Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU SALONS JŪLIJA – GREZNUMA UN KVALITĀTES TANDĒMS

KĀZU SALONS JŪLIJA – GREZNUMA UN KVALITĀTES TANDĒMS

Kāzu salona JŪLIJA izrādītās kleitas LĪGAVĀM organizētajā pirmajā Kāzu modes šovā Latvijā pavisam noteikti pārsteidza. Demonstrētas tika lieliskas, īpaši šim šovam uzšūtas stilīgas, modernas un ekskluzīvas kāzu kleitas. Vienlaikus ekstravagantas un klasiski greznas, skaistām mežģīnēm un izšuvumiem darinātas. Tās ir kleitas, ko pavisam noteikti izvēlas līgavas, kas vēlas izcelties.  Kāzu salonā JŪLIJA atradīsiet kleitas katrai gaumei – kuplas, taisnas, īsas un no dažādiem audumiem šūtas – šifona, djupona, satīna, tilla, franču un chantilly mežģīnēm. Kleitām tiek izmantoti tikai kvalitatīvi un viegli audumi.

Visas zīmola Jūlija Bridal Fashion kleitas no idejas līdz pat realizācijai ir darinātas tepat – Rīgā, un tās visas raksturo viens vārds – kvalitāte. Jūlija Bridal Fashion ir zīmols, kas līgavas priecē jau trijās paaudzēs. Viss sākās ar grezniem plīvuriem, turpinājās ar kāzu salonu JŪLIJA atvēršanu un galu galā ar pašu dizainētu kleitu radīšanu. Visas zīmola kleitas ir roku darbs un to izgatavošanā tiek izmantotas tikai jaunākās un mūsdienīgākās iekārtas un tehnoloģijas. “Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes audumus un mežģīnes. Auduma daudzums vienai kleitai var sasniegt pat 100 metrus,” tā zīmols Julija Bridal Fashion.

Tā kā mode attīstās straujiem soļiem, tad zīmola Jūlija Bridal Fashion kleitas tiek šūtas, izmantojot dizaineres izstrādātās sarežģītās konstrukcijas. Lai to panāktu, zīmols sadarbojas ar vislabākajām šuvējām, kas katru līgavas kleitu izstrādā precīzi un stingrā dizaineres Jolantas Ošmjanskas uzraudzībā. “Katra mūsu zīmola kleita tiek piegriezta atsevišķi – vienā eksemplārā, izmantojot unikālas piegrieztnes. Tieši tādēļ katra kāzu kleita vienmēr sanāk īpaša un atšķirīga, jo katrai mainās siluets, mežģīņu raksts un audums. Arī katra mūsu līgava ir individuāla un unikāla. Katra atnāk ar savu gaumi un stilu. Pilnīgi visas līgavas šajā pasaulē ir dažādas, līdz ar to nav arī vienādu kleitu,” zīmols Julija Bridal Fashion pauž savu nostāju. To novērtējušas arī pašas līgavas, tieši tādēļ ir dāmas, kas pat no ārzemēm ierodas uz kāzu salonu JŪLIJA, lai iegādātos unikālās un Latvijā radītās kāzu kleitas. Iespējams kāda no gandrīz 1000 salonā JŪLIJA pieejamajām kleitām būs īstā arī jums, tādēļ atliek tikai aiziet uz Avotu ielu 25 un to noskaidrot!

Skati kāzu salona profilu šeit: JULIJA BRIDAL FASHION

Citi Raksti