Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Katra sezona ievieš jaunas tendences apģērbu un interjera modē.  Arī sievietes ārējais izskats - matu sakārtojums un dekoratīvā kosmētika mainās līdzi laikam.

2021./2022. gada rudens-ziemas sezona atnākusi ar cerību, ka seja vairs netiks aizklāta ar masku, un atklāsies dabīgais skaistums. Biezas un koptas uzacis, košas plakstiņu ēnas, apjomīgas skropstas un lūpas Burgundijas vīna krāsā - tās ir tikai dažas no aktuālajām dekoratīvās kosmētikas tendencēm. Joprojām turpinās spožuma un spīdumu laiks. Gliteri uz plakstiņiem, uz sejas un matos līdzās klasiskai elegancei ar atturīgu grimu.

Dabīga, starojoša sejas āda

Sezonas aktualitāte ir dabīgs, bet vienlaikus veselīgs un starojošs ādas tonis. Pilnīgi noteikti ar sejas kopšanas līdzekļiem vien to nav iespējams sasniegt, tāpēc jāņem talkā dekoratīvā kosmētika. Sākumā klāj grima bāzi ar maigu, izgaismojošu efektu. Pēc nelielo nepilnību pielabošanas ar konsīleri, jāuzklāj  sejas ādas krāsai atbilstošs tonālais krēms un jāpiešķir maigs mirdzums ar izgaismotāju (hailaiteri). Lūpām pietiks ar gaišu lūpukrāsu vai caurspīdīgu lūpu spīdumu.

dekorativas-kosmetikas-tendences-2022

Acis vai lūpas

Akcentam tiek izvēlētas vai nu acis vai lūpas. Sekojot košu, pat mirdzošu acu ēnu tendencei, lūpas tiek krāsotas mierīgi brūnganos toņos, kas atkal ir kļuvuši aktuāli.

Skropstām jāpiešķir apjoms, un jāakcentē acu līnija. Acu ēnas var būt pat perlamutra krāsā, un joprojām aktuāls ir dūmakainu acu krāsojums. Ja izvēlamies akcentēt lūpas, tām piestāvēs vīna sārtais tonis.

dekorativas-kosmetikas-tendences

Jaunavīgs vaigu sārtums

Vaigu sārtumu klasiski uzklāj virzienā no vaigu kauliem uz deniņiem. Aktuālās tendences ļauj rotaļāties ar tekstūru - tā var būt spīdīga vai maigi matēta.

Izvēloties dekoratīvo kosmētiku, dodiet priekšroku produktiem, kuru sastāvā ir ādu kopjošas aktīvās vielas, kuras baro, mitrina un sniedz aizsardzību sejas ādai. Mūsdienu dekoratīvā kosmētika, arī ilgstoši lietojot, ir saudzējoša sejas ādai, taču jācenšas ievērot ādas kopšanas pamatprincipus. Katru vakaru kosmētika rūpīgi jānotīra. Tam var izmantot micelāro ūdeni vai pieniņu kosmētikas noņemšanai.  Acu zonas āda ir ļoti jutīga, un tai ieteicams izmantot īpašus attīrīšanas līdzekļus ar saudzējošu, maigu darbību.

dekorativas-kosmetikas-tendences 2022

Foto: PUBLICITĀTES


Lasi arī: MAKE UP UN SEJAS MASKA. KĀ SAGLABĀT GRIMU

Citi Raksti