Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Saderināšanās ir aizkustinošs brīdis. Tas ir apliecinājums, ka mīļotais izvēlējies tevi par savu nākotnes kompanjoni un vēlas kopā vadīt dienas līdz pat sirmam vecumam. Izklausās skaisti, taču juceklis, kas valda galvā brīdī, kad viņš uzdod liktenīgo jautājumu, noteikti ir gana satraucošs, līdz izskanējis tavs JĀ! Iespējams, esi to gaidījusi krietnu laiku, vai arī esi pārsteigta un pat nenojauti viņa plānus, taču tas nu ir noticis - tu esi saderinājusies. Jaunais statuss noteikti rada sajūsmu un var gadīties, ka esi jau aizrāvusies ar domām par kāzām. Tomēr ir svarīgi izbaudīt arī saderināšanos kā īpašu un būtisku pagrieziena punktu jūsu attiecībās. LĪGAVĀM apkopoja ieteikumus, ko darīt pēc saderināšanās, lai paildzinātu un no sirds izbaudītu šo laiku.

Izbaudiet mirkli

Nesteidzieties piecas minūtes pēc notikuma pavēstīt visai pasaulei, ka esat saderinājušies. šis brīdis ir tikai par jums abiem un jūsu kopīgo nākotni. Pirms paziņojat vēstis plašākam lokam un metaties notikumu virpulī, ko sauc par kāzu plānošanu, pavadiet laiku viens ar otru un izbaudiet mirkli miera. Ir vērts doties garākās brīvdienās un pavadīt laiku romantiskā gaisotnē kādā meža vai piejūras namiņā tālu no citiem cilvēkiem.

saderināšanās
Foto: NARDIA & DAN NILES

Ja tas nav iespējams, ieplānojiet vismaz vienu kopīgu dienu, piemēram, SPA apmeklējumam vai svinīgas vakariņas jūsu mīļākajā restorānā. Varbūt ir vērts doties uz vietu, kur devāties savā pirmajā randiņā un atcerēties tā brīža sajūtas, pagājušo laiku, novērtējot to, cik skaists ir šis saderināšanās laiks. Arī romantiska filma, karsts kakao un saritināšanās vienam otra azotē var būt jauks veids kā paildzināt skaisto mirkli, kamēr tas ir tikai jūsu un pasaule vēl neko nenojauš. Kāzu plānošana noteikti būs pārbaudījums jūsu nervu šūnām, tāpēc ir tik būtiski stiprināt jūsu tuvību un savienību jau pirms tam.

saderināšanās
Foto: NARDIA & DAN NILES

Svarīgais paziņojums

Protams, būtu muļķīgi jūsu saderināšanos turēt noslēpumā mūžīgi.

Ikviens, kas bijis līdzās un redzējis, kā uzplaukst jūsu mīlestība, būs no sirds priecīgs par šādiem jaunumiem. Ģimene un tuvākie draugi noteikti ir pelnījuši uzzināt pirmie. Vislabāk, ja ir iespējams to paziņot klātienē un pavērot līdzcilvēku reakciju, taču gadījumos, kad tas nav iespējams, izdomājiet atraktīvu veidu, kā darīt to zināmu. Vienmēr var piezvanīt, taču var arī nosūtīt saderināšanās brīža foto vai mīļu video sveicienu no jums abiem. Ir pāri, kuri izvēlas par saderināšanos uzreiz paziņot plašai auditorijai Facebook vai Instagram, taču tuvākie novērtēs, ja būsiet likuši viņiem justies īpaši, paziņojot jau iepriekš.

Foto: NARDIA & DAN NILES

Parūpējies par savu gredzenu

Ir saprotams, ka nevēlies šķirties no gredzena, kas reprezentē tik nozīmīgu solījumu. Taču, ja tomēr līgavainis nav trāpījis ar īsto izmēru, un gredzens vai nu spiež vai ir pārāk liels, ir svarīgi to pielāgot.

Foto: NARDIA & DAN NILES

Gredzens, kas ir par lielu, var viegli noslīdēt no pirksta un pazust, savukārt pārāk ciešs - traucēt asinsriti un radīt sāpes. Dodies pie juveliera un lūdz pielāgot gredzenu tavam pirkstam. Arī tad, ja saderināšanās gredzens der perfekti, neaizmirsti to ik pa laikam aiznest nopulēt un iztīrīt no putekļiem, kas var sakrāties aiz dārgakmeņa un padarīt to nespodru.

Foto: NARDIA & DAN NILES

Lai dzirkstī šampanietis

Svētku nekad nav par daudz, un nav labāka iemesla svinībām, kā jauna dzīves posma sākums. Noteikti varat sarīkot saderināšanās svinības saviem tuvākajiem vai saskandināt šampanieti ar draudzenēm meiteņu ballītē vai dodoties izbraucienā. šis mirklis ir atzīmēšanas vērts un neatkarīgi no tā, kāda veida svinības tās ir, mīlestība, tāpat kā dzīve, ir jāsvin.

Foto: NARDIA & DAN NILES

Iemūžini mīlestību

Pēdējos gados ļoti populāras kļuvušas saderināšanās fotosesijas. Tas ir veids kā iemūžināt jūsu statusu kā saderinātajiem. Tas ir ievērības cienīgs posms starp attiecībām un laulību, un visticamāk, šāda perioda jūsu dzīvēs vairs nebūs. Fotosesiju varat noorganizēt jūsu pirmā randiņa vietā, vai tur, kur atzināties viens otram mīlestībā, vai saderināšanās vietā. Arī tad, ja izvēlētā lokācija neasociējas ar kādu īpašu brīdi, svarīgākais ir sajūtas un atmosfēra, ko profesionāls fotogrāfs spēs notvert brīnišķīgos kadros.

Izmantojiet iespēju izmēģināt sastrādāties ar potenciālo kāzu fotogrāfu.

Foto: NARDIA & DAN NILES

Iedvesmojies

Pirms vēl esi sākusi kleitas medības un rezervējusi svinību vietu, ievelc elpu un velti laiku izpētei.

LĪGAVĀM ir pieejami neskaitāmi raksti, profesionāļu ieteikumi, un apkopoti labākie kāzu saloni, svinību vietas, ēdinātāji, fotogrāfi un kāzu plānotāji, lai tu varētu atrast izcilākos profesionāļus savām kāzām.

Foto: NARDIA & DAN NILES

Iedvesmojies no citu pāru stāstiem un bildēm mūsu grāmatžurnālos savai īpašajai dienai. Iedvesmojoties varēsi skaidrāk saprast, ko tieši vēlaties, kas ir svarīgākais un kas nemaz nav nepieciešams. Kad būsi sapratusi, kādas kāzas vēlies, un apspriedusi to ar savu līgavaini, laiks nākamajam svarīgākajam solim - kāzu plānošanai, kam lieliski noderēs mūsu plānotāji.

Kāzu plānotāju iegādājies šeit: KĀZU PLĀNOTĀJS

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: NARDIA & DAN NILES


Lasi arī: UZ KURAS ROKAS NĒSĀT GREDZENU?

Citi Raksti