Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kad visi kāzu saloni ir apmeklēti, izmēģinātas daudzas kāzu kleitas un, visbeidzot, sapņu kāzu kleita ir atrasta, jāpievērš uzmanība kāzu aksesuāru izvēlei, tajā skaitā kāzu apakšveļai, kura tiks vilkta kāzu dienā.

Kādu apakšveļu izvēlēties? Piedāvājam nelielu ceļvedi, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizo kāzu apakšveļu.

Ko vilkt zem kāzu kleitas?

Vispirms meklēsim atbildi uz jautājumu - ko vilkt zem kāzu kleitas? Divdaļīgu komplektu - krūšturi un biksītes, korseti vai braleti (bustier) ar zeķturiem? Neaizmirstiet, ka, izvēloties apakšveļu kāzām, jums, protams, vajadzētu ņemt vērā jūsu kāzu kleitas modeli. Īpaši izvēloties krūšturi.

Ja izvēlas divdaļīgu apakšveļu, liela nozīme ir arī tam, lai kāzu kleitas modelis nav pārāk stingrs un audums nav pārāk plāns. Pirms izvēle tiek veikta, piedāvājam dažādus padomus apakšveļas izvēles procesā, kas palīdzēs to piemeklēt izvēlētajam sapņu kāzu kleitas modelim.

kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST

Kādai tad īsti jābūt apakšveļai zem izvēlētā kāzu kleitas modeļa?

šeit ir dažas lietas, kas jāņem vērā, lemjot par līgavas apakšveļas modeļiem:

  1. Noteikti jāatceras, ka būtiska lieta, kas līgavai jādara - ir jāatpūšas! Visi zinām, ka kāzu plānošanas process ir pārsteigumu un satraukumu pilns, aizrauj doma par kāzu nakti un vēlaties izskatīties skaisti, pievilcīgi un seksīgi, bet, ja izvēlaties apakšveļu, kas tiks valkāta kāzu kleitā, tikai tāpēc, lai būtu skaista un seksīga, nepadomājot par tās ērtību un piemērotību kāzu kleitas modelim, tā var nogurdināt un padarīt svētku procesu par apgrūtinājumu.
  2. Izvēloties starp apakšveļas modeļiem, ko vilkt zem kāzu kleitas, jau no paša sākuma jāizlemj, vai iegādāties divus apakšveļas komplektus, kas būs paredzēti gan kāzu kleitai svinību gaitā, gan ko vilkt pēc tām. Ja izlemjat par labu šādai stratēģijai, tad apakšveļa zem svinību tērpa var tikt pielāgota pēc ērtuma pakāpes, bet pēc tām - pēc sirds patikas.
  3. Vēl viens punkts, kam jāpievērš uzmanība, ir kāzu kleitas krāsa un modelis. Nebūtu laba doma vilkt krūšturi ar lencītēm zem kleitas, kura ir bez tām. Arī, ja kleitai ir dziļš muguras izgriezums, nebūtu vēlams, lai krūštura aizdare būtu redzama. Tāpat arī kleitas krāsai ir svarīgi pieskaņot apakšveļu, vai tā būs sniegbalta, pienbalta, ādas krāsā vai kādā citā.
kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST

Apakšveļas modeļi

Ja jūs plānojat visā pasākuma norises gaitā būt vienā apakšveļā, kuru nēsāt zem kāzu kleitas, varat izvēlēties izšūtus, mežģīņu, greznus krūšturus bez / ar lencītēm, apakšveļas divdaļīgos komplektu modeļus, pielāgotus kāzu kleitas auduma veidam, krāsai.

Ja nav nepieciešams push-up vai kā citādi pielāgoties korsetei vai izvēlētajam tēlam, var izvēlēties elegantu mežģīņu caurspīdīgu apakšveļu, bodiju, kas ir bez lieka polsterējuma un ir ar dažādām interesantām lencītēm. Tomēr jāņem vērā, ka vislabāk izvēlēties tādu, kas ir bez liekām nošuvēm un dekoratīviem elementiem, kas varētu traucēt kāzu kleitas kopējam tēlam.

Jūsu kāzu kleitai var būt nepieciešama īpaša apakšveļa

šeit ir daži mazi, bet efektīvi padomi līgavu apakšveļas modeļiem, kas jāizvēlas kāzu kleitām bez lencēm, ar dziļiem dekoltē, izgriezumiem, dziļu muguras izgriezumu.

kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST

Ko vilkt zem kāzu kleitas bez lencēm?

Noteikumi izvēloties apakšveļu kāzu kleitām bez lencītēm, kuru ir grūti apvienot ar klasisku krūšturi:

  • Ja gatavojaties nomainīt apakšveļu, kuru nēsājat pasākuma gaitā, galvenā uzmanība jāpievērš jūsu kāzu kleitai. šajā brīdī jums jāpievērš uzmanība krūštura veidam un kvalitātei, kā arī, ka tam jābūt tādā pašā tonī, kā kāzu kleitai. Vēl jāapzinās arī tas, lai pasākuma gaitā tas neslīdētu uz leju un netraucētu pilnvērtīgi baudīt tā norisi.
kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST
  • Svarīgs ir apakšveļas audums, kas tiek vilkts zem kāzu kleitas. Līgavas apakšveļas audumu jāizvēlas tādu, kas neliks svīst, neberzīs un neliks justies neērti.
  • Izmēģinājuma krūšturus var iegādāties arī pirms kāzu kleitas iegādes, tādējādi laikojot kleitu jau novērtēt  krūštura un kāzu kleitas saderību.
  • Svarīgas apakšveļas nianses ir tās dizains un krūšturu bļodiņu veids. Ja tiek iegādāta gatava kāzu kleita, nevis šūta, ir noderīgi zināt, ka daudziem modeļiem bez lencītēm ir jau iestrādātas krūšu bļodiņas. Kas, iespējams, var būt priekšrocība - neiegādāties krūšturi nemaz.
  • Tāpat, līgavām, kas ir pārliecinātas par sevi un nebaidās atkailināties, pat, ja kleita ir paredzēta no caurspīdīga materiāla, var nevilkt apakšveļu nemaz.
kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST

Apakšveļas modeļi kāzu kleitai ar dziļu dekoltē

Dodoties uz apakšveļas veikalu ir ļoti svarīgi zināt kāzu kleitas dekoltē dziļumu.

Viens no variantiem ir izmērīt savas kāzu kleitas dekoltē dziļumu vai ņemt kleitu līdzi, lai iegādātos pareizo krūšturi. Ja krūtis ir mazas, var izvēlēties līmējošo krūšturi, kas aizsegs tikai krūšu galus. Topošās līgavas ar lielām krūtīm var dot priekšroku līmējamo joslu modeļiem, kam ir labāka noturība.

Protams, šie modeļi ir ļoti ērti, lai piesegtu, paceltu vajadzīgās ķermeņa zonas, taču, ja vēlaties izvēlēties ko klasiskāku, lai pēc pasākuma beigām nebūtu jāatlicina laiks to atlīmēšanai, it īpaši lielām krūtīm, kurām var tikt izmantotas vairākas pašlīmējošās krūšu lentas, var izvēlēties dziļu V vai bezlenču korsetes tipa krūšturi, kas atbildīs kleitas prasībām, kā arī, ir atrodami ērti viengabala un divdaļīgi apakšveļas komplekti.

Vai arī var izvēlēties bodiju no mežģīnēm vai cita auduma, pēc nepieciešamības, ar dziļu kakla izgriezumu, it īpaši, ja nepieciešams dziļš V veida izgriezums.

kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST

Kādu apakšveļu izvēlēties vilkt, ja kāzu kleitai dziļš izgriezums muguras daļā?

Dziļš muguras izgriezums, kas ir īpaši piemērots slaidām topošajām līgavām, var sagādāt zināmas grūtības krūštura izvēlē. Nav daudz iespēju apakšveļas izvēlē kāzu kleitām ar dziļu muguras izgriezumu.

kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST

šādā gadījumā būs vieglāk atrast risinājumu, ja krūtis ir mazas. Laiku, apakšveļas meklējumiem var ietaupīt, izmantojot līmējamā krūštura modeli, ar kuru iespējams nosegt tikai krūšu galus, jeb, piemērojot krūšu formai - līmējamās silikona krūšu bļodiņas. Ja ir lielas krūtis, ieteicams dot priekšroku krūšturim ar zemu aizdari muguras daļā un, iespējams, lencītēm. Tas var būt saitējams krūšturis vai korsešu tipa.

Ja prātā šaudās jautājums: ”Kādu krūšturi izvēlēties kleitai ar dziļu muguras izgriezumu, lai būtu ērti visas dienas garumā?”, atliek vien ņemt vērā šos padomus un iegādāties sev atbilstošāko. Kā arī, ja kleitas audums ir biezs, var izvēlēties arī krāsainus komplektus jeb ādas krāsā, ko varēs izmantot arī citiem vakartērpiem ar dziļiem muguras izgriezumiem.

Kas tiek nēsāts zem ļoti piegulošas kāzu kleitas?

šādu kleitas tipu, noteikti valkā līgava, kas ir ļoti pārliecināta par savu augumu un tā līnijām. Ķermenim piegulošām līgavu kleitām ieteicams valkāt viengabala apakšveļu, piemēram, apakškleitu, braleti (bustier) vai kāzu korseti. Divdaļīgos komplektus ieteicams neizvēlēties, jo bieži vien var manīt to šuves.

kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST

Vissvarīgākais, kam jāpievērš uzmanība ķermenim piegulošām kāzu kleitām, ir kāzu kleitas audums. Ja ir izvēlēta plāna un vienkārša auduma kāzu kleita, jums jāpievērš uzmanība apakšveļas modelim, kurš tiks vilkts. Vislabāk, ja tas ir bez grezniem izšuvumiem, mežģīnēm vai dekoratīvajām lencītēm.

Ja kāzu kleita ir no gluda plūstoša auduma, piemēram zīda vai satīna un tas ir bez izšuvumiem un maz vīlēm, ļoti ieteicams būtu izvēlēties bezšuvju un vienkāršus apakšveļas modeļus. Arī līgavas prievīte būtu jāizvēlas rūpīgi, ja paredzēts to valkāt, jo kupla mežģīņu kājas lenta noteikti būs acīmredzama zem plānas kleitas auduma un var traucēt koptēlam.

Ja kāzu kleitas audums ir biezs, var izvēlēties krūšturi, kas nav pārāk ciešs un neradīs iespaidu, ka līgavai ir liekais svars. Kā arī, brīvāk var izvēlēties apakšveļu ar vīlēm un, iespējams, arī ar izšuvumiem, kas zem biezā auduma nebūs manāms. Var pat izvēlēties apakšveļu jeb bodiju ar dekoratīvajām lencītēm, it īpaši, ja meklējat ko īpaši pievilcīgu.

kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST

Kādu apakšveļu izvēlēties vilkt kāzu naktī?

Protams, visizdevīgāk būtu iegādāties atsevišķu apakšveļu kāzām dienā un naktī. Pasākuma gaitā, pa dienu var brīvi valkāt jebkuru apakšveļu, kas ir ērta, pēc tam izvēloties apakšveļu vakaram, kas precīzi atbildīs jūsu vēlmēm jeb kāzu konceptam. šādu stratēģiju izvēlas arī līgavas, kurām plānota kāzu fotosesija kāzu vakara vai rīta tērpā.

Ja savā kāzu naktī vēlaties izskatīties gan sievišķīgi, gan seksīgi, izvēlieties tam atbilstošu un sev raksturīgu apakšveļas veidu.

kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST

Līgavas prievīte jeb kājas mežģīne

Līgavas prievīte ir populārs aksesuārs, ko līgavas izvēlas vilkt kāzu dienā. Tātad, kāda prievīte būtu piemērotākā izvēlētajai sapņu kāzu kleitai? Kopumā, prievīte piemeklējama jebkuram kāzu kleitu modelim, izņemot gadījumus, kad kleita ir ļoti pieguloša un no plāna auduma, kad tā var traucēt kopskatam vai pat radīt diskomfortu, it īpaši nāriņas veida kāzu kleitām, kad kupla mežģīņu kājas lenta var traucēt baudīt svinību gaitu. Tādā gadījumā to var izvēlēties gludu, bez īpašiem dekoriem.

Par kājas lentas veidu nav jāsatraucas princešu stila, taisnas un A silueta kāzu kleitu īpašniecēm.

Kāzu prievīšu modeļu izvēle ir daudz izdevīgāka nekā zeķbikses vai zeķes, kuras sintētiskās struktūras dēļ var nebūt komfortablas. Tomēr, ja plānots vilkt zeķes un nav pierasts izmantot zeķturus, noteikti ieteicams vispirms izmēģināt to praksē, vairākkārt pirms kāzu dienas tās valkājot. Pretējā gadījumā, jāapzinās, ka zeķturi var radīt arī neērtības.

kādu apakšveļu izvēlēties kāzu kleitai? kāzu apakšveļa
Foto: PINTEREST

Kāpēc vilkt līgavas prievīti?

Runājot par līgavas prievītēm, svarīgi zināt arī tās jēgu un nozīmi.

Jau kopš seniem laikiem klīst dažādas māņticības, kas virmo ap kāzu dienu. Viena no tām ir tāda, ka, ja kāzu dienā iegūst mazu daļiņu no līgavas kleitas, tas nesīs lielu veiksmi un laimi. Tas noveda pie tā, ka visi viesi centās iegūt mazu gabaliņu no līgavas tērpa, kas rezultējās ar to, ka līgavas sāka nēsāt atsevišķu apģērba gabalu, kas paredzēts tieši šim nolūkam - līgavas jeb kājas prievīti.

Mūsdienās prievīti no kājas novelk līgavainis, attiecīgi paredzētā kāzu svinību laikā, viesu un liecinieku klātbūtnē. Un, līdzīgi, kā līgavas pušķa mešanā, līgavainis šo prievīti met neprecēto vecpuišu pūlī. Un vecpuisim, kas noķēris šo prievīti, lemts precēties nākamajam. Un puisis, kurš noķēris šo līgavas prievīti, uzvelk meitenei, kas noķērusi līgavas pušķi.

Kur iegādāties līgavas apakšveļas izstrādājumus?

Jāzina, ka līgavas apakšveļai ir daudz veidu un variāciju. Pirmkārt, vajadzētu izlemt par kāzu kleitu modeli un pēc tam veikt apakšveļas iegādi.

šeit varat iegūt vairāk informācijas par kāzu aksesuāriem: KĀZU AKSESUĀRI, KĀZU APAKšVEĻA

Citi Raksti