Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PROJEKTA „KĀZAS DĀVANĀ” PERSONĪBA – KRISTĪNE GRĪNVALDE

PROJEKTA „KĀZAS DĀVANĀ” PERSONĪBA – KRISTĪNE GRĪNVALDE

Kāzu portāls mūsdienīgām līgavām sadarbojas ar TOP profesionāļiem, īstenojot projektu „Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņu nomodā”. Projekta komandu veido radošas personības un brīnišķīgi cilvēki, viņi no sirds mīl to, ko dara!

Līdz ieskandināt kāzas pavasara priekšpēdējā dienā, pamazām iepazīstināsim ar mūsu „feju komandu”. Personību stāstu sēriju sāksim ar projekta idejas autori, fotogrāfi Kristīni Grīnvaldi.

Fotogrāfija ir mana dzīve, mans darbs, skābeklis, ko elpoju un emocijas, ko izdzīvoju.

Nopietnāka iepazīšanās ar šo jomu sākās vairāk kā pirms septiņiem gadiem, kad izlēmu par kardinālu karjeras pagriezienu un pieteicos fotogrāfijas studijām, atstājot aiz muguras interesantu darbu finanšu un ekonomikas jomā. Tas nebija viegls lēmums, taču pārdomāts, jo sapratu, ka beidzot jāseko savai sirds balsij par darbošanos radošā sfērā. Tobrīd skaidri zināju, fotogrāfija kļūs par manu profesiju.

Tagad vairs nevaru iedomāties sevi bez fotoaparāta rokās, jo fotografēšanas process, apstādinātie mirkļi un atmiņas, ko tie glabā, atnes lielu gandarījumu un piepildījumu. Šī ir profesija, ko nevēlētos mainīt ne pret ko citu! Sākotnēji kāzu fotografēšana bija galvenais virziens, kādā darbojos, taču dzīve un mani mīļie klienti atnes arvien jaunus izaicinājumus. Esmu pagodināta sadarboties ar interesantiem zīmoliem, piemēram, tādiem kā L’elegante Pop-Up Picnic un SHISHI Home of Beauty, fotografējot stila bildes un pasākumus. Tāpat arī fotografēju nozīmīgus notikumus manu kāzu klientu dzīvēs.

Man fotografēšana ietver sevī tik daudz vairāk par mirkļa apstādināšanu, podziņas nospiešanu vai par garām stundām pie datora. Lielāko prieku sagādā tieši cilvēki, ko šis darbs ieved manā dzīvē. Emocionāli ļoti pieķeros gan saviem kāzu pāriem, gan klientiem, kuri nav saistīti ar kāzu jomu, ar daudziem kļūstam par labiem draugiem.

Fotografējot pārus, maigums ir tas, ko cenšos sajust katra pāra attiecībās, vai viņi ir kopā tikai nesen un taureņi lido vēderā vai, nodzīvojot labu laiku līdzās, zina viens par otru visu, bet maigās jūtas paliek tikai stiprākas.

Maigums mani iedvesmo, tāpat kā krāsas un emocijas. Emocijas ir dzīves krāsas. Un pasaule ir tik pilna krāsu!

Katrs foto darbs ir kā piedzīvojums! Ar neslēptu interesi vienmēr gaidu jaunos piedzīvojumos gan Latvijā, gan ārpus tās, jo man patīk ceļot, patīk iepazīt jaunus cilvēkus un apskatīt jaunas vietas. Līdz šim fotogrāfa darbs mani ir aizvedis uz Zviedriju, Itāliju, Franciju, Austriju, Vāciju, Grieķiju, eksotiskākais un tālākais galamērķis ir bijis Seišelu salas. Ceļošana man ir kā svaigs skābekļa malks, tādēļ cenšos izmantot katru izdevību un ceļot ne tikai saistībā ar darbu, taču fotoaparāts vienmēr būs līdz!

Vienmēr atcerēšos pasniedzēja Gunāra Bindes teikto, ka „fotogrāfijā krāsa ir svarīga, ja vien nav traucējoša”. Man patīk melnbaltā fotogrāfija, jo krāsas tajā nenovērš uzmanību no emocijas, formas, taču manā dzīvē un darbā krāsas spēlē daudz lielāku lomu, no tām gūstu enerģiju un iedvesmu. Ar krāsām saistās atmiņas par ceļojumiem – vai tā būtu košā Burano saliņas arhitektūra, Parīzes eleganti pelēkais šarms, ziedošas ābeļu kupenas Pūrē vai zeltains saulriets Tūjas akmeņainā pludmalē.

Tādēļ savu fotografēšanas stilu visvairāk saistu ar košām un sulīgām krāsām, kas savijās maigām emocijām, stila tīrību un eleganci.

Lai arī ikdienā daru darbu, kas sniedz lielu gandarījumu, dažreiz gribās realizēt interesantas radošās idejas, īstenojot projektus kopā ar domubiedriem. Ideja par „sapņu kāzām” dzīvoja manā galvā kopš 2014. gada, kad kopā ar Jāni Buševicu no SHISHI Home of Beauty bijām īstenojuši radošo projektu „Pop-up kāzas pilsētā”. Kas sākotnēji bija ieplānots kā stilizēta fotosesija par kāzu tēmu, procesā izvērtās par interesantu piedzīvojumu ar plašu radošo komandu. Pāris, kas piedalījās mūsu projektā, bija īsts, taču tajā dienā viņi neprecējās. Pēc projekta nevarēju beigt domāt, ka šādu vai vēl skaistāku piedzīvojumu varētu radīt īstās kāzās!

Iedvesmu jauna projekta realizēšanai guvu pārdomās, ka sapni par skaistām kāzām noteikti ir izsapņojusi ikviena līgava, taču, kā jau tas bieži gadās, sapņi mēdz būt lielāki par iespējām.

Tādēļ projekts “Kāzas dāvanā – jeb krāsaini sapņi nomodā”, ir vēlēšanās kādam pārim piepildīt sapni par spilgtām, atmiņā paliekošām kāzām, sapulcinot šajā projektā lielisku komandu, kas šo dienu pārim palīdzēs radīt patiesi neaizmirstamu.

Projekta „Sapņu kāzas jeb krāsaini sapņi nomodā” būtību vai pievienoto vērtību vislabāk raksturo citāts no vienas pieteikuma anketas, ko pāris ir atsūtījis, piesakoties šajā maģiskajā piedzīvojumā:

Tādu personību aktivitātes dara pasauli labāku! Turklāt jau ideja vien! Vismaz mūsu diena kļuva gaišāka, jo momentā sākām sapņot un lidināties tā, it kā TAS jau ar mums notiktu, pat sasmaržot to dienu bija viegli!

Sajust šīs emocijas ir neaprakstāma sajūta, tieši tādēļ ir vērts kaut ko tādu darīt! Lasot pāru stāstus un piedzīvojumus, jau tagad saprotu, ka būs ļoti, ļoti grūti izvēlēties to vienu īsto pāri, kurš saņems šādu unikālu dāvanu.

“Sveiki fantastiskā Sapņu Kāzu komanda”, “Paldies par šo fantastisko projektu un iespēju piepildīt sapņus. Lielākie komplimenti Jums par oriģinalitāti un uzdrošināšanos. Šīs būs gadsimta kāzas!”, “Nosūtu pieteikumu Jūsu brīnišķīgajam projektam. Ļoti vēlamies piedalīties un realizēt savas sapņu kāzas”, “Būsim vairāk kā pagodināti ierasties uz pārrunām”, “Brīnišķīgs projekts – lai Jums viss tikpat brīnišķīgi izdodas!”, “Paldies par šo iespēju. Ticam, ceram un gaidām”, “Pieteikums konkursam jeb, kas neriskē, tas nedzer šampanieti savās sapņu kāzās”…

Vēlos pateikt paldies ikvienam pārim, kurš uzdrīkstējās pieteikties šādam piedzīvojumam, uzdrīkstējās sapņot un dalīties ar ļoti īpašiem mirkļiem un stāstiem no savas dzīves! Jūs esat fantastiski! Jūsu emocijas uzlādē un iedvesmo piepildīt sapņus.

Neatkarīgi no tā vai būsiet pāris, kurš saņems tieši šo dāvanu, novēlu piepildīt jūsu skaistākos sapņus par stipru ģimeni, kopīgiem piedzīvojumiem, mīļiem pārsteigumiem, jo sapņi piepildās, vajag tikai ļoti, ļoti vēlēties!

Citi Raksti