Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Līgava Laura piedzīvoja vecmeitu laupīšanas ballīti sava iecienītā seriāla stilā – ar krāšņajiem sarkanajiem tērpiem un Salvadora Dalī sejas maskām. Laura saka: “Manas meitenes nudien ir zelts! Katra atsevišķi un visas kopā sarīkoja grandiozāko laupīšanas ballīti, kādu var iedomāties! Esmu tik ļoti priecīga un pateicīga, ka man ir tādas draudzenes, kuras rūpēsies, atbalstīs un vienmēr būs blakus, pat, ja nepieciešams aplaupīt banku!”

Personalizētas banknotes ar norādēm

Laura stāsta: “Draudzenes zināja, ka man vienmēr interesantākas likušās līgavaiņu vecpuišu ballītes – tās ir ar odziņu, pārdomātu vizuālo tēlu un pieskaņotām aktivitātēm. Pirms kāda laika biju sajūsmā par Netflix seriālu Money Heist, tādēļ draudzenes izdomāja uzrīkot seriāla nākamo grandiozo laupīšanu. Kā īstā laupīšanā, dalībnieki tika laicīgi instruēti, un pāris nedēļas pirms notikuma saņēmu ielūgumu.” Gatavojoties ballītei, līgavai bija jāatrisina mīkla un jāatrod norādes uz daudzām personalizētām banknotēm. Tad Laura sāka nojaust ballītes tēmu…

vecmeitu laupīšanas ballīte
Foto: PAULS CĪRULIS

Īsta līgavas nolaupīšana

Ballītes rītā Laura gaidīja ierodamies ciemos draudzenes. Tomēr draudzeņu vietā ieradās pazīstams puisis, kurš teica, ka viņam jāaizsien Laurai acis, jāsasien rokas un kaut kur jābrauc. Brauciena laikā neviens ar līgavu nerunāšot, ja arī viņa ko jautās – neviens neatbildēs. Laura atceras: “Tā nu man aizsēja acis, iesēdināja mašīnā ar vārdiem:

“Ja paliek slikti, saki – gurķis!”

vecmeitu laupīšanas ballīte
Foto: PAULS CĪRULIS

Visu ceļu neviens ar mani nerunāja, sēdējām klusumā. Jutu, ka šoferis apzināti cenšas braukt ātri un līkumot, bet tikai pēc tam sapratu, ka mēs izbraucām cauri 333 trasei.” Laura smejoties atceras: “Joprojām atceros kā ar aizvērtām acīm, mani izsēdināja no mašīnas,

nosēdināja uz ceļiem, iedeva puķi rokās un lika iekāpt atpakaļ mašīnā.”

vecmeitu laupīšanas ballīte
Foto: PAULS CĪRULIS

Kad līgava noslēpumainajā auto nonāca galamērķī, acu apsēju viņai noņēma. Laura saka: “Ieraudzīju visas draudzenes tērpušās Money Heist tērpos! Katrai no viņām, līdzīgi kā seriālā, vārds bija kāda pilsēta, kurā esmu bijusi kopā ar savu mīļoto.” Laurai uzdeva atpazīt draudzenes pēc aprakstiem. Piemēram: “Reikjavīka. Laboratorijas pele. Izmocīts grāds medicīnā. Regulāri strīdas ar kaimiņiem par skaļu mūziku. Sestdienās nevar atturēties no vīriešiem ar tetovējumiem, bet svētdienās iet uz baznīcu.”

Arī līgavai piešķīra pilsētas vārdu – Roma, un uzdeva zvērēt, ka turpmākās 36 stundas atsauksies tikai uz šo vārdu.

vecmeitu laupīšanas ballīte
Foto: PAULS CĪRULIS

Laupītāju treniņuzdevumi un pikantas izklaides

Draudzenes līgavai pasniedza saskaņotu tērpu un visas devās pildīt laupītāju cienīgus uzdevumus. Pirmais no tiem – šaušana pa lidojošiem šķīvīšiem. Tālāk meitenes nonāca ekspedīcijā pamestā pirotehnikas angārā, kur brokastoja un baudīja gardus dzērienus un karsto dienu. Laura saka: “Lai piedalītos laupīšanā, jāmāk ātri un veikli izbraukt līkumus, tādēļ devāmies braukt ar kartingiem.”

vecmeitu laupīšanas ballīte
Foto: PAULS CĪRULIS

Tā kā laupītājas bija meitenes, šķietami vīrišķīgās nodarbes tika atsvaidzinātas ar Ritas Lasmanes lekciju par to, kā sniegt baudu vīriešiem – tā kļuva par vienu no pikantākajām vecmeitu ballītes daļām. Ak jā – ceļā no Rīgas uz Liepāju līgavu vēl sagaidīja striptīzs! Meža malā, kur pikantais priekšnesums bija paredzēts, nedēļu pirms vecmeitu ballītes kuploja skaists mežs, bet, kā gadījies, kā ne, lai viss vēl jautrāk – ballītes dienā sarunātā vieta bija izcirsta un pārredzama.

Jūs uzpīpiniet, mēs iedzeram!

Brauciena laikā līgavas draudzenes uzdeva Laurai dažādus uzdevumus, uz kuriem sniedzot nepareizas atbildes, ieguva soda minūtes – iegūto laiku nācās stāvēt Liepājas šosejas malā ar zīmi šoferiem: “Jūs uzpīpiniet, mēs iedzeram!” Laura atminas: “Protams, pīpināja un māja no katras otrās mašīnas. Arī traktori un fūres!”

vecmeitu laupīšanas ballīte money heist
Foto: PAULS CĪRULIS

Fotosesija pie jūras

Kad meiteņu kompānija nonāca Liepājā, viesnīcā Lauru pārsteidza baloniem dekorēts numuriņš, sagatavotas uzkodas, kūka un šampanietis. Pirms došanās uz pludmali, kur bija paredzēta burvīga fotosesija, Lauru sagaidīja vizāžiste. Pludmale, fotosesija, jūra, vakariņas… Kāds gan var būt labāks vakara noslēgums! Savukārt nākamajā dienā draudzenes vēl paguva nodoties ūdenspriekiem jūrā.

Meitenes bija tik ļoti iejutušās savos laupītāju tēlos, ka mājupceļā nolēma vēlreiz uzvilkt koši sarkanos tērpus un uzrīkot spontānu fotosesiju Karostā.

vecmeitu laupīšanas ballīte money heist
Foto: KRISTĪNE STAHANOVA / www.kristinestahanova.lv

Padomāts par katru detaļu

Laura saka: “Vislielākais pārsteigums bija tas, kā draudzenes bija padomājušas par vissīkākajām detaļām – personalizētas krūzītes, uzlīmes, bingo,  uzdevumi par mani un draudzenēm, katrai sava identitāte ar stāstu. Viss oriģināls un neredzēts! Diena bija ārkārtīgi piepildīta, pārsteigumi bira ik uz soļa! Un tērpi! Visu dienu varējām justies ērti! Kas vēl ir lieliski? Meitenes mani jau no paša rīta filmēja un sagatavoja īsu video, lai mums visām paliktu atmiņā, cik šī diena bija izdevusies!”


 
Ieteikumi citām līgavām un viņu draudzenēm, kas vēlas organizēt līdzīga stila pasākumu:
  • Gādāt tādu tērpu, lai visas dienas laikā ir ērti, tajā nav bail nedz kustēties, nedz sasmērēties;
  • Lai pasākumu padarītu personiskāku un sirsnīgāku, izdomāt tēmu, kurai pieskaņot aktivitātes, aprakstus un zvērestus;
  • Kāpt ārā no rāmjiem. Laura piebilst: “Skaisti saposties patīk visām, bet vairāk paliks atmiņā, ja varēsiet uz dienu iejusties kādā pilnīgi citā tēlā.”

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Jūras fotosesijas bilžu autore: KRISTĪNE STAHANOVA

Laupīšanas bilžu autors: PAULS CĪRULIS

Lasi arī: CITĀDS VECMEITU BALLĪTES FORMĀTS – LAIKS IR LABĀKAIS, KO VARAM DĀVĀT VIENS OTRAM


VECMEITU BALLĪTES

Citi Raksti