Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ikviens kāzu rīkošanas uzdevums, ko veicam, ir solis ceļā uz sapņu kāzām. Savukārt īstos soļus izvēlamies tad, ja esam radījuši kāzu vīziju - manifestējuši savas kāzas. Ja varam manifestēt savu realitāti, varam manifestēt arī savas kāzas! Kā to izdarīt? Pavisam praktiski - gan veltīt laiku sajūtu un kāzu koncepta radīšanai iztēlē, gan izveidot kāzu moodboard jeb iedvesmas planšeti, radot uzskatāmu kāzu dienas vizualizāciju, ar kuru doties pie izvēlētajiem pakalpojumu sniedzējiem.

Kas ir manifestācija?

Apzīmējuma “manifestācija” definīcija skaidro, ka tā ir vēlmes izteikšana Visumam. Tas nozīmē - lai sapnis piepildītos, par to ir jādara zināms, jo kā gan lai kāds tev palīdz piepildīt vēlmi, par kuras esamību nezina? Manifestēšana ir savas realitātes radīšana. Kāzu plānošanas kontekstā - tā ir savu sapņu kāzu realizēšana dzīvē.

manifestet-savas-kazas
Foto: KARRA LEIGH PHOTO

Kā sākt manifestēt savas kāzas?

Kāzas ir viens no skaistākajiem rituāliem un notikumiem uz planētas Zeme. Tas ir rituāls, kurā līgava un līgavainis parāda viens otram savu mīlestības spēku un vēlmi būt kopā - gan baudīt mirkļus, gan būt viens otra stiprais plecs, kad vien tas vajadzīgs. šāds maģisks rituāls ir pelnījis tapt izbaudīts un piedzīvots visskaistākajā veidā, kādā vēlamies būt un just.

Tieši tādēļ kāzas nav “pasākums”, kur kaut ko atlikt, pietaupīt, nepiedzīvot. Tā ir mīlestības, savas un mīļotā esības svinēšana. Manifestējiet un realizējiet savas sapņu kāzas!

manifestet-savas-kazas
Foto: KARRA LEIGH PHOTO

Pirmais solis ceļā uz sapņu kāzu piedzīvošanu var būt dažāds:

  • Var sākt ar kāzu dienas iztēlošanos. Iedomājieties, ka jūs skatāties savas kāzu dienas filmu. Pavērojiet, kā tur izskatās, kādus kāzu viesus tajā redziet, kāds ir gadalaiks, kādas ir vadošās krāsu gammas?
  • Dažkārt līgavas un līgavaiņa kāzu vīzija var atšķirties. Kā rīkoties šādā situācijā, lasi šeit: JA LĪGAVAS UN LĪGAVAIŅA KĀZU VĪZIJA ATšĶIRAS;
  • Varbūt jums vēl nerodas skaidra kāzu dienas vīzija un šķiet, ka patīk dažādi stili un dažādas kāzu idejas. Piemēram, svārstāties, vai uzrīkot elopement kāzas eksotiskā salā vai Skandināvijas kalnos, vai tomēr lustīgu balli kopā ar ģimeni un draugiem, pieaicinot vakara vadītāju un mūziķus. Tādā gadījumā varat uzreiz sākt ar moodboard veidošanu, kurā būs uzskatāmas idejas, kuras vēlāk izkristalizēt, atlasot piemērotāko. Moodboard var veidot gan online rīkos, piemēram, plaformā Pinterest, gan vecajā labajā formātā - uz tāfeles piestiprinot fotogrāfijas, attēlus, uzrakstus, žurnālu rakstus;
manifestet-savas-kazas
Foto: KARRA LEIGH PHOTO / Mood: KSENIJA BELCA-BESLER
  • Moodboard ir ļoti labs praktisks rīks, kā savas vēlmes realizēt dzīvē. Atceroties, ka katrs cilvēks ir vesels kosmoss un mūsu priekšstati un sajūtas par terminiem un pat krāsu toņiem var atšķirties, ņemiet savu iedvesmas planšeti līdzi, dodoties uz sarunām ar pakalpojumu sniedzējiem. Tas būs daudzkārt īsāks ceļš uz mērķa sasniegšanu, un īpaši noderīgs, ja sadarbojaties, piemēram, ar dekoratoru, kuram atliek vien parādīt jūsu savākto moodboard, lai jūsu ideja par dekorācijām būtu skaidra un nepārprotama. Tieši tāpat ar kāzu kleitas vai uzvalka dizaineri un citiem pakalpojumu sniedzējiem - redzot uzskatāmu materiālu varēsiet raiti realizēt vēlmes.
manifestet-savas-kazas
Foto: KARRA LEIGH PHOTO

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: KARRA LEIGH PHOTO


Lasi arī: KĀZU MOODBOARD JEB IEDVESMAS PLANšETE

Citi Raksti