Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vai atceries, kā bērnībā ar draudzenēm sapņoji par savu kāzu dienu? Par ko sapņoji – kleitu vai līgavaini? Un te es pārsteidzu pati sevi, jo atceros, ka sapņoju par… kleitu! Un varu saderēt, ka tu arī. Sapņoju par matu sakārtojumu, par to, cik būšu priecīga, cik apburoši skaista – kā princese. Un laikam jau mazām meitenēm šis kāzu sapnis patiesībā ir sapnis par būšanu princesei, bet līgavainis…

Nu kaut kur perifērijā ir arī līgavainis! Un, ja es aizveru acis, un atceros šo bērnības sapni par kāzām, tad tur jau viņš tomēr nāk – garš un tumšmatains puisis, kura tēlu, acīmredzot, arī esmu patapinājusi no kādas pasaku grāmatas vai Disneja multfilmas prinča, jo kāzas taču ir par būšanu princesei un princim! Par galvenajiem varoņiem! Par mirkli pirms, par kāzu rītu pirms tapšanas par sievu un vīru, kas skan tik godājami un nopietni.

Ko saki par C vitamīnu smieklu formātā un izklaidējošu filmu, ieritinoties sava reālā sapņu prinča azotē? Un ja vēl tā ir par jums šobrīd tik aktuālo kāzu tēmu – ideāla kombinācija!

tavs perfektais kāzu rīts seriālā perfektās kāzas
Foto: JĀNIS DEINATS

Tieši tādēļ ir laba ziņa – savai ikdienai vieglumu un kāzu noskaņu šarmu varat piešķirt, kopīgi baudot jauno Andreja Ēķa romantisko sešu sēriju komēdijseriālu Perfektās kāzas, kas skatāms no 4. novembra izklaides platformā Tet+ un Helio iTV. Perfektās kāzas ir amizantiem mirkļiem bagāts stāsts, kas ar vieglumu un krietnu devu humora sniegs izklaidi un pozitīvas emocijas. Bet tas nav vienkāršs stāsts par to, kā mēs apprecējāmies. Jo pastāv jautājums – Vai Leldes Dreimanes atveidotā varone savās bērnības kāzu fantāzijās izsapņoja princi, vai tomēr tikai kleitu?

tavs perfektais kāzu rīts seriālā perfektās kāzas
Foto: JĀNIS DEINATS

Kāzu rītam piestāv būt vieglam un sapņaini gaisīgam. Zīda un tilla pieskāriens ādai, iekļaujot tevi baltā rīta kleitā un pēcāk jau pieaugšanas gaitā transformētās pasaku princeses tērpā. Maiga otiņa, kas saudzīgi pieskaras tavai sejas ādai, uzjundot patīkamu pūdera, ziedu un vaniļas aromātu… Rožu ziedlapiņas, dzirkstošs šampanietis, mīļi apskāvieni un draudzeņu čalas… Perfektas kāzas un tikpat perfektais kāzu rīts ir un paliek mazas un lielas meitenes sapnis.

Un vai zini – kāzu sapnis ir ne vien izsapņojams, bet realizējams arī šodien, negaidot, kad laiki mainīsies.

tavs perfektais kāzu rīts seriālā perfektās kāzas
Foto: JĀNIS DEINATS

Gatavošanās kāzām ir sajūtu un darbu pilns pasākums, tomēr viegluma un humora piešprice tam ne vien ir vēlama, bet must have! Tieši tāpat piešķirt katrai dienai vieglumu un gūt pozitīvas emocijas ir pats labākais, ko sev dāvāt šajā trauksmainajā laikā, kas, lai vai kā negribētos atzīt sev, tomēr nav pats vieglāk ejamais ceļš.

Nopietnā nudien ir par daudz.

Bet mums ir visi savi iekšējie rīki un resursi, lai mājsēdi darītu krietni vien priecīgāku, un radītu veselībai tik vitāli nepieciešamās pozitīvās emocijas.

Foto: JĀNIS DEINATS

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: JĀNIS DEINATS


Lasi arī: VECĀKU IESAISTE KĀZU PLĀNOŠANĀ. KĀ NOTEIKT ROBEŽAS?

Citi Raksti