Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Saliekamie krēsli ir lielisks sēdvietu risinājums, ko iespējams izmantot visdažādākajos pasākumos - gan kāzās, banketos, gan dzejas lasījumos. Taču ne visi saliekamie krēsli ir vienādi.

Sēdvietu izkārtojums var ietekmēt pasākuma norisi, tāpēc turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kurš variants jums ir vispiemērotākais.

Kā izvēlēties krēslus pasākumam?

Telpu iekārtojums: iekštelpas vai āra sēdvietas?

Pirmkārt, ir jādomā par to, kur notiks jūsu pasākums. Vai tas notiks iekštelpās? Ja pasākums notiks ārā, vai tas būs zem pārsega vai brīvā dabā? Ja pasākums notiek ārpus telpām, sēdvietām jābūt piemērotām laikapstākļiem. Koka krēsli labi izskatās saulē, bet lietus gadījumā tie var stundām ilgi palikt mitri. Savukārt, metāla un plastmasas saliekamos krēslus var uzreiz noslaucīt.

Materiāli: no kā ir izgatavoti saliekamie krēsli?

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir saliekamo krēslu materiāls. Ja pasākuma norises vietā tiek izmantots daudz dabīga koka un augu izcelsmes materiālu, tad koka saliekamie krēsli varētu labāk iederēties šajā estētikā. No otras puses, plastmasas un metāla saliekamie krēsli ir dažādu krāsu un stilu, tāpēc ir vērts izpētīt, kas ir pieejams pārdošanā.

Norises vieta: standarta saliekamo krēslu izmēri.

Saliekamie krēsli parasti ir kompaktāki nekā parastie krēsli, jo tie ir paredzēti vietas taupīšanai. Izmantojot salokāmos krēslus, jūs potenciāli varat telpā uzņemt vairāk viesu, neapgrūtinot pārvietošanos pa pasākumu norises vietu. Saliekamie krēsli arī ietaupa vietu, kad tos nepieciešams uzglabāt un transportēt.

Komforts: vai saliekamie krēsli ir ērti?

Ja pasākums ilgst vairāk par stundu, jūs, iespējams, vēlēsieties ieguldīt papildu pūles, lai pārliecinātos, ka visiem klātesošajiem ir ērtas sēdvietas. Labā ziņa ir tā, ka polsterētie saliekamie krēsli ir īpaši veidoti tā, lai tie būtu pēc iespējas ērtāki, nemazinot citas saliekamo krēslu priekšrocības.

Kur iegādāties saliekamos krēslus?

Mēs, Tonro.lv, esam eksperti pasākumu mēbeļu nodrošināšanā, kas piemērotas jebkuram gadījumam. Vēlaties padomu? Sazinieties ar mums, un mēs labprāt palīdzēsim. Vai arī apskatiet mūsu  saliekamo krēslu klāstu un sāciet plānot nākamo pasākumu!

Citi Raksti