulātie varēs pavadīt numuriņā ar baldahīnu. Rezidences apkārtnē ir daudz romantisku vietu atelpai un svinībām un pabūšanai divatā - dārzs ar koka lapenīti, terasītes un atpūtas zona šķūņa piebūvē.

Vieta: SUNSET REZIDENCE

SPA Hotel Ezeri ūdens sniegtās sajūtas var baudīt ne tikai viesnīcas SPA, bet arī tās apkārtnē. Viesnīcas Mīlestības dārzs, kas atrodas vairāku ezeru ielokā, to padara par lieliski piemērotu vietu, lai sarīkotu kāzas pie ūdens.

Viena no perfektākajām un ainaviskākajām vietām Latvijā, lai rīkotu kāzas pie ūdens, ir Vēķi. Te ceremoniju var rīkot gan ezera krastā, gan arī uz ūdens. Uzkodām pēc ceremonijas piemērota terase ar skatu uz ezeru.

Kāzas pie jūras

Kāzas pie jūras ir daudzu pāru sapnis, tomēr tām ir gan daudz plusu, gan mīnusu. No vienas puses, iespaidīga vide un skati, no otras - vējš un smiltis, kas apgrūtina ceremonijas norisi. Te katram pārim jāizsver, kāds ir viņiem vēlamais komforta līmenis un vai viņi ir gatavi stāties pretī viļņiem, lai sarīkotu šo īpašo mirkli jūras krastā. Taču vienmēr ir iespējams arī kompromiss - ir daudz skaistu svinību vietu netālu no jūras, kur varēsiet baudīt svētkus komfortabli, bet pie jūras doties, lai sarīkotu fotosesiju vai veiktu kādu īpašu rituālu.

Vieta: GANĪBAS Foto: ARTIS SUPE

Baltijas jūras piekraste ar tās vējiem un neskarto dabu ir vieta, ko iekļaut jūsu kāzu dienas plānā, ja vilina viss nepieradinātais un plašais. Viena no apburošākajām Kurzemes piekrastes pilsētām ir Pāvilosta, kurā tikai 100 metrus no jūras atrodas Otto Hotel & Sun - autentiska svinību vieta un viesnīca. Tīklu mājas pirmajā stāvā ir telpa pasākumiem, kas savienojama ar restorāna dārza terasi. Apvienojiet svētkus ar patīkamu atpūtu Saules un baseina zonā, kurā iespējams baudīt dažādas SPA procedūras, kā arī saules peldes. Atpūtas vieta Otto Hotel & Sun radīta ar pietāti pret zvejnieku pilsētu, atkārtoti izmantojot sarkanos ķieģeļus un fasādi krāsojot ar dabīgo lineļļas krāsu. Te varēsiet svinēt svētkus, iekļaujoties piejūras pilsētiņas dzīves ritmā - daļa ziemeļnieciskā stila istabu ir vērsta uz Sakas upi, kuras grīvā ir zvejnieku osta, bet jumta terase ar kokteiļu bāru sniedz skatu uz saulrietu. Tālumā saskatāmi arī tumšie priežu meži un Pelēkā kāpa.

Vieta: OTTO HOTEL & SUN

Kāzu naktij vai pēckāzu atpūtai Pāvilostā izcila vieta ir VasarNICA, kas piedāvā četrus brīnišķīgus apartamentus. Tajos ir viss netraucētai atpūtai - tiem ir atsevišķas ieejas, terase ar šūpuļtīklu un zvilni, virtuve un vannas istaba. Pāvilostā piedzīvosi visu jūras piekrastes dāvāto krāšņumu - klusu saullēktu, svaigi kūpinātas zivis pusdienās, atvēsinošu peldi jūrā un neatkārtojamu saulrietu.

Netālu no Pāvilostas atrodas arī atpūtas komplekss Mālkrasti, kas atrodas tikai 200 metrus no jūras krasta. Tā ir atpūtas un svētku vieta jūras stāvkrastā, kas nodrošina burvīgu skatu no kompleksa teritorijas. Ierīkota arī ērta nokāpšana līdz jūras krastam un izgaismota saulrieta vērošanas platforma. Teritorijā baudāms jūras plašums un nakšņošanai pieejama Saimnieku māja, Brīvdienu māja un Pirts māja ar saunu. Laiskai atpūtai ierīkots arī āra baseins.

Svinību vieta Ganības atrodas netālu no Baltijas jūras, Užavas upes krastā. Ēkās ir visas ērtības, bet teritorijā nepazūd dabiskā vide un lauku miers. Turklāt katram kāzām tiek atvēlētas trīs dienas, lai sagatavošanās un arī mājupceļš noritētu bez steigas. Lielākus svētkus var rīkot svinību šķūnī, bet mazākām viesībām paredzēta stikla māja. Apkārtējo vidi var baudīt, dodoties laivu braucienā pa upi līdz pludmalei. Lielisks fons kāzu fotosesijai būs skaistie piejūras meži un Užavas bāka.

Vieta: GANĪBAS

Tiem, kam atklātās jūras vēji ir par strauju un nevaldāmu, piemērotas būs burvīgās svinību vietas Rīgas jūras līča krastā. Turklāt tās ir arī ērtāk un ātrāk sasniedzamas no Rīgas. Piemēram, svinību vieta Dzintarkrasts atrodas pašā jūras krastā, priežu mežu ielokā. Plašā, privātā kompleksa teritorija sniedz iespēju slēgta pasākuma norisei jūras liedagā. Taču viesu nams Cerību liedags atrodas mežā nepilna kilometra attālumā no jūras Mērsragā. Tā ir piemērota vieta pasakainām un noslēpumainām kāzām - teritorija ir plaši izgaismota, bet svinības var notikt elegantajā svinību zālē ar greznām lustrām.

Vieta: DZINTARKRASTS Foto: MĀRTIŅš PLŪME

Savukārt Apšuciemā pašā jūras krastā atrodas Villa Anna. Tā ir ideāla vieta, kur rīkot gan lielākas, gan mazākas kāzas pie ūdens. Te iespējams sarīkot ceremoniju jūras krastā, pieejams arī viss nepieciešamais ceremonijas vietas iekārtošanai - arka, galdiņš, celiņš un podesti. Bet svinībām paredzēta Zelta zāle ar skatu uz jūru, kā arī plaša āra terase.

Bet viesu māja Akmens stāsti atrodas meža un jūras ieskautajā Kaltenē. šī svinību vieta harmoniski iekļaujas apkārtējā vidē un aicina arī viesus ļauties jūras vilinājumam. Tieši akmeņainā pludmale iedvesmojusi piešķirt viesu mājai šādu nosaukumu un ieturēt to pelēkajā akmens nokrāsas krāsu gammā. Bet Ragaciema Skadiņos sajutīsiet burvīgu atmosfēru un zvejnieku sētas noskaņu. Pilnvērtīgai piejūras dzīves pieredzei pieejami arī izbraucieni ar laivu, makšķerēšana, romantiskas vakariņas pludmalē un izjādes.

Tēva Mājas Garoza atrodas pie Vidzemes gleznainā jūras krasta stundas brauciena attālumā no Rīgas. Svinības iespējams rīkot gan restorānā, gan atpūtas zonā, bet vasarā piemērotākā vieta svētkiem būs āra veranda, kuru ieskauj gaismiņas un papildina no malkas radīti interjera elementi. Pagalmā ir īpašs mičošanas vigvamiņš, bet pēc kāzām var atpūsties ar malku kurināmā pirtī.

Vieta: TĒVA MĀJAS GAROZA

Kāzas pie ūdens var noritēt ne tikai jūras piekrastē - izmantojiet šī koncepta sniegtās iespējas visā pilnībā un sarīkojiet kāzas uz salas! Pedastes muiža atrodas Muhu salā Igaunijā un tā ir luksusa atpūtas vieta ar SPA. Viesmīlīgais personāls realizēs jūsu kāzu vīziju - vai tās būtu ekskluzīvas un plašas svinības, vai arī privāti svētki šaurā lokā.

Kāzas ūdens tuvumā

Iespaidīgas kāzas pie ūdens ne vienmēr nozīme kāzas okeāna krastā vai ūdenskrituma pakājē. Jūsu dienu lieliski papildinās arī kāda strauta vai dīķa klātbūtne. Losbergi ir vieta, kas atrodas pļavu un mežu ielokā, sevī iekļaujot četrus ainavisku dīķus, dižozolu aleju, ķiršu dārzu un senu svinību namu. Jaunlaulātajiem pieejams īpaši plašs numuriņš ar pārdomātu dizainu un plašiem logiem, kas to padara par īpaši piemērotu vietu arī līgavas kāzu rītam.

Vieta: LOSBERGI ART & WEDDING RESORT

Ikoniska kāzu ceremonijas vieta pie ūdens ir Rūmenes muižas sirdsveidīgā saliņa. Piepildi sapni par kāzām romantiskākajā vietā Latvijā!

Arī viesu mājā Brūtes iespējams rīkot kāzas ūdens tuvumā. Te ir gan plaša svinību zāle, gan viesu māja - varēsiet izvēlēties savu kāzu mērogam atbilstošāko. Taču svētkiem šaurākā lokā vai ūdens prieku baudīšanai pēckāzu dienā pieejama viesību ēka ar tradicionālu latviešu pirti, tvaika pirti, džakuzi un relaksācijas telpu.

Kāzas pie ūdens Rīgā un Jūrmalā

Nav jādodas uz Latvijas nomali, lai sarīkotu kāzas ūdens tuvumā - arī pilsētas kāzas pie ūdens ir viegli realizējams koncepts, jo Rīgā un Jūrmalā ir ne mazums svinību vietu, kas piedāvā realizēt šādu kāzu konceptu.

Rīgas galvenais galamērķis, ja vēlaties rīkot kāzas pie ūdens, neapšaubāmi ir Ķīpsala. No Fabrikas restorāna paveras burvīgs skats uz Daugavu un Vecpilsētas panorāmu, turklāt pie terases iespējams piebraukt arī ar laivu. Tā ir pievilcīga svinību vieta ar izsmalcinātiem ēdieniem un elegantu atmosfēru. Fabrikas restorāns piedāvā gan rezervēt galdiņu, gan izīrēt visu restorānu vai peldošo terasi uz Daugavas. Savukārt restorāns OSTA atrodas pašā Ķīpsalas galā, kur varat vērot pilsētas panorāmu, kamēr nododaties nesteidzīgām svinībām un klausieties Daugavas viļņu čalās.

Pašā centrā atrodas Wellton Riverside SPA Hotel - viena no skaistākajām kāzu svinību vietām Rīgā ar skatu uz Daugavu un Vecrīgu. Turklāt kāzu svinībām šeit pieejams īpašs piedāvājums, kurā iekļauta svētku ēdienkarte no šefpavāra, numurs un brokastis numurā jaunajam pārim, kā arī SPA zonas apmeklējums pēckāzu dienā.

Pavisam netālu no Rīgas, Vecāķos, atrodas Cafe Del Mar - vieta, kur nosvinēt kāzas pašā Baltijas jūras līča krastā. Kāzas neatkarīgi no laikapstākļiem iespējams svinēt terases otrajā stāvā, jo tas aprīkots ar jumtu, ko iespējams nolaist un aizvērt, kā arī stikla logiem, ko var gan atvērt, gan aizvērt.

Vieta: CAFE DEL MAR

Atrašanās netālu no Rīgas, pilsētas ērtības un pludmales tuvums padara Jūrmalu par perfektu vietu, kur rīkot kāzas pie ūdens. Viesnīca Lielupe by Semarah Hotels atrodas vien pāris soļu attālumā no jūras un ir nomierinoši šalcošā priežu parka ieskauta. Kāzu svinībām šeit tiek piedāvātas trīs elegantas zāles dažāda izmēra kāzām - Majori, Panorāma un Jūrmala Hall, kā arī restorāns Lielupe. Bet romantisku ceremoniju iespējams sarīkot viesnīcas teritorijā vai restorāna terasē. Viesnīca Lielupe piedāvā pavadīt šeit arī atkāzas.

Savukārt Baltic Beach Hotel & SPA piedāvā rīkot laulību ceremoniju jūras krastā, priežu parkā ar skatu uz jūru vai terasē ar panorāmas skatu uz jūru. Pieejamas vairākas svinību zāles un divi restorāni - pieredzējušais personāls palīdzēs izvēlēties piemērotāko ceremonijas un svinību vietu viesnīcā, kā arī nodrošinās kāzu dienas koordinēšanu.

Raksta autore: Renāte Berga

Kāzu svinību vietas pie upēm:  Svētku pils, Daugavas muzejs, Upes villa, Ievu līcis, Kūpiņsala, Ceriņi, Liepu laipas, Ānes muiža, Ventaskrasti

Kāzu svinību vietas pie ezeriem: Dunduriņi, Niedras, Bīriņu pils, Nītaures dzirnavas, Liepupes muiža, Sunset rezidence, SPA Hotel Ezeri, Vēķi

Kāzu svinību vietas pie jūras: Otto Hotel, Vasarnīca Pāvilosta, Mālkrasti, Ganības, Dzintarkrasts, Villa Anna, Cerību liedags, Akmens stāsti, Ragaciema skadiņi, Tēva mājas garoza, Padaste Manor

Kāzu svinību vieta pie ūdens: Losbergi, Rūmenes muiža, Brūtes

Kāzas pie ūdens Rīgā: Fabrikas restorāns, OSTA - restorāns ar skatu, Wellton Riverside SPA Hotel, Cafe Del Mar, Restorāns Lielupe, Baltic Beach Hotel

Foto: Vilnis Sluka, Artis Supe, Mārtiņš Plūme

Citi Raksti