Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

MEŽĢĪNES, KURAS RADA MĪLESTĪBU

MEŽĢĪNES, KURAS RADA MĪLESTĪBU

LACE TO LOVE nav tikai mežģīņu veikals. Lace To Love ir sajūtas, ko iespējams piedzīvot katrai līgavai. Maigas, jutekliskas un sievišķīgas – gluži kā visskaistākās mežģīnes. Tās aizvien ir daudzu līgavu sapnis, domājot par savu kāzu kleitu. Iespējams tādēļ, ka liela daļa līgavu uzskata – mežģīnes rada mīlestību.

Vairāk kā 1500 dažādu mežģīņu veidu un krāsu

Lace To Love ir lielākais mežģīņu veikals Baltijas valstīs. Šobrīd veikala piedāvājumā ir vairāk kā 1500 dažādu mežģīņu veidu un krāsu.

“Jau vairākus gadus rūpējamies, lai mūsu klientiem nodrošinātu plašāko mežģīņu piedāvājumu pēc iespējas lielākā izvēlē. Piedāvājam gan šauras mežģīņu maliņas, ko bieži izmanto apģērba detaļās vai apakšveļas radīšanā, gan mežģīņu audumus, ko, darinot savus tērpus, izvēlas ne tikai dizaineri no Latvijas, bet arī citām valstīm,” stāsta zīmola Lace To Love radītāja Evita Robežniece.

Sākumposms līgavas kleitas darināšanā

Evita norāda, ka Lace To Love mežģīnes radot mīlestību, un tam piekrīt arī līgavas, kas tās izvēlas kāzu kleitai. “Viena no mūsu lielākajām mērķauditorijām ir mūsu līgavas. Kapēc – mūsu? Jo mēs esam sākumposms līgavas tērpa darināšanā.

Sākotnēji ir ideja, skice un vīzija, ko līgava vēlas redzēt. Kopā mēs radām, zīmējam, izsapņojam un sakombinējam, un to visu varam izdarīt vienuviet.

Lace To Love piedāvā ne tikai mežģīnes, bet arī oderes, tillu, zīdu. Līgavām nav jāvelta vairākas stundas kāzu kleitu materiālu meklējumos, bet visu nepieciešamo kleitai var iegādāties vienā vietā. Mēs ik dienu konsultējam, palīdzam un iedrošinām mūsu klientus.

Pozitīvisms, ko radām kopā ar klientiem, ir mūsu spēks un prieks. Tas, manuprāt, ir iemesls, kāpēc klienti atgriežas,” norāda Evita,

stāstot, ka Lace To Love veikalā ir ne tikai iespēja atrast vēlamās mežģīnes un citus audumus, bet arī, sadarbojoties ar dizaineri, kurai ir vairāku gadu pieredze, radīt savu sapņu kleitu!

Piena balto nomaina jūras zilais tonis

Runājot par aktuālajām tendencēm, zīmola Lace To Love vadītāja atzīst, ka līgavas Latvijā ir iecienījušas franču plānās mežģīnes. “Gadu no gada mode mainās, bet ir klasika, kas vienmēr būs populāra.

Tāpat šobrīd aktuālais maigais un smalkais ziedu raksts papildinās daudzu Latvijas līgavu kāzu kleitas. Savukārt, krāsu ziņā klasiko piena balto un šampanieša krāsu nomaina jūras zilais un maigi rozīgais tonis. Noteikti gribētu izcelt arī tās līgavas, kuras izvēlas nestandarta kāzu kleitu risinājumus,” šī gada tendences raksturo Evita. Šī ir katras sievietes īpašā diena. Ir ekstravagantākas līgavas, kuras nebaidās no košām un pamanāmākām krāsām! Galvenais ir nebaidīties riskēt un uzdrošināties!

Padarīt dienu skaistāku

Lace To Love klientes ir apmierinātas ar veikala plašo piedāvājumu, īpaši meklējot piemērotākos risinājumus kāzu kleitai. Līgava Anete norāda, ka, pirms Lace To Love apmeklējuma, neveiksmīgi centusies meklēto atrast citos veikalos.

“Mēs ar šuvēju iepriekš bijām neveiksmīgi izstaigājušas daudzus Rīgas audumu veikalus, meklējot skaistas, baltas mežģīnes manas īpašās dienas kleitai. Tā ir laime, ka nonācām Lace To Love.

Bija gan izvēles iespējas, gan atbilstoša cena un patīkama apkalpošana. Tieši tur beidzot izdevās atrast tās īstās, skaistās, smalkās, baltās mežģīnes, ko tik ļoti meklēju.”

Savukārt Inese norāda, ka Lace To Love mežgīnes izvēlas ne tikai viņa pati, bet arī viņas klientes Helsinkos, kas ir reizē pārsteigtas un apmierinātas par plašo piedāvājumu. Bet Nadežda atzīst, ka Lace To Love spēj padarīt dienu skaistāku. “Burvīgas mežģīnes, lieliska izvēle, izcila kvalitāte un ārkārtīgi jaukas konsultantes – tas viss raksturo Lace To Love. Vismaz ar mežģīnēm tagad viss skaidrs – jāmeklē tikai un vienīgi tur.”

Lace To Love mežģīnes var iegādāties arī internetā:  www.lacetolove.com

Citi Raksti