Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Iznācis jaunais līgavām grāmatžurnāls nr. 12 Venēcijas noskaņās

Iznācis jaunais līgavām grāmatžurnāls nr. 12 Venēcijas noskaņās

Esam priecīgi paziņot, ka ir iznācis jaunākais Latvijā vienīgā kāzu un kopdzīves grāmatžurnāla izdevums - LĪGAVĀM! Mūsu profesionālā komanda to radījusi tavai iedvesmai, ne tikai gatavojoties kāzām.

Maģiskākais, kas mums dots - tā ir mīlestība. Bet kāzas - brīnumskaists mīlestības spēka apliecinājums, kad dodam viens otram jāvārdu. Jā - es tevi mīlu, jā - es vēlos būt ar tevi, atbalstīt tevi, lai kurp mūsu kopīgais ceļš vestu! Būt stipra komanda! Bet kāzas ir viens no skaistiem pieturpunktiem. Galamērķis ir attiecības. Tādēļ no sirds iesakām baudīt žurnāla saturu ne vien pāriem, kas plāno kāzas, bet visiem, kas ir attiecībās nedēļu, gadu, trīsdesmit gadus, un visiem, kas tās vēl dibinās.

Kā arī pasūtiet grāmatžurnālu ar Omniva vai DPD starpniecību šeit: GRĀMATŽURNĀLS.  Noformējot pasūtījumu, aizpildiet sekojošu informāciju - vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, un norādiet, kādu žurnāla vāku vēlaties (balts/melns). Izvēlieties sev tuvāko Omniva vai DPD pakomāta adresi un veiciet apmaksu. Jautājumu gadījumā - zurnals@ligavam.lv .Brīdī, kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Jūs saņemsiet SMS un varēsiet doties sūtījumam pakaļ!

Aktuālo DPD Paku Skapju tīkla sarakstu varat redzēt šeit.

Ieturot LĪGAVĀM tradīciju, tavai izvēlei pieejami divu dizainu žurnāla vāki - balts un melns. Mūsu brīnišķīgie vāka modeļi - pāris - aktrise Laura Atelsone un uzņēmējs Edgars Kravalis.

Video: KANEPES FILMSIelūkosimies žurnāla saturā!

Bildināšanas stāsti ir grāmatas vērti!

Ar savu personisko stāstu intervijā dalās aktrise Laura Atelsone intervijā DAUZOŅAS. DZĪVĒ UN LAPU KĀPOSTU LAUKĀ.

Venēcijas Serenāde

Itālijas, precīzāk - Venēcijas, šarms jūs iedvesmos piešķilt jaudu savām attiecībām un sarīkot randiņu vai pat kāzas itāļu šika stilā.

Kāzu tendences 2022/2023

Katru sezonu kāzu jomā aktuālas jaunas un iedvesmojošas tendences. Kas būs topā tuvākā gada laikā, lasi rakstā KĀZU TENDENCES 2022/2023.

Mīlestības svētki ir jāsvin skaisti

Savukārt kāzu modes aktualitātes skati rakstā MĪLESTĪBAS SVĒTKI IR JĀSVIN SKAISTI.

Eviva Gli Sposi!

Turpinot Itālijas kāzu stāstu, piedāvājam praktisku, noderīgu un aizraujošu informāciju par kāzu rīkošanu Itālijā rakstā EVVIVA GLI SPOSI! KĀZAS ITĀLIJĀ.

Kāzu organizators

Savukārt kāzu rīkotāja Lidija Terlanova rakstā KĀZU ORGANIZATORS. SAPŅU LOMA. KĀ GATAVOTIES? dalās atziņās, kā pārim efektīvi organizēt kāzas pašiem un kādi ir ieguvumi, nododot šos uzdevumus drošajās kāzu rīkotāju rokās.

Sadegt neparasti

Kāzu rīkošana ne vienmēr ir gluds process. Pāri, kas personīgi uzņemas pārlieku lielu atbildību un uzdevumu gūzmu, mēdz arī emocionāli izdegt un nogurt. Par tematu lasi rakstā SADEGT NEPARASTI. EMOCIONĀLĀ PĀRSLODZE KĀZU PLĀNOšANAS LAIKĀ.

Lelde un Aivis Ceriņi

Par savu ilglaicīgo attiecību zelta atslēdziņām, vecāku lomu, un kā to visu apvienot ideālajā kombinācijā, dalās burvīgais pāris Lelde un Aivis Ceriņi rakstā MARATONISTI, KURI NEAIZMIRST PAR SVARĪGĀKAJĀM PIETURĀM.

Video: KANEPES FILMSNākotnes vīrietis

Un piedāvājam intriģējošu attiecību mentores Zanes Ozoliņas rakstu NĀKOTNES VĪRIETIS. Kāds viņš ir?

Grūtniecība

Turpinot kopdzīves tematiku - raksts pārdomām KAD SĀKT GATAVOTIES GRŪTNIECĪBAI? Pavisam citā skatījumā.

Pasākuma atskats

Video: EGLE FILMSKāzu stāsti

Un turpinām tradīciju, iedvesmojot pārus ar 10 reāliem kāzu stāstiem aizraujošās fotogrāfijās!

Koncepts / foto: Elīna Upmane

Stils: Ērika Meldere

Grims/mati: Kristīne Dombrovska

Video: Kaņepes films

Pāris: Laura Atelsone & Edgars Kravalis

Kleitas: Moss bridal

Atbalstītāji: Freywille rotas, Bottega gold šampanietis

Crystal boutique glāzes

Vide: Venēcija

Aksesuāri: Lovin intimates, Fielmann brilles, Sildare jewelry, Stockmann, BG suits

Citi Raksti