Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāpēc tu nesasniedz savus mērķus

Kāpēc tu nesasniedz savus mērķus

Ir svarīgi sapņot un izvirzīt mērķus. Taču kā panākt, ka tie tiešām īstenojas? Uzzini, kas tevi kavē un neļauj sasniegt mērķus. šeit ir 10 iemesli, kāpēc tu nesasniedz savus mērķus:

MenuLiene Uresina

  1. Tev nav laika.
  2. Tu nezini, kas jādara.
  3. Tev tāds raksturs.
  4. Tev nav atbalstoša ģimene.
  5. Tavi mērķi ir pārāk lieli.
  6. Tev trūkst motivācijas.
  7. Tev ir pārāk maz enerģijas.
  8. Tev nav pietiekami daudz naudas.
  9. Tev ir daudz citas atbildības.
  10. Tu esi pārāk veca vai jauna.

Diemžēl tie nav iemesli, bet gan attaisnojumi!

Mums visiem ir attaisnojumi, kāpēc kaut ko nevaram, kāpēc nedarām, kāpēc pārdomājam. Taču tie vienmēr paliks tikai un vienīgi attaisnojumi!

Un attaisnojumi nav taisnība, bet gan rīks, kā noņemt atbildību no sevis un vainot visu un visus pie tā, ka neizdodas.

Vai gribi zināt īstos iemeslus, kāpēc tev neizdodas sasniegt savus mērķus?

1. Neskaidrība

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki nesasniedz savus mērķus, ir tas, ka viņi pat nezina, ko viņi grib sasniegt. Liela māja, ceļojumi, jauna mašīna, mīloša ģimene... Ja kāds no tiem ir tavā mērķu sarakstā, pastāv liela iespējamība, ka to nesasniegsi. šie mērķi nav konkrēti un skaidri nodefinēti. Liela māja? Kur? Cik istabas? Kā tā izskatās? Kā tu tajā jūties? Kā tu tajā pavadi laiku? Cik tā maksā? Ceļojumi? Uz kurieni? Cik bieži? Ar ko? Es domāju, ka saprati, uz kurieni es vedu - taviem mērķiem ir jābūt konkrētiem un skaidriem!

2. Prokrastinācija

Prokrastinācija ir visa atlikšana uz vēlāku. Tu atliec darbus, atliec laiku atpūtai, atliec savus sapņus un mērķus. “Gan jau kaut kad parādīsies laiks,” ir lielākais attaisnojums, kāds ir dzirdēts. Nav tāda pareizā laika, pareizie apstākļi vai pareizā ekonomika. Vai zini, kad ir īstais brīdis? Tagad!

3. Bailes

Bailes no izgāšanās vai, tieši otrādi, - panākumiem (jā, var būt bail no panākumiem). Mūsu smadzenēm ir viens vienīgs uzdevums - noturēt mūs drošībā. Vai ir droši izkāpt ārpus komforta zonas, lai sasniegtu savus mērķus? Vai ir droši aiziet no darba, lai darītu to, ko mīli? Vai ir droši investēt pēdējo naudu savā izglītībā un izaugsmē? Nē, nē un nē. Bet, vai tu gribi dzīvot drošībā, vai savā sapņu dzīvē?

4. Bezdarbība

Daudzi domā, ka pietiek vien ar savu mērķu iztēlošanos. Ja tie uzrakstīti uz papīra - pavisam ideāli! Taču tā tas nenotiek. Ar mērķiem ir jāstrādā katru dienu, par tiem ir jādomā katru stundu un tie ir jāizjūt katru minūti. Gaidot, kad tavā klēpī iekritīs jaunā auto atslēgas, ir bezcerīgi. Tev ir jārīkojas!

5. Bezpersoniskums

Liela daļa uzstāda mērķus un domā, ka tas ir tas, ko viņi patiešām grib. Taču nereti tie nemaz nav tavi mērķi! Ļauj man paskaidrot - mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā ir noteiktas normas un noteikti uzskati par to, kā būtu jābūt. Un, protams, iezogas bailes - ko viņi par mani padomās, kā tas izskatīsies, ja nu viņi smiesies. Tas ir normāli. Taču vienmēr atceries - dari to, ko tu gribi! Dari to, par ko tava sirds gavilē! Dari to, ko tu mīli un kas saskan ar tavām vērtībām un sapņiem!

Tu esi vien pāris soļu attālumā no saviem mērķiem

Es gribu tev palīdzēt tavu mērķu sasniegšanā! Es esmu izstrādājusi tehniku, kas strādā man un tūkstošiem manu klientu! Ar šo tehniku es dalos vien reizi gadā - Mērķu Sasniegšanas Meistarklasē! Pievienojies, lai uzzinātu, ko tu vēlies, kāpēc tu to vēlies un kā to sasniegt!

[Uzzināt vairāk]

Raksta autore: Liene Uresina

Instagram un mājas lapa

Citi Raksti