Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Bon Event - tas ir stāsts par pieredzi un vēlmi īstenot pat vistrakākās idejas. Bon Event ir ģimenes uzņēmums, kurā ar individuālu pieeju tiek īstenotas grandiozas idejas. Par savu sirdsdarbu - pasākumu organizēšanu, kas ir viņas ikdiena jau vairāk nekā 10 gadus, stāsta aģentūras Bon Event dibinātāja Anastasija Bondarenko.

MenuAnastasija Bondarenko

Ko iesakāt pāriem, kuri vēl šaubās par to, vai piesaistīt profesionālu kāzu organizatoru?

Iesaku jebkurā gadījumā sazināties ar mums, jo pirmā saruna ar pāri tieši tam ir veltīta - tajā pastāstu par sevi, par to, ko mēs kā aģentūra darām, un kādēļ vispār ir nepieciešams kāzu organizators. Bieži vien pāri pat neiedomājas par dažādām situācijām, kas var rasties plānošanas procesā un kāzu dienā, taču kāzu organizators to visu spēj paredzēt un sagatavoties. Piemēram, kāzu dienā var nejauši aizķerties un uzplēst kleitu, taču man vienmēr būs līdzi gan šūšanas piederumi, gan šuvēju kontakti, ja pati situāciju nevarēšu labot. Ja gribat kāzu dienu izbaudīt un nesatraukties par sīkumiem, tad noteikti ir vērts piesaistīt organizatoru. Turklāt arī plānošanas procesā pārim iespējams iesaistīties tik, cik paši vēlas, nesatraucoties par to, ka kaut kas netiks nokārtots.

Ar ko Bon Event atšķiras no citiem kāzu organizatoriem?

Mums ir liela pieredze un gadu gaitā iegūti neskaitāmi kontakti. Turklāt mums ir burtiskā nozīmē apjomīgi resursi. Mums ir sava noliktava ar dekorācijām un visu nepieciešamo pasākumiem. Varam gan sarīkot pasākumus, gan izīrēt tikai dekorācijas, ja ir tāda nepieciešamība. Rīkojam dažāda mēroga pasākumus - no intīmām kāzām līdz korporatīvajiem pasākumiem. Pat, ja kāzās nav daudz viesu, ticam, ka pasākums ir jāpadara skaists un to sarīkošanai pieejam tikpat rūpīgi.

Kā norit kāzu plānošanas process? Mēs uzklausām pāra vēlmes un, ja nepieciešams, piedāvājam savas idejas, pastāstām par to, kas šobrīd ir aktuāls. Kad pārim ir izkristalizējusies vīzija par kāzām, piedāvājam risinājumus, veidojam skices, īstenojam pāra ideju. Arī iesakām, kā sadalīt budžetu, paskaidrojam, kur iespējams ietaupīt, bet uz ko labāk netaupīt. Kāzu diena nav tikai par dekoriem, domājam arī par svinību programmu un viesu izklaidēšanu, sadarbojamies ar skatuves nodrošinātājiem un mūziķiem un pat transporta pakalpojumu sniedzējiem. Principā pāris visu turpmāko var atstāt mūsu ziņā, mēs realizēsim pat vistrakākās idejas. Ja vajadzēs helikopteru - nodrošināsim.

Vai piedāvājat arī individuālus risinājumus?

Jā, mēs vēlamies parādīt, ka svētkus var rīkot arī interesantāk, skaistāk un neparastāk. Mēs veidojam unikālas instalācijas, domājot par to, lai vide ir ne tikai fons, bet arī daļa no izklaides viesiem. Piemēram, mēs veidojam Baltijā iespaidīgākos fotostūrus.Ar ko ir īpaša tieši Bon Event pieeja pasākumu organizēšanā?

Mēs no sirds darām to, kas mums patīk, domāju, to apliecina tas, ka kāzu plānošanas procesā ar visiem pāriem kļūstam par labiem draugiem. Uzturam starptautiska līmeņa kvalitāti, tādēļ pie mums vēršas arī pāri no ārzemēm, kuri rīko kāzas Latvijā. Viņi mūs izvēlas, jo runāju krievu, latviešu, angļu un itāļu valodā, turklāt mans vīrs runā arī vācu valodā. Mums uzticas, jo spējam nodrošināt kvalitatīvu servisu.

Stāsta / Foto & Video: BON EVENT INSTALLATIONS

Kāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENTKāzu rīkotājs: BON EVENT

Citi Raksti