Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PADOMI, KĀ IESAISTĪT MAMMAS KĀZU NORISĒ

PADOMI, KĀ IESAISTĪT MAMMAS KĀZU NORISĒ

Neapšaubāmi, vecākiem savu bērnu kāzas ir īpašs notikums. Īpaši jau mammām, kas nenoliedzami dažkārt vēlas kāzu norisē iesaistīties daudz par daudz. Tomēr, kā atrast balansu un ļaut abām mammām būt novērtētām?

LĪGAVĀM piedāvā ieteikumus, kā iesaistīt mammas kāzu organizēšanā.

Iesaisti mammu līgavas kleitas meklēšanā

Līgavu mātēm īpaši svarīgs mirklis ir meitas kāzu kleitas izvēle. Ja nav iespējas vai vēlmes vilkt pašas mammas kāzu kleitu, tad lieliska ideja būs ņemt mammu līdzi savas kāzu kleitas meklējumos.


Foto: LINDA LAUVA

Mammai noteikti būs svarīgi piedalīties šajā notikumā kopā ar līgavu un viņas draudzenēm, izteikt savu viedokli un malkot glāzi šampanieša ar meitu.

Tomēr, lai kāzu dienā mammas klātbūtne būtu vēl lielāka, īpašs iepriecinājums viņai varētu būt, ja līgava uzliks kādu mammas rotu vai pat izmantos daļu no mammas kāzu kleitas, to transformējot un pielāgojot savam tērpam.

kā iesaistīt mammas kāzu svinībās
Foto: ILZE OSE

Gan līgavas, gan līgavaiņa mamma pirmskāzu ballītē

Līgavas pirmskāzu ballīte nenozīmē tikai svinības kopā ar māsām un draudzenēm. Šādā ballītē lieliski iederēsies gan līgavas, gan līgavaiņa mammas.

Tieši šādu variantu savai pirmskāzu ballītei izvēlējās līgava Līva, kas kopā gan ar draudzenēm, gan līgavaiņa māsām un savu un līgavaiņa mammu piedalījās kroņu meistarklasē, fotosesijā un visās citās aktivitātēs, kas todien bija sarūpētas.