Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KO NOZĪMĒ BŪT MODERNAI LĪGAVAI

KO NOZĪMĒ BŪT MODERNAI LĪGAVAI

Modernā līgava ir jauna tendence kāzu modē. Tradicionāla līgava pieturēsies pie paražām, neaizmirstot par visām kāzu detaļām, tradīcijām, meklējot kaut ko jaunu, vecu, zilu un aizlienētu. Pat ja būs kādas atkāpes no ierastā, netiks lauztas svarīgākās tradīcijas. Moderno līgavu šādas lietas neuztrauc. Viņa ir brīva no stereotipiem par to, kā viņai būtu jāizskatās. Viņa ir pašpārliecināta, gracioza un nebaidās atšķirties. šo nostāju atspoguļo ne tikai līgavas izskats, bet arī uzvedība un uzskati.

LĪGAVĀM pastāstīs, ko nozīmē būt modernai līgavai, lai arī tu vari iedvesmoties savai kāzu dienai.

Esi pārliecināta

Moderna līgava ir pārliecināta par sevi un savām izvēlēm. Viņa nemeklē apstiprinājumu no citiem, ka viņas rīcība ir pareiza. Vienalga - vai izvairīsies no jebkādām tradīcijām un vispārpieņemtajiem ideāliem par to, kādai jābūt līgavai, vai pamainīsi tikai dažas lietas, - esi pārliecināta. Tev nekas nav jāpaskaidro.

Tava diena - tavi noteikumi!

moderna līgava 2021
Foto: MEGAN KELLY

Lauz stereotipus

Laika gaitā ir izveidojušies dažādi pieņēmumi par to, kādām ir jābūt kāzām, kā visam jāizskatās, kādām spēlēm un atrakcijām būtu jānotiek, un kā jāuzvedas jaunajam pārim, lai laulība būtu ilga un laimīga.

Arvien biežāk pāri izvēlas rīkoties pretēji vai izmainīt vismaz dažas it kā vispārpieņemtas un tradicionālas lietas. Arī modernā līgava nebaidās lauzt stereotipus. Tā var būt ekstravaganta kāzu kleitas krāsa, oriģināla frizūra, interesanta ceremonijas vieta, atšķirīgs kāzu koncepts, neierasti ēdieni un netradicionāla kompozīcija līgavas pušķa vietā, kas liks viesu elpai aizrauties no pārsteiguma.

moderna līgava 2021
Foto: COURTNEY ILLFIELD

Uzdrošinies atšķirties

Moderna līgava labprāt izvēlēsies netradicionālu tērpu. Viņai ir aktuālas jaunākās kāzu kleitu tendences, moderni līgavu aksesuāri un neierasta frizūra. Kāzu kleitas vietā var būt bikškostīms vai divdaļīgs komplekts ar svārkiem. Vari izvēlēties, piemēram, melnus aksesuārus, kas radīs spēcīgu kontrastu, un lielu cepuri vai apmetni plīvura vietā, košu vai tieši pretēji - ļoti minimālu grimu.

moderna līgava 2021
Foto: MEGAN KELLY / COURTNEY ILLFIELD

Moderna līgava jūtas kā līgava, jo tāda ir savā sirdī.

Nav nepieciešama balta princešu kleita un kristāla rotas, lai šo sajūtu radītu. Rotu izvēlē viņa ir īpaši radoša, izvēloties interesantas tekstūras, formas, un izmēru.

Kāzu kleita: BO & LUCA

Domā par nākotni

Moderna līgava dzīvo mirklim, bet neaizmirst arī par nākotni. Tieši tāpēc tiek domāts arī par videi draudzīgiem un ilgtspējīgiem risinājumiem. Tie var būt aksesuāri no pārstrādātiem materiāliem, kleita, ko iespējams pāršūt par lielisku svinību tērpu, atkārtoti izmantojamas kāzu vietas dekorācijas, vecmammas galdauts, elektroniskie ielūgumi, puķes podos, nevis grieztie ziedi.

Moderna līgava prot dot lietām otru dzīvi un mudina arī citus to darīt.

Eko kūrorts: PURO SALA / VIANCA SOLEIL

Nebaidies no provokācijas

Caurspīdīgas mežģīnes, gaisīgs tills un organza, izteiksmīgs šķēlums kleitas sānos vai īsa minikleita - mūsu vecmāmiņas to sauktu par vulgaritāti, tomēr tā tas nav, - šī līgava nebaidās būt seksīga. Moderna līgava uzdrošinās paust savu stilu un gaumi. Pat tad, ja sabiedrības uzskati ir pretēji, moderna līgava nebaidās būt pati - laimīga un brīva.

moderna līgava 2021
Foto: MEGAN KELLY

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: MEGAN KELLY, LUCIE WEDDINGS, COURTNEY ILLFIELD

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: KĀZU TENDENCES 2021

Citi Raksti