Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KO DARĪT PĒC SADERINĀŠANĀS? APDROŠINĀT GREDZENU!

KO DARĪT PĒC SADERINĀŠANĀS? APDROŠINĀT GREDZENU!

Karaliskās ģimenes jaunākais brālis – princis Harijs nav vienīgais, kas šajā laikā saderinājies. Gada nogale ir laiks, kad aizvien biežāk var pamanīt sajūsminātu līgavu bildes sociālajos medijos, kur redzami tikko kā iegūtie saderināšanās gredzeni. Princis Harijs un viņa līgava Megana Mārkla pēc savas saderināšanās atbild uz neskaitāmi daudz apkārtējo cilvēku jautājumiem, un tā ir viena no lietām, ar ko saskaras ikviens pāris visā pasaulē. Bet kas vēl ir tās lietas, ko noteikti vajadzētu darīt pēc sava “Jā” vārda teikšanas?

PAZIŅOŠANA

Lai gan neapšaubāmi dzīvojam sociālo mediju laikmetā, kad tik viegli un ērti šķiet visiem visu paziņot, nomainot savu attiecību statusu Facebook vai ieliekot skaistu fotogrāfiju Instagram, tomēr vajadzētu atcerēties, ka vispirms par saderināšanos jāpaziņo saviem tuvākajiem cilvēkiem – vecākiem, radiniekiem, tuvākajiem draugiem. Viņi noteikti priecāsies, ja uzzinās to personīgi no jums, nevis, garām skrienot, izlasīs kādā no sociālajiem medijiem.

GREDZENS

Saderināšanās svarīgākais elements pavisam noteikti ir gredzens – paša līgavaiņa izvēlēts un lolots.

Ja gredzens ir vērtīgs ne tikai emocionālā, bet arī mantiskā vērtībā, tad vajadzētu padomāt par tā apdrošināšanu.

Tāpat līgavas visā pasaulē iesaka iegādāties gredzena šķīvi vai pat vairākus, kur to nolikt, ja, piemēram, tiek mazgāti trauki. Tādā veidā gredzens vienmēr būs nolikts konkrētā vietā un varēsiet izvairīties no nejaušas tā pazaudēšanas.

MANIKĪRS

Labs manikīrs un sakopti nagi vēl ilgi pēc saderināšanās būs viens no lielākajiem must have jeb obligāti nepieciešams. Ne vien pati līgava vēlēsies ik pa brīdim palūkoties uz savu jauno dārgumu pirkstā, bet nekad nevar zināt, kad jauši vai nejauši paveiksies satikt kādu pazīstamu seju, kas noteikti vēlēsies paņemt līgavas roku, lai sajūsmas pilniem saucieniem tuvāk redzētu gredzenu.

SAPŅOT

Pirms ķerties klāt aktīvajai kāzu plānošanai, pasapņo. Sapņo viena, sapņojiet kopā ar līgavaini un galvenais – sapņojiet lielus sapņus un apspriediet lielas idejas. Izrunājiet, kādām būtu jābūt jūsu sapņu kāzām, un, kas jums ir vajadzīgs, lai savus sapņus piepildītu.

DOMĀT SKAITĻOS

Ieteikums no tiem pāriem, kas savu īpašo dienu jau piedzīvojuši – nepieņemt nekādus lēmumus un nerezervēt neko pirms nav pilnībā skaidrs kāzu aptuvenais budžets.

  • Apspriediet, cik daudz esat gatavi ieguldīt kāzu organizēšanā un cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai konkrēto summu iegūtu.
  • Vēl viens skaitlis, ko noteikti ņemt vērā, ir iespējamais viesu skaits. Sastādiet provizorisko viesu sarakstu – tādā veidā būs arī vieglāk saprast gan nepieciešamo kāzu budžetu, gan iespējamo kāzu svinību vietu.
  • Un, protams, kāzu datums – vēl viens skaitlis, par ko noteikti jāvienojas pārim.

ATRAST KĀZU RĪKOTĀJU

Ja esat nolēmuši sadarboties ar kāzu organizatoru, tad viņu noalgot būtu ieteicams pirms rezervēt kāzu svinību vietu vai citu pakalpojumu sniedzējus. Kāzu plānotājs palīdzēs “salikt visu informāciju pa plauktiņiem” un noteikti spēs ieteikt labākos nozares speciālistus.

FOTO: ANNIJA VELDRE, GINTS FREIMANIS, ZANE KRŪMIŅA
Citi Raksti