Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Medusmēnesis ir brīnišķīgs periods, kad jaunlaulātie pavada laiku kopā, nu jau kā vīrs un sieva. Tie ir svētki tikai jums, laiks, kad pierast pie jaunā statusa, pirms atgriešanās ikdienas dzīvē. Plānojot medusmēnesi, daudzi izvēlas jau zināmus romantiskus galamērķus, taču ir citas, netradicionālas iespējas, kā padarīt šo laiku maģisku un neaizmirstamu.

LĪGAVĀM apkopoja labākās idejas - sešus ieteikumus oriģinālam medusmēnesim.

1. Netipiskie galamērķi

Domājot par medusmēnesi, prātā nāk Santorini, Fidži salas vai kāds cits paradīzes nostūris. Protams, tie ir lieliski un romantiski galamērķi, taču tie ir arī ļoti ierasti. Medusmēneša ceļojums var būt arī uz kādu mazāk zināmu, netipisku vietu. Pielāgojiet to savām interesēm. Iepazīstiet senās kultūras  Maču Pikču, Ēģiptes piramīdās vai Jordānijas pilsētā Petrā. Dabas mīļotājiem patiks Rumānijas zaļums, Islandes mežonīgums vai ezeriem bagātā Kazahstāna. Baudīt gardus ēdienus iespējams Gruzijā, Francijā vai Itālijā.

Ikviens galamērķis var būt labs medusmēnesim, jo romantiku iespējams radīt jebkur.

Foto: HAYLSA / HUTT LAGOON - Austrālijas rozā ezers

2. Atpūta kustībā

šis noteikti nebūs tipisks medusmēnesis, taču atmiņā paliekošs gan. Tas var būt labs veids kā saliedēties, saplūst ar dabu un baudīt vienam otra kompāniju un ceļu zem kājām. Atkarībā no situācijas pasaulē, izvēlieties kādu no pārgājienu maršrutiem ārzemēs vai tepat Latvijā. Vērts pievērst uzmanību pārgājiena grūtības pakāpei un ilgumam, lai zinātu, ko likt mugursomā. Neaizmirsti paņemt vīnu un zemenes pirmajam vakaram zem zvaigžņotām debesīm.

Foto: HAYLSA / HUTT LAGOON

3. Telts ar ērtībām

Tiem, kas vēlas nakšņošanu teltī pacelt nākamajā līmenī, patiks glempings. Tā ir nakšņošana teltī, kurā ir īsta gulta, elektrība un citas ērtības. Joprojām dzirdēsiet sienāžu dziesmas un būsiet tuvāk dabai, taču nebūs jāuztraucas par telts salikšanu pašu spēkiem un gulēšanu uz zemes.

Foto: HAYLSA

4. Piedzīvojums katru dienu

Kā būtu pamosties katru dienu citā vietā?

Iepazīsti jaunas vietas un meties neaizmirstamos piedzīvojumos kopā ar savu laulāto. Jauna nodaļa jūsu dzīvē jānosvin ar vērienu, tāpēc izplānojiet izbraucienu ar auto, kemperi vai pat motorolleri. Tas var būt medusmēnesis Latvijā vai kādā tālākā galamērķī, piemēram, Polijas Tatros. Izplānojiet maršrutu, apskates vietas un vairākus piedzīvojumus. Piemēram, lidojumu gaisa balonā pirmdien, laivu braucienu ceturtdien un izjādi ar zirgiem sestdien. Neaizmirstiet ieplānot arī relaksējošu dienu ar pirts procedūrām un masāžu, ko noslēgt ar dzirkstošu šampanieti un gardām uzkodām.

Foto: HAYLSA

5. Atklātos ūdeņos

Kas teicis, ka medusmēnesis jāpavada uz sauszemes? Ja nesirgstat ar jūras slimību, noorganizējiet romantisku atpūtu uz jahtas vai dodieties garākā kruīzā. Atrodoties tālu prom no sauszemes, varēsiet netraucēti baudīt viens otra sabiedrību un atpūsties no ikdienas.

Foto: HAYLSA / Filipīnas

6. Medusmēnesis mājās

Ja kāda iemesla dēļ došanās ārpus valsts vai cita veida atpūtas organizēšana nav iespējama, pārvērtiet savas mājas par medusmēneša paradīzi. Īpaši labi, ja jums ir privātmāja un dārzs. Aizslēdziet durvis, izslēdziet telefonus un pazūdiet no uztveršanas zonas. Saplānojiet dažādas aktivitātes, kurām ikdienā nekad nav bijis laika. Sarīkojiet sev kino vakaru mājās vai dārzā ar projektoru un lielo ekrānu. Pagatavojiet gardus kokteiļus un uzkodas, ar ko našķoties, guļot uz zviļņiem saulē. Pasūtiet ēdienu ar piegādi un aizmirstiet par ikdienas rūpēm. Svarīgi paziņot apkārtējiem, ka šajā laikā nebūsiet sazvanāmi un ciemiņus arī neuzņemsiet.

šis laiks ir tikai jums diviem.

Foto: HAYLSA

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: HAYLSA

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: TOP GALAMĒRĶI AKTĪVĀKAM MEDUSMĒNESIM

Citi Raksti