Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Dāvanas vecākiem kāzās – ko dāvināt un ko nedāvināt

Dāvanas vecākiem kāzās – ko dāvināt un ko nedāvināt

Agri vai vēlu (biežāk vēlu) līgava aizdomājas, ko dāvināt vecākiem kāzās. Kad laika līdz kāzām palicis pavisam maz, bet detaļu, kuras jāizdomā un jāatrisina, paliek arvien vairāk, spēka un fantāzijas izdomāt kaut ko oriģinālu parasti vairs nepietiek. Tāpēc piedāvājam ļoti interesantas dāvanu idejas, kuras katrs pāris spēs personalizēt, un tās būs unikālas tieši jūsu vecākiem. Bet vispirms tiksim skaidrībā par to, ko labāk nedāvināt.

Saki “nē” banālām dāvanām

Tēju komplekti, kosmētikas līdzekļu komplekti, dāvanu kartes, vīna pudele - to visu var uzdāvināt dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai Mātes dienā. Protams, ja vecāki visu mūžu ir vēlējušies kādu no šīm dāvanām, visdrīzāk viņi būs priecīgi, taču šīm dāvanām nav pievienotās vērtības. Par kādu pievienoto vērtību ir runa?

Bērnībā labākā dāvana mammai bija tā, kas darināta savām rokām. Vecākiem nav svarīga dāvanas cena. Vecākiem bija svarīgi, ka bērns par viņiem ir padomājis, ir centies un ieguldījis savu laiku, lai izveidotu šo dāvanu. No tā laika nekas nav mainījies. Vecākiem ir svarīga jūsu uzmanība. Padomājiet, ko vērtīgu (nevis dārgu naudas izteiksmē) jūs varētu uzdāvināt saviem vecākiem. Pateiksim priekšā - visdārgākais, kas mums visiem ir, ir ATMIŅAS.

Dažas idejas, kā uzdāvināt vecākiem atmiņas:

Video ar līgavas un līgavaiņa bērnības bildēm. Sameklējiet savas bērnības bildes. Būs ļoti labi, ja šajās bildēs būs arī vecāki. Izveidojiet slaidrādi, fonā uzliekot kādu zīmīgu dziesmu, piemēram, vecāku pirmās kāzu dejas dziesmu vai dziesmu, kura bieži skanēja jūsu bērnībā.

Aktivitāte “Kas paslēpts bildē”

Aktivitātes laikā tiek izmantotas līgavas un līgavaiņa bērnības bildes, kurās ieslēpts kāds objekts. Viesiem tiek piedāvāts uzminēt, kas ir paslēpts šajā bildē. Ja viesi nevar uzminēt, tad vārds tiek dots vecākiem, viņi noteikti zinās pareizo atbildi. Piemēram, bildē ir redzama līgava, kaut ko turēdama rokās. Viesi atmin, ka rokās ir saldējums. Un pēc atminēšanas līgava var pateikties vecākiem par to, ka vasarā viņi bieži pastaigājās pa parku un kopā ēda saldējumu.

Fotoalbums

Ja zināt, ka vecāki nedrukā bildes, tad ļoti vērtīgi būs izveidot  fotoalbumu vai fotogrāmatu ar jūsu bildēm. Vienā albumā var būt iekļautas bildes gan no līgavas un līgavaiņa bērnības, gan no neseniem brīžiem. Ja kāzas ir nelielas, tikai pašu tuvāko cilvēku lokā, tad šo bilžu apskate var kļūt arī par sava veida aktivitāti, kad visi viesi kopā skatās šīs bildes, un jūs vai vecāki komentē, kā viņi atceras šo momentu, kurā bilde tika uzņemta.

Kāzu bilde rāmī

Dāvana, kurai ir sarežģītāks izpildījums, taču tā ir ļoti skaista un negaidīta. Ja kāzas notiek pilsētā vai netālu no pilsētas un ir iespējams atrast fotosalonu, kurā ātri izdrukāt bildes, tad jau kāzu dienā varat izdrukāt kāzu bildi ar vecākiem un uzdāvināt viņiem to. Jums vajadzēs pēc ceremonijas nofotografēties kopā ar vecākiem (atsevišķa bilde ar līgavas un līgavaiņa vecākiem). Iepriekš sarunājiet ar fotogrāfu, ka viņš kādā brīdī varēs atlasīt skaistas bildes un nosūtīt tās fotosalonam. Ar fotosalonu iepriekš vienojieties, ka jūs atsūtīsiet bildes un tās būs steidzami jāizdrukā. Bildēm jābūt vismaz A4 izmērā, taču, jo lielāka, jo labāka. Kādam būs jāaizbrauc pakaļ bildēm un pirms bilžu pasniegšanas jāieliek tās iepriekš sagatavotos rāmjos.

Vēstule vecākiem

Ja nevēlaties viesu priekšā vecākiem teikt kaut ko personīgu, varat uzrakstīt viņiem vēstuli un tajā izteikt visu, ko, iespējams, kautrējaties pateikt dzīvē. Atcerieties, par ko esat pateicīgi vecākiem, kā viņi ir palīdzējuši, kādos brīžos visvairāk atbalstījuši. Apsoliet viņiem, ka, izveidojot savu ģimeni, neaizmirsīsiet par viņiem un tikpat stipri mīlēsiet. Vēstule var būt kā atsevišķa dāvana, bet var būt kā papildinājums, piemēram, kāzu bildei vai fotogrāmatai.

Kāzu aģentūra Kāzu feja / Kāzu organizatore Oksana špakova

25937220 / kazufeja.lv

kazu.feja@inbox.lv

Citi Raksti