Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

MOMENTFOTO & INTERESANTA NIANSE TAVĀ KĀZU DIENĀ

MOMENTFOTO &  INTERESANTA NIANSE TAVĀ KĀZU DIENĀ

Kāzu plānošana aizņem daudz laika, īpaši, domājot, kā pārvērst savas kāzas par unikālu, vienreizēju notikumu jums un jūsu viesiem. Jāizdara daudzas izvēles, lai atrastu oriģinālu svētku vietu, atbilstošus dekorus un satriecošu muzikālo pavadījumu. Tomēr arī vienkāršas lietas var būt ģeniālas. Piešķiriet savai kāzu dienai odziņu, izmantojot momentfoto kameru. Protams, tas nenozīmē, ka nebūs jānolīgst profesionāls fotogrāfs, kas iemūžinās kāzu dienas skaistākos brīžus, taču momentfoto kamera, būs labs veids, kā iemūžināt mazos mirkļus no cita skatu punkta. Pastāstīsim, kādēļ momentfoto būs interesanta nianse tavā kāzu dienā.

Pieejama visiem

Ja esat nolēmuši papildināt savu kāzu dienu ar momentfoto kameru, pārliecinieties, ka tā ir ērti pieejama ikvienam svinību viesim. Vislabāk, ja ir vairākas šādas kameras, kas ļaus vairākiem cilvēkiem tās izmantot vienlaikus un iemūžināt kāzu mirkļus no sava skatījuma. Tas ir lielisks veids, kā ļaut viesiem izklaidēties, iejusties fotogrāfa lomā un vienlaicīgi radīt paliekošas atmiņas.

momentfoto, foto kaste

Lai gan iegādāties vairākas šādas kameras varētu šķist pārāk dārgi, varbūt labāk izvēlēties vairākas fotokameras par zemāku cenu, nevis vienu dārgu.

Rezultāts būs tā vērts.

šādam pasākumam vislabāk izvēlēties kameras, kas paredzētas iesācējiem un kuras pratīs izmantot jebkurš.

momentfoto, foto kaste

Tematiskais fotostūris

Senos laikos, kad kameras bija lielas un apjomīgas iekārtas, foto kabīnes bija lielisks veids, kā iemūžināt kādu dzīves mirkli. Izmantojiet šo konceptu savās kāzās un iedvesmojiet savus viesus ar nelielu nostalģiju, izveidojot momentfoto stūri. Izvēlieties neitrālu fonu un dažādus atribūtus un aksesuārus, ko katrs viesis var izvēlēties kā papildinājumu savam foto. Tos iespējams pieskaņot kāzu tematikai. Pat kautrīgākie viesi nespēs pretoties un vēlēsies iesaistīties. šādam fotostūrim vislabāk noīrēt speciālu fotokasti, kur nospiežot pogu uz ekrāna, iespējams pozēt vairāku foto sērijai, līdzīgi kā to darām momentfoto būdiņās. Viesu izklaide ir garantēta.

momentfoto, foto kaste

Veidojiet foto izstādi

Neļaujiet viesu fotogrāfijām sakrāties kaudzē uz galda. Izveidojiet speciālu zonu, kur tās izvietot. šim nolūkam iespējams ierīkot albumu, kur katrs viesis var atstāt savu bildīti ar novēlējumu jaunajam pārim. šāds albums var kalpot arī kā oriģināla kāzu viesu grāmata. Vēl viens veids, kur izvietot fotogrāfijas, ir korķa tāfele ar piespraudēm vai aukla ar knaģiem. šādi ikviens viesis varēs apskatīt citu viesu veikumu un iedvesmoties oriģinālām pozām, veidojot savas fotogrāfijas.

momentfoto, foto kaste

Vienreizlietojamās kameras

Gadījumā, ja momentfoto kameras nav pieejamas, vai nevēlaties īrēt fotobūdu, šim pašam nolūkam var izmantot vienreizlietojamās fotokameras. Tās iespējams iegādāties arī ar melnbalto filmiņu, lai bildēs radītu konkrētu noskaņu. Fotogrāfijas gan nebūs uzreiz redzamas, taču iespējams iegādāties vairākas šādas kameras un vēlāk attīstīt reālas fotogrāfijas. Pēc tam varat viesiem atrādīt iznākumu, kas būs pārsteigums gan pārim, gan fotogrāfiju uzņēmējiem.

Sastādiet viesiem uzdevumus

Lai kāzu viesiem netrūktu ideju un viņi būtu iedvesmoti iesaistīties momentfoto uzņemšanā, sagatavojiet uzdevumus ar aicinājumu iemūžināt dažādus noteiktus kāzu mirkļus, iesaistītos vai detaļas. Uzdevumi var būt visiem viesiem vienādi vai arī speciāli sagatavoti katram galdiņam. Arī kūtrākie viesi var būt ieintriģēti izpildīt norādes un tas veicinās iesaistīšanos.

momentfoto, foto kaste

Uzdevumi mudinās viesus iemūžināt visdažādākos kāzu svinību mirkļus, no atšķirīgiem skatupunktiem. šādas fotogrāfijas atgādinās par vakara emocijām un sajūtām vairāk nekā perfekti pozēti brīži.

momentfoto, foto kaste

Izvēlies savu momentfoto kameras īri šeit: FOBO MOMENTFOTO, LAPHOTO, PHOTO SPACE RIGA, THEPHOTOBOX.LV

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE


Lasi arī: KĀZU FOTO TENDENCE: NEJAUšI KADRI

Citi Raksti