Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kurš ir piemērotākais gadalaiks, lai svinētu kāzas? Jebkurš! Kāzas ir mīlestības svinēšana, viena no īpašākajām dienām jebkura pāra dzīvē. Brīdis, kad sakāt viens otram jāvārdu.

Savukārt rudens ir piemērotākais brīdis, kad nopietni sākt gatavoties ziemas kāzām, padomājot gan par saviem tērpiem, gan viesu dreskodu, kāzu stilistiku un atmosfēru. Kādas jaunas un interesantas idejas pasmelties pasaules kāzu trendu apvāršņos? Skatāmies!

KĀZU VIDE 2023

• Elopement kāzas

Ne visi vēlas svinēt kāzas sniegotā dienā un mīnus grādos, bet tas nenozīmē, ka šī iemesla dēļ kāzas būtu jāatliek uz vasaru. Var svinēt ziemā, bet ārvalstīs! Joprojām ierobežojumu iespaidā, kad nebija iespēju noorganizēt lielizmēra kāzu svinības, elopement stila kāzas turpina uzņemt savas popularitātes apgriezienus. Kas ir elopement kāzas? Tās ir kāzas divatā (plus mācītāja, fotogrāfa klātbūtne), visbiežāk ārzemēs. Tiešajā tulkojumā - aizbēgšana.

Tomēr ne vienmēr jāatsakās no kāzu viesu aicināšanas uz savas mīlestības svinībām - salaulāties vai noorganizēt īpašu un intīmu kāzu rituālu varat ārzemēs, savukārt mājās uzrīkot svinības ar ģimeni, radiem un draugiem.

Foto: ZANE KRŪMIŅA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

• Kāzas brīvā dabā

Kāzas drosmīgajiem un ziemas mīļiem. Arī šī tendence izveidojusies ierobežojumu laikā, kad pāri pielietoja savu radošo lidojumu un laulājās, neraugoties uz nekādiem šķēršļiem. Kāzas ziemā, sniegotā, baltu kupenu pilnā dienā būs ļoti romantisks piedzīvojums. šeit gan jāraugās, lai viesiem būtu ērti, tādēļ visizdevušākās šādas kāzas būs vai nu divatā vai arī draugu, piedzīvojumu meklētāju, kompānijā, kas ar jums ir uz viena viļņa.

Smelies idejas šeit: ZIEMAS KĀZAS

Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

• Kāzas krēslas stundā

Aizvien biežāk pāri izvēlas netradicionālus kāzu laikus - krēslas stundā, saulrieta vai saullēkta laikā. Ziemas kāzām īpaši piestāvēs krēslas stundas, kuras tiek pavadītas romantiskā atmosfērā kādā elegantā muižā, iekštelpās valdot omulīgai romantikai sveču un lampiņu virteņu gaismā, gaisā virmojot karstu kokteiļu un karstās šokolādes aromātiem, tāpat arī āra lampiņu virteņu apgaismojums radīs pasakainu noskaņu.

Foto: ZANE KRŪMIŅA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

• Askētisms kāzās

Pretēja tendence bagātīgām sveču, svečturu un lampiņu dekorācijām, krāšņām ziedu kompozīcijām un dekoriem bagātinātiem galdiem, ir askētisms. Ja pēdējos gadus kāzās valdījušas kuplas, pilnīgas un krāšņas dekorācijas, tad tas vairs pārsteigumu un aizgrābtību neraisa un pāri cenšas ieviest vairāk smalkas, vieglas, askētiskas, tīras elegances, ieturētības, delikātuma un aristokrātiskuma pieskāriena. To var panākt ar minimālām līnijām, formām, krāsu toņiem.

Foto: ZANE KRŪMIŅA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

• Kokteiļu stunda

Pāri bieži vien vēlas savas kāzas padarīt īpašas, nojaucot tradīcijas un ieviešot ko jaunu un īpašu. Līdz ar to kāzu scenārijā biežāk tiek iekļauta kokteiļstunda. šī ir gan jauka aktivitāte, gan viesu atraisīšana jautrām dejām. Kokteiļstundu var padarīt personalizētu, piedāvājot gardu dzērienu, kas pārim ir īpaši nozīmīgs, piemēram, atgādina par pirmo skūpstu, vai arī pasniedzot nelielu izlasi ar pāra iecienītākajiem kokteiļiem.

Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

KĀZU MODE 2023

• Kāzu tērps - kostīms līgavai

Drosmīgas līgavas, kas savā kāzu dienā vēlas justies tikpat ērti kā ikdienā, un kāzu kleitas vietā izvēlas kostīmu-uzvalku, kļūst aizvien redzamākas. Ja vēlies īpaši izcelties, tad kāzu tērps-kostīms būs īpaši pārsteidzošs un negaidīts pavērsiens, ja ikdienā biežāk valkā kleitas nekā bikses. Turklāt tas rada ļoti elegantu, stilīgu un pašpārliecinātu efektu. Ja esi šaubās, tomēr apsver iegādāt kāzu kostīmu, vari izvēlēties to kā vakara tērpu vai otrās dienas tērpu.

• 80. gadu mode kāzās

Mode vienmēr atgriežas, un tieši tas šobrīd notiek ar astoņdesmito gadu noskaņām, kas līdzās deviņdesmitajiem ienāk kāzu modē. Stilizētas astoņdesmito gadu princeses efektu radīs kuplas, apjomīgas piedurknes, volānu svārki īsām kāzu kleitām, bantes matos un plīvuru stiprinājumos.

• Pērļu detaļas

Pērles ir klasika, uz kuru mode neattiecas un ziemas elegancei tās piestāv vēl jo īpašāk. Cik ļoti tu ilgojies pēc pērļu šarma savā kāzu dienā? Tas var būt viegls pērļu pieskāriens askētiskos un elegantos auskaros vai kaklarotā, izsmalcinātās matadatās, smalkos pērļu izšuvumos vai pērlēm nosētā kāzu tērpā un pērļu kāzu kurpēs.

Svau īsto kāzu tērpu meklē šeit: KĀZU KLEITAS, KĀZU KURPES

Kleita: MOSS

DABAI DRAUDZĪGAS KĀZAS

Ilgtspēja un dabai draudzīgas kāzas nav nekāds jaunums, bet skaista un cieņpilna tradīcija un tendence, kas aizvien plešas plašumā, mums kļūstot aizvien apzinātākiem un dabu mīlošākiem, cienošākiem. Viens no veidiem, kā iegrožot patēriņa virpuli, ir izmantot lietotas lietas, pāršūt tērpus, izmantojot jau esošu tērpu audumus, pāršūt mammas vai pat vecmāmiņas kāzu kleitu, pielāgojot to mūsdienu noskaņām, nomāt dekorācijas, dekorācijas un grieztos ziedus aizstāt vai daļēji aizstāt ar zaļajiem augiem.

Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

MEDUSMĒNEšA ATGRIEšANĀS

Un atkal tendence, kas izrietējusi no ierobežojumiem. Cilvēki paguva noilgoties pēc ceļošanas! Un kādēļ gan sev atteikt? Cik gan reižu dzīvē jūs varētu aizbraukt medusmēnesī? Laikā, kad ilgojamies pēc sastapšanās ar sevi un autentiskuma, tendence tendencē ir unikāli galamērķi, piemēram, medusmēnesis safari vai vairāku zemju apceļošana, ierastajiem tūrisma maršrutiem zaudējot savu aktualitāti.

Raksta autore: IEVA SIMANOVIČA

Foto: MIKS šĒLS, ZANE KRŪMIŅA

Citi Raksti