Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mīļie, kāzu viesi!
Pavadot šo kultūras jomai izaicinošo gadu, izdzirdot sabiedrības vēlmi pēc īpašiem svētkiem, ir tapis vēl nebijis pasākums -

POP up KĀZAS

Pirmās šīs sezonas kāzas norisināsies 17.oktobī 18:00 Abgunstes muižā.

Kāzas organizē #VIEDI, dažādu citu radošu projektu autori (Vakars uz ezera, Tas nav tas ko tu domā, Ziemas pop up u.c.).

pop up kāzas abgunstes muižā
Foto: Publicitātes

POP up KĀZAS - Vienreizējs notikums bez paliekošām sekām un liekām saistībām!

Tad nu lūdzu, šeit ir tā iespēja, būt viesim vienās lustīgās kāzās ar improvizācijas elementiem un īstiem notikumiem pēc labākajām kāzu tradīcijām! Tev nebūs jāuztraucas: “Ko par mani domās krustmāte Agate?”

Kāzu norises vieta nav izvēlēta nejauši, viesošanās Abgunstes saimnieku radītajā pasaulē jau ir notikums. Ik katra lieta un detaļa ir sajūtu, noskaņas un mīlestības piepildīta.

Kāzu viesi tiks lutināti ar bagātīgi klātiem galdiem, labākajās kāzu tradīcijās.  Visa vakara garumā par viesu labsajūtu un jautrību rūpēsies vedējmāte Sanda Dejus un vedējtēvs Arvis Zēmanis, kuru atraktivitāte komentārus neprasa. Vakara gaitā viesi baudīs lielisku dzīvo mūziku, kas radīs burvīgu fona noskaņu un ļaus izdejoties pēc sirds patikas.

pop up kāzas abgunstes muižā
Foto: Publicitātes

Pats būtiskākais - kāzu viesis nav apmeklētājs

Kāzu viesis ir procesa sastāvdaļa, katram ir iespēja pēc savām vēlmēm izvēlēties savu “statusu” kāzās, kļūstos par jaunā pāra radienieku vai draugu. šis paver plašas iepējas vēlreiz dzīvē būt sievas mātei, līgavaiņa draugam, savedējam vai vienkārši, nejauši ieklīdušam, ielu muzikantam. Viesi paši ir pasākums, ko viņi paši veido, kopīgi piedaloties kāzu inscinējumā, nereāli pietuvinātam realitātei.

Kāzas, kuras uzliek tikai vienu pienākumu - baudīt!

pop up kāzas abgunstes muižā
Foto: Publicitātes

Vairāk informācijas par pieteikšanos šeit: POP UP KĀZAS

Papildus informācija:
Arturs Gailītis
Mob. +371 26313346
e-pasts - arturs@viedi.org
facebook - https://www.facebook.com/VIEDILV/
web - http://www.viedi.org/


Citi Raksti