Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LATVIJĀ NOTIKS UNIKĀLA TOPOŠO SIEVU UN VĪRU INICIĀCIJA – SAVIENOJUMS!

LATVIJĀ NOTIKS UNIKĀLA TOPOŠO SIEVU UN VĪRU INICIĀCIJA – SAVIENOJUMS!

Kāzas un laulība pati par sevi noteikti nav stāsts par citiem cilvēkiem. Tas ir stāsts tikai par konkrētiem diviem cilvēkiem, kas turpmāk savas dzīves nolēmuši vadīt kopā. Savienoties. Un savienoties vajag ne tikai jau esot laulībā, bet vēl pirms tam – zināt un sajust, kam jūs patiesībā sakāt savu “Jā” vārdu un ko tas turpmāk nozīmēs.

Tieši tādēļ Latvijā gaidāms vēl līdz šim nebijis notikums – SAVIENOJUMS – MĪLĒTĀJU INICIĀCIJA, kas notiks no 4. janvāra līdz 1. martam, un ko topošajām sievām un vīriem vadīs ININ NINI un Egils Purviņš, kas paši sevi dēvē par dvēseles pavadoņiem.

Kā stāsta paši organizatori, tad laulības ir skaists un nozīmīgs mirklis, kas glabā iespēju pārim atvērt pavisam citu tuvības dziļumu. Tas ir notikums, kad katrs atsevišķi un abi kopā spēj atklāt jaunus sapratnes, apziņas un mīlestības plašumus.

“Savienojums” radies, lai pārus sagatavotu šim notikumam, lai kāzas un tālākā kopābūšana izvērstos par patiesu un dziļu mīlestības svinēšanu un pamatu stiprai nākotnei.

“Savienojums” rezultēsies piecās dziļās satikšanās lekcijās, mistērijās un personīgās konsultācijās, ko kopā un atsevišķi vadīs sieviete un vīrietis – dvēseles pavadoņi ININ NINI un Egils Purviņš.

  • “Tās būs satikšanās, kurās izzināsim laulības nozīmi, svarīgākos dziļas tuvības nosacījumus, kopēju un individuālu izaugsmi attiecībās, ikviena pāra dalībnieka dvēseles ilgas, sāpes, uguni.
  • Mēs runāsim par dvēseli, par intimitāti, par seksualitāti, par svēto un par ikdienišķo. Visu, kas veido dziļu un patiesu pāri.
  • Mēs gatavosim pāri patiesai kopābūšanai. Tā būs jūsu kā pāra iedrošināšanās izkāpt no savas komforta zonas, lai ceļā uz dziļāko pāra intimitāti stiprinātos starp līdzīgajiem un atšķirīgajiem grupas sanākšanās, kam ir pavisam īpaša, daudzas reizes spēcīgāka vibrācija,” norāda notikuma rīkotāji.

Savukārt mīlētāju iniciācijas kulminācija var būt pāra laulības ceremonija. ININ NINI ir tiesīga laulāt pārus, taču jūsu diena var notikt neatkarīgi un priestera lomu droši var pildīt kāds cits vai cita.

“Savienojumu” vadīs ININ NINI un Egils Purviņš.  ININ NINI ir dvēseles pavadone, augu sieva, šamaniskā un mistikas skolas ceļa gājēja. Viņa ir inicēta vadīt laulību ceremonijas visdziļākajā dvēseliskākajā veidā, bez piesaistes konkrētai ticībai vai konfesijai. Egils Purviņš ir iekšējās izaugsmes un dzīves kvalitātes treneris, pāru izaugsmes koučs, Karmela ordeņa mistikas skolas ceļa gājējs, cīņu mākslas (Karate) instruktors.

Vairāk par “Savienojumu” un pieteikšanos var uzzināt: šeit

Citi Raksti