Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Iztēlojies, ka esi nokļuvis fantastiski skaistā parkā, kur dīķa atspulgā majestātiski spoguļojas muižas sarkanie jumti. Dīķī rotaļīgi peld ūdensrozes, bet parka paēnā plaukst maigie ceriņkrūmi. Pārņem sajūta, kā nonākot kādā romantiskā Itālijas vecpilsētā, kur ieelpot bezrūpīgu mieru. Taču nemaz nav jādodas tik tālu. Gleznainajā Ziemeļvidzemē viesus gatava uzņemt ar īpašu auru apvīta svinību vieta, kur piedzīvot garīgo atdzimšanu un svinēt mīlestību – RANKAS MUIŽA.

Rankas muižas stāsts pirms vairākiem gadsimtiem nebūt nav bijis viegls

Tā pārdzimusi no drupām tikai pirms pāris gadiem, kad uzņēmīgā Ābolu ģimene to iegādājās savā īpašumā un 2016. gadā jaunatklāja, iesvētot Lurdas Dievmātes un Sv. Bernadetes Romas katoļu kapelu – muižas krāšņāko mākslas darbu un lolojumu.”Kapela ir unikāla ar mākslinieces Daces Saulītes griestu gleznojumu, turklāt dažas altāra detaļas ir atceļojušas pat no Vācijas,”stāsta Rankas muižā.

rankas muiža
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com

Senatnīga aura garīgai atdzimšanai

Katrs stūrītis muižā ir ļoti pārdomāts – 12 hektāru plašais skulptūru parks, senatnīgais tilts, trīs dīķi – gadu laikā ieguldītais darbs rezultējies, lai šodien spētu iepriecināt muižas viesus un sniegt atelpas brīžus straujajā ikdienas ritmā. “Aura muižā ir neaprakstāma. Visapkārt ir dvēseli veldzējošs miers, un ar to mēs esam īpaši.

Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com

Vēlamies, lai pie mums viesi var piedzīvot garīgo atdzimšanu,” stāsta muižas saimnieki.

Muižas labiekārtošana noris nepārtraukti, un šobrīd Rankas muiža ir gatava uzņemt arī savus pirmos sevišķi gaidītos ciemiņus – jaunlaulātos.

Foto: IEVA ANDRUPE

Jaunākā kāzu svinību vieta Latvijā

Rankas muižā jaunlaulātie varēs baudīt pilnu svinību norises spektru, un sevišķi laimīgie būs tie pāri, kas savus mīlestības svētkus vēlas pavadīt mierpilnā un intīmā atmosfērā. “Svinības būs ļoti privātas, jo muiža ir kā vienots komplekss svētku baudīšanai. Pāris un viesi izdzīvos krāšņu piedzīvojumu – sākot ar ceremoniju, pāra fotosesiju ceriņdārzā vai zem lielajiem vītoliem parkā un svinīgu vakara pasākumu noslēgumā – pie mums viss ir iespējams,” stāsta Rankas muižā.

Foto: IEVA ANDRUPE 

Romantisks ceļojums laikā un telpā ar pasaulīgu elpu

Muiža piedāvā jaunajam pārim piedzīvot skaistu laulību ceremoniju parka teritorijā, savukārt katoļticīgie laulības var noslēgt muižas kapelā.

  • Atjaunotā svinību zāle, kur var uzņemt līdz pat 100 viesu, kalpos kā neaizmirstamu mīlestības svētku turpinājums, kur griezties dejās līdz pat rīta gaismai. Svinību zāle ir īpaša ar ekskluzīviem Itālijā ražotiem krēsliem no gaiši zila samta, kas kā burvīgs akcents telpai piešķir sevišķu krāšņumu.
  • Nelielām viesībām līdz 50 personām piemērota arī bibliotēkas ēka, kas īpaša arī ar plašo grāmatu klāstu un flīģeli.
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com

Savukārt kāzu viesi atelpas mirkļos varēs baudīt retro auto un no Vācijas un Francijas muižām atceļojušo antīko priekšmetu izstādi, kā arī apskatīt gleznu galeriju un antīko mēbeļu kolekciju.

“Pāris, iebraucot muižas teritorijā, nonāks savā mazajā pasaulē, kur laiks apstājas. Tas būs kā romantisks ceļojums laikā un telpā ar pasaulīgu elpu, bet tomēr tepat, Latvijā,” akcentē Rankas muižas saimnieki.

Tā būs svinību vieta, kur ne vien piedzīvot garīgo atdzimšanu, bet pārdzimt nu jau jaunas ģimenes statusā.

Foto: IEVA ANDRUPE 

Vairāk par svinību vietu šeit: RANKAS MUIŽA

FOTO: KRISTĪNE GRĪNVALDE, IEVA ANDRUPE


Fotosesijā iesaistītie:

Foto: Ieva Andrupe

Modeļi: Elīza Liepiņa; Maksims Busels

Apģērbs: Sadoni; Suitsupply

Aksesuāri: Celine (TAKE A LOOK) Pertegaz ( TIME MACHINE)

MUA: Dace Kļaviņa

Vieta: Rankas muiža

Ziedi: Eventdeko.lv

Citi Raksti