Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzas var būt tik dažādas, tāpēc ikviens pāris var izvēlēties sev piemērotāko ceremonijas vietu, kāzu stilu un norises laiku. Daudzās kāzu fotogrāfijās dominē gaišās krāsas, jo visbiežāk pāri kāzu ceremoniju rīko dienas laikā, taču tas nenozīmē, ka jums vajadzētu darīt to pašu. Galu galā kāzas ir rituāls, kuru iespējams pielāgot savai individualitātei un vēlmēm. Ja vēlaties apprecēties romantiskā krēslā, saulrietā vai pat mēness un zvaigžņu gaismā, tas ir iespējams.

Dienas vidus ne vienmēr ir labākais

Vairums kāzu ceremoniju notiek dienas laikā no pulksten 12.00 līdz 15.00. šķiet, ka tādā veidā diena sāksies ar svinībām, un jautrībai būs vairāk laika. Jāatceras, ka dienas vidus ne vienmēr ir labākais laiks kāzu fotogrāfiju uzņemšanai, īpaši vasarā. Kontrastējošā dienas saules gaisma var sabojāt jūsu fotogrāfijas - veidot izteiktas ēnas, apžilbināt acis. Par optimālo ceremonijas brīdi tiek uzskatīts  laiks no plkst. 16.00 līdz 17.00, tomēr skaista ceremonija var izdoties arī vēlākās vakara stundās.

kāzu ceremonija vakarā
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Jo radošāk, jo labāk

Pāriem, kas nevēlas tradicionālas kāzas, šī ir iespēja būt oriģināliem. Kāzas vakarā dos vairāk laika gan pārim, gan kāzu viesiem, lai nesteidzīgi sagatavotos skaistajam notikumam. Tas piešķirs svētkiem nedaudz relaksētu un neformālu noskaņu. Kāzu tematikai vari izvēlēties tumšākus toņus, kas atspoguļos izvēlēto diennakts stundu. Skaistu kontrastu radīs interesanti apgaismes objekti. Pasakai līdzīgu maģisku noskaņu panāks sveces un spoguļu dekori, kuros atspīdēs liesmiņas.

kāzu ceremonija vakarā
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Īpašā zelta stunda

Ja ceremoniju plānojat agrā vakarā, viesu pulcēšanās notiks tieši zelta stundā - laikā pirms saulrieta, kas tiek uzskatīts par visveiksmīgāko fotogrāfijām. Izkliedētā maigā gaisma piešķir attēliem skaistu zeltainu mirdzumu un komplimentē ādas izskatam.

kāzu ceremonija vakarā
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Maigā krēsla

Kad pēc saulrieta iestājas krēsla, vēl nav pilnīgi tumšs, taču nav arī spilgtu saules staru. Tas ir labs brīdis, lai ieslēgtu lampiņu virtenes un iedegtu sveces. Ceremonija krēslas stundā radīs noslēpumainu, nedaudz maģisku atmosfēru.

Vēlā vakara ceremonija

Visbiežāk kāzu ceremonijai tiek izvēlētas diennakts gaišās stundas, lai vakaru pavadītu jautrās svinībās, tomēr kāzu ceremonija vakarā var būt unikāla un neaizmirstama pieredze, ko atcerēsities vēl ilgi. šajā gadījumā ļoti svarīga nozīme būs izvēlētajām dekorācijām. Jāparūpējas, lai ceremonijas zona būtu skaisti izgaismota, izmantojot sveces, laternas, skaistas lampas un gaismas virtenes. Profesionālam fotogrāfam fotografēšana vakarā nebūs problēma, tāpēc īpašais brīdis tiks iemūžināts brīnumainās un oriģinālās fotogrāfijās.

kāzu ceremonija vakarā
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Telpās vai ārā

Izvēlētais kāzu ceremonijas laiks ietekmēs arī vietas izvēli. Vērā jāņem dzimtsarakstu nodaļas darba laiks, un tas, vai laulību reģistrētājs būs pieejams. Visbiežāk to var atrisināt, rūpīgi saplānojot. Svarīgi saprast, vai laulību ceremonija notiks iekštelpās vai ārā. Ja vēlaties apprecēties saulrieta laikā, vislabāk izvēlēties skaistu  vietu dabā - jūras krastā, mežā vai dārzā.

Tumsas maģija

Tumsa ir biedējoša un vilinoša. Tā dod iespējas, kas nav dienā. Padariet vakara noslēgumu neaizmirstamu ar uguņošanu,  gaismas laternām, dzīvās uguns vai gaismas šovu. Tā ir iespēja pavadīt laiku zem zvaigznēm.

kāzu ceremonija vakarā

Kas jāņem vērā

Izvēloties nestandarta ceremonijas laiku, pastāv iespēja, ka paliks mazāk laika, ko pavadīt, izklaidējoties ar viesiem. Klasiski kāzu bankets ilgst apmēram 5 stundas, savukārt, ja ceremonija noritēs vēlu vakarā, viesi var būt saguruši un miegaini. Viss atkarīgs no izvēlētā kāzu stila un koncepta. Ja plānojat dejot, līdz rīta gaismai, kāzu ceremonija vakarā būs lieliska izvēle. Tāpat tā iederēsies mazās kāzās ar vieglu bufeti un šampanieti pēc tam.

kāzu ceremonija vakarā
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: MIKS šĒLS

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: MAĢISKAS UN PĀRDOMĀTAS KĀZU CEREMONIJAS

Citi Raksti