Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Meklējot savu ideālo dvēseles cilvēku, ir svarīgi veikt apzinātus pasākumus, lai palielinātu iespēju atrast īsto partneri. Sniedzu dažus konkrētus ieteikumus, kas palīdzēs šajā jautājumā. Kā atrast otru pusīti? šis ir viens no ļoti populāriem jautājumiem ne tikai no sekotājiem blogā, bet arī Google meklētājā. Sākšu ar to, ka ir jāmeklē nevis otrā pusīte, bet gan dzīves partneris.

MenuDaina Einberga

Ja tu meklē otro pusīti, tas nozīmē, ka tu nejūties kā viens vesels, bet tikai pusīte, kura kļūs viens vesels tikai tad, kad būs kopā ar kādu. Bet mūsu uzdevums ir justies pilnvērtīgiem un laimīgiem arī vieniem pašiem. Un tad ir daudz vieglāk satikt dzīves partneri.

Sajūti un definē savas vērtības

Pirms sāksi kaut ko meklēt, skaidri definē, kādas ir tavas dzīves vērtības un prioritātes. Tas palīdzēs tev labāk saprast, ko tu meklē un kādas vērtības, īpašības, prasmes tu patiešām novērtē partnerī. Bieži mēs tik ļoti nepazīstam sevi, ka ķeram visu, kas gadās ceļā, un pēc tam jūtamies nelaimīgi. Ļauj sev labāk iepazīt sevi! Kas tev patīk sevī un citos, ko tu nepieņem sevī un visdrīzāk negribēsi pieņemt nākotnes partnerī, ko tev patīk darīt un kādās nodarbēs negribēsi pavadīt savu dzīvi ar partneri utt. Jo labāk pazīsi sevi, jo vieglāk apzināsies, kur un kādu partneri meklēt.

Attīsties personīgi un profesionāli

Cilvēku pievilkšanās enerģijas pamatā ir ne tikai izskats, bet arī personīgā un profesionālā attīstība. Strādā pie sevis pilnveidošanas, izvērtē pagātnes pieredzi un transformē sevī to, kas tev nepatīk. Attīsti savas prasmes un intereses. Kļūsti par interesantu personību, pirmkārt, sev un tad arī citiem tas kļūs pamanāms.

Esi atvērts satikties ar jauniem cilvēkiem

Paplašini savu sociālo loku, piedaloties aktivitātēs, kas atbilst tavām interesēm. Esi atvērts jaunām paziņām un gatavs sarunām par dažādām tēmām. Mūsu dzīves partneris arī noteikti ir ar savām interesēm, līdz ar to vari ar viņu satikties viņa interesēm atbilstošos pasākumos. Atceries, ka droši vari pastāstīt arī saviem paziņām un draugiem, ka esi atvērts jaunām attiecībām, lai arī viņi var atbalstīt tevi meklējumos.

Esi godīgs un atklāts

Ir svarīgi būt godīgam par saviem nodomiem un gaidām par nākotnes attiecībām. Tas palīdzēs izvairīties no pārpratumiem un radīs pamatu veselīgām attiecībām. Tas palīdzēs jums labāk saprast vienam otru un noteikt kopīgās intereses. Tā kā esi jau sevi iepazinis, tad randiņos un satikšanās brīžos atklāti stāsti par to, kāds esi, kādi ir tavi nākotnes plāni, ko tu novērtē partnerī un attiecībās utt. Nemāni sevi par to, ko redzi savā priekšā, tikai tāpēc, ka vēlies ātrāk tikt ārā no vienatnes slazda. Ļauj sev iepazīt dažādus cilvēkus!

Nesalīdzini sevi ar citiem

Katrs cilvēks ir unikāls, un sevis salīdzināšana ar citiem var radīt nepatiesas cerības. Koncentrējies uz to, kas tevi padara īpašu, un esi gatavs pieņemt citus tādus, kādi viņi ir.

Ir uzskats, ka pretpoli pievelkas. Ir uzskats, ka jāmeklē otrs pēc savām interesēm. Manuprāt, abi uzskati iedzen tevi galējībās. Esi vienkārši atvērts pret tiem cilvēkiem, kas ienāk tavā dzīvē, nevis skaties uz katru jaunu cilvēku caur savu der/neder prizmu.

Izmanto tiešsaistes resursus

Internets sniedz daudzas iepazīšanās iespējas. Ja agrāk visi iepazinās tikai dzīvajā, tad šobrīd jau ir normāla prakse iepazīties tiešsaistē. Izmanto iepazīšanās lietotnes, taču esi piesardzīgs, izvēloties gan platformas, kur to dari, gan atveroties cilvēkiem, ar kuriem neesi saticies dzīvajā.

Atceries par statistiku

Daudzi cilvēki ļoti ātri padodas savos meklējumos. Aiziet uz vienu ne tik veiksmīgu randiņu un nodomā, ka attiecības nav domātas viņiem. Tādos brīžos vienmēr atgādinu par statistiku - klauvēsi pie vienām durvīm, atvērs vienas durvis vai neatvērs nemaz. Klauvēsi pie desmit durvīm - noteikti būs vairāk iespēju. Atveries daudziem randiņiem, pasākumiem un vietām, lai būtu lielākas iespējas satikt savu dvēseles cilvēku.

Un vēl ir viens uzskats, ka partneris nav jāmeklē, - ja būs lemts, tad pats atnāks. Tad nu mana pieredze, strādājot ar daudziem pāriem, rāda to, cik daudzi tā arī paliktu vieni paši, ja īstajā dienā nebūtu aizgājuši uz tīklošanās pasākumu, darba ballīti, bibliotēku, veikalu, pārrunām, bāru, muzeju utt.

Tu vienmēr vari izvēlēties - gaidīt (nulle atbildības par savu laimi) vai meklēt (100% atbildība par savu laimi)!

Pārlasi vēlreiz visus šos ieteikumus, sāc tos pielietot un tu noteikti palielināsi savas iespējas atrast piemērotu dvēseles cilvēku, pamatojoties uz savstarpēju cieņu, sapratni un mīlestību.

Raksta autore: Daina Einberga

Koučs-terapeite ar 17 gadu praktisko pieredzi koučingā, terapijā, trenēšanā

Pavadone, kas ved cilvēkus uz laimīgāku, veselīgāku, bagātāku un apzinātāku dzīvi

@DainasPasaule

www.einberga.com

Citi Raksti