Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZAS ŠOVASAR? GATAVOJAMIES PĀRSTEIGT KĀZU VIESUS

KĀZAS ŠOVASAR? GATAVOJAMIES PĀRSTEIGT KĀZU VIESUS

Kāzas nereti vairs nav tikai par pāra mīlestības apliecināšanu, bet arī pateicības izteikšanu tuviniekiem un draugiem. Tieši tādēļ pāri aizvien biežāk vēlas pārsteigt savus kāzu viesus ar interesantu un aizraujošu vakara svinību programmu, dažādiem priekšnesumiem un aktivitātēm.

LĪGAVĀM piedāvā aktuālas idejas, kā pārsteigt savus kāzu viesus 2018. gada kāzu sezonā.

Pārsteigumu klasika – iestudēta deja

Protams, viens no visu laiku iecienītākajiem pārsteigumiem, kas gadu gaitā arī nav zaudējis savu popularitāti, ir jaunā pāra iestudēta kāzu deja. Dejas jau sen vairs nav tikai dejas – jo atraktīvāks pāris, jo vairāk pārsteigumu gaidāmi. Iestudēta īpaša horeogrāfija, tuvākie draugi vai ģimenes locekļi, kas pievienojas dejai, kopā veidojot flešmobu jeb zibakciju, un vēl neskaitāmas variācijas.

Pie tam jāsaka, ka unikālas kāzu dejas vienmēr iepriecinās viesus – to apliecina arī tas, ka tieši tie ir vieni no skatītākajiem video kanālā Youtube. Kāzu deju var apgūt gan dažādās deju studijās, gan pie horeogrāfiem, piemēram:

  • deju studijā Dance Magic
  • un pie dejotājas un horeogrāfes Beātes Riekstiņas , kuru visvairāk iepriecina pāri, kas nebaidās no trakām un oriģinālām idejām.

Jaunās paaudzes foto būda

Foto būdas jau sen vairs nav nekāds jaunums un, lai cik arī tās nebūtu populāras, viesus pārsteigt ar to vairs neizdosies. Bet šajā kāzu sezonā

aizvien lielāku popularitāti gūs jaunās paaudzes foto būda – tā saucamie GIF radītāji,

kas ļauj izveidot nelielu pāris sekunžu garu video kustībā. Tā būs gan aktivitāte viesiem, gan paliekoša atmiņa, ļaujot gan pašiem, gan kāzu viesiem vēl ilgi pēc kāzām atcerēties, cik līksms bijis šis notikums.

Šova elementi

Ja vien kāzu budžets atļauj, tad der padomāt arī par īpašiem šova elementiem.

Pārsteigumu viesiem un sajūsmu pašiem sagādās gan īpašs salūts, gan tādu profesionāļu, kā akrobātu, gaisa virvju dejotāju, burvju mākslinieku un citu meistaru nolīgšana.

Burvju mākslinieks Dmitrijs Bubins , piemēram, piedāvā ne tikai izklaidēt kāzu viesus ar dažādiem trikiem, bet tādā veidā palīdzēt viesiem savstarpēji iepazīties.

Šāda aktivitāte varētu lieliski noderēt, kad pats jaunais pāris devies izbraukumā pēc ceremonijas. Savukārt, ja nevēlaties salūtu, lieliska alternatīva tam būs uguns šovs. Fire Spirit  piedāvā viena vai vairāku žonglieru izpildījumā redzēt profesionālu un elpu aizraujošu dzīvās uguns, dejas un mūzikas apvienojumu.

Vēlās nakts uzkodas

Esam raduši, ka kāzu svinībās pēc vakariņām tiek pasniegtas arī aukstās uzkodas, kas pieejamas visas nakts garumā. Kādēļ gan šo tradīciju nepadarīt mazliet interesantāku, piemēram, ierasto uzkodu vietā pasniedzot tā dēvētās neveselīgās uzkodas – vistu spārniņus, frī kartupeļus, saldās vafeles ar visdažādākajām mērcēm, kā arī iespēju pasūtīt saldējumu kokteiļus.

Protams, izvēloties šādu konceptu, noteikti jāpadomā arī par noformējumu. Piemēram, izdomājot alternatīvus un ar pāri saistītus uzkodu nosaukumus vai radot īpašu iepakojuma dizainu. Starp citu arī saldumu galdam jau sen vairs nav jābūt tikai galdam – tā varbūt vesela krāsaino virtuļu siena, cukurvates pagatavošanas aparāts vai jebkas cits.

Pārģērbšanās elementi

Šī ir lieta, kas pārsteigs teju vienmēr. Ja jaunais pāris ir gana drosmīgs, tad kādēļ gan vakara gaitā neizkāpt no saviem skaistajiem un svinīgajiem kāzu tērpiem un neuzvilkt, piemēram, džemperus ar vienādām uzdrukām vai ko citu, kas izskatīsies ne vien iespaidīgi, bet arī pārsteigs kāzu viesus.

Līgava, šujot savu kāzu kleitu, var apsvērt daudzfunkcionālu kleitu, kura no garas princeču kleitas transformējas par īsiem svārkiem.

Protams, veidi, kā pārsteigt savus kāzu viesus ir vēl un vēl. Piemēram, nolīgt savu mīļāko mūziķi vai grupu, nevienam par to nezinot, profesionālu dejotāju un akrobātu priekšnesums, kamēr viesi ēd vakariņas (jā, kaut vai uz galdiem), kāzu ceremonija saullēktā, inscinēta it kā kāzu kūkas nejauša nomešana zemē, kas izbrīnīs visus viesus, bet izrādīsies, ka tā ir tikai viltus kūka.

Mazliet izdomas un rūpīgas pasapņošanas un nonāksiet labākajās kāzās, kurās būsiet bijuši – savās!

FOTO: ELĪNA UPMANE, BILLIJS LOCS, KRISTĪNE GRĪNVALDE, LIENE PĒTERSONE, MĀRCIS BALTSKARS, REINIS MELIORANSKIS
Citi Raksti