Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SIEVASMĀTES, VĪRAMĀTES UN VIŅU MILJONS PADOMI. SADARBĪBĀ AR SERIĀLU PERFEKTĀS KĀZAS

SIEVASMĀTES, VĪRAMĀTES UN VIŅU MILJONS PADOMI. SADARBĪBĀ AR SERIĀLU PERFEKTĀS KĀZAS

Kāzas ir stāsts par jums! To nebeidzam atgādināt mēs, LĪGAVĀM radošā komanda, kā arī ikviens kāzu jomas profesionālis! Kāzu rīkošanā ar padomiem un pamācībām būs gatavs piedalīties teju ikviens, it īpaši aizrautīgas mēdz būt sievasmātes un vīramātes, vecmāmiņas, vectētiņi…

Tomēr sākotnēji minētais fakts ir kā burvju atslēga uz jautājumu – ko darīt ar miljons padomiem no malas un citu vēlmēm attiecībā uz to, kā jāizskatās mūsu kāzām.

sievasmātes un vīramātes seriālā perfektās kāzas
Foto: JĀNIS DEINATS

Noskaņojoties savām ideālajām kāzām, LĪGAVĀM sadarbībā ar Tet+ piedāvā romantisku izklaidi īstā kāzu seriālā! Andreja Ēķa amizantiem mirkļiem piesātināto komēdijseriālu skati šeit un uzzini, kā ar vīra un sievas vecāku padomiem un dzīves redzējumu sokas līgavai Elzai un viņas līgavainim Jānim: tet.plus

sievasmātes un vīramātes seriālā perfektās kāzas
Foto: ARTIS SUPE

Vai ir iespējams realizēt savas sapņu kāzas, kuras neatbilst jūsu vecāku gaidām un spēt tās izbaudīt uz visiem simts procentiem? Protams! Kāzas ir unikāls notikums. Kas tāds, ko vairāk savā dzīvē negrasāties piedzīvot. Nosvinēt kāzas tieši tādas, kādas tās vēlaties JŪS, ir īpaši svarīgi. Vēlmes ir mums katram, un tas ir pavisam normāli un dabiski, ka tās mēdz atšķirties. Tādēļ jau dzīve ir interesanta! Tomēr precaties tieši jūs divi, neviens cits. Visiem citiem ir bijušas dotas vai būs dotas nākotnē savas iespējas realizēt savas sapņu kāzas. Un tieši tāpat, kā nav korekti un veselīgi sagaidīt, ka bērni realizēs nepiepildītos vecāku sapņus par ārstu vai sportistu karjeru, nevienam pieaugušajam bērnam, kurš grasās iestūrēt laulības ostā, nav jāuzņemas atbildība par vecāku kāzu sapņiem. Mūsu vēlmes ir mūsu atbildība. Vecāku vēlmes – tā ir viņu pašu atbildība un lēmumi, ko ar šīm vēlmēm iesākt.

Kāzas ir priecīgs notikums! Kāzām pilnīgi noteikti nepiedien kašķi un domstarpības. Svarīgi visām iesaistītajām pusēm to atcerēties un pie tā pieturēties.

sievasmātes un vīramātes seriālā perfektās kāzas
Foto: JĀNIS DEINATS

Ja vecāki cenšas uzspiest savu gribu vai izliekas apvainojamies, ja to neizdodas panākt, noskaņojums top sabojāts visiem, it īpaši jums – jaunajam pārim. Tā ir situācija, kuru nevēlas piedzīvot neviens. Tomēr no šīs nepatīkamās situācijas ir iespējams iziet gudri un miermīlīgi. Piedāvājiet vecākiem kādu konkrētu uzdevumu! Lieciet viņiem justies novērtētiem un vajadzīgiem! Tādējādi iegūsiet vairākus zaķus ar vienu šāvienu – vecāki jutīsies pateicīgi un iepriecināti, kā arī jauniegūtā atbildība par paveicamo uzdevumu novērsīs uzmanību no pārlieku lielas iejaukšanās jūsu plānos un citādi lieki iztērēto enerģiju ievirzīs vēlamā un pozitīvā gultnē.

sievasmātes un vīramātes seriālā perfektās kāzas
Foto: JĀNIS DEINATS

Rīkojot kāzas, mēs mēdzam būt tik ļoti aizrāvušies ar procesu, tik ļoti vēlamies visu kontrolēt un pārzināt, ka galu galā varam izdegt un kāzu dienā jau būt vienkārši… noguruši. Tādēļ pāris darbu nodošana vecāku rokās būs reāls ieguvums! Daļa pienākumu no jūsu pleciem novelsies un laika sev kļūs vairāk. Un nevajag steigšus meklēt, ar kādiem citiem pienākumiem šo atbrīvoto vietu aizpildīt! Iesakām to veltīt atpūtai. Atpūties cilvēks ir laimīgs cilvēks.

Atpūties cilvēks ir klātesošs un baudīt spējīgs cilvēks!

Foto: JĀNIS DEINATS

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: JĀNIS DEINATS, ARTIS SUPE


Lasi arī: SIEVA UN VĪRS. VAI IESPĒJAMA LAULĪBA UZ MŪŽU?

Citi Raksti