Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SKAISTUMKOPŠANAS PROCEDŪRAS, KAS JĀIEPLĀNO PIRMS KĀZĀM

SKAISTUMKOPŠANAS PROCEDŪRAS, KAS JĀIEPLĀNO PIRMS KĀZĀM

Ikviena līgava savā kāzu dienā vēlas būt visskaistākā. Lai gan kleitai, matu sakārtojumam un grimam ir ļoti liela nozīme, tomēr tikpat svarīga loma ir starojošai sejas ādai, veselīgiem matiem un sakoptiem nagiem. Kaut gan ikviena līgava savās kāzās izskatās satriecoši jau tādēļ vien, ka staro laimē, tomēr ieskaties, kādus speciālistus būtu ieteicams apmeklēt pirms kāzu dienas.

Dermatologs un/vai kosmetologs

Ja līgavai ir problemātiska sejas āda, tad, neatkarīgi no tā, kāda tieši ir problēma, jau savlaicīgi pirms kāzām ieteicams apmeklēt savu dermatologu un/vai kosmetologu. Labs speciālists ieteiks risinājumu konkrētajai problēmai, lai kāzu dienā jūsu āda izskatītos lieliski. Protams, ja plānojat apmeklēt kosmetologu, tad to vajag ieplānot vismaz nedēļu pirms kāzu dienas, lai izvairītos no apsārtuma un citām ādas reakcijām, kā arī būtu ieteicams īsu laiku pirms kāzām nesākt lietot jaunus kosmētikas līdzekļus, kas var izraisīt alerģiju.

Lāzerepilācija

Ja nekad neesat izmēģinājusi lāzerepilāciju, tad iespējams kāzu tuvošanās ir īstais laiks, kad to darīt. Protams, apmeklējumi jāplāno savlaicīgi, jo, lai panāktu vajadzīgo efektu, būs nepieciešams procedūru apmeklēt pat piecas reizes un vairāk, bet tādā veidā izvairīsieties no liekā apmatojuma gan kāzu dienā, gan medusmēnesī.

Zobu higiēna

Lai cik klišejiski tas arī neizklausītos, tomēr jebkuras sievietes skaistākā rota ir viņas smaids. Tieši tādēļ neaizmirsti pirms kāzām pieteikties un apmeklēt zobu higiēnistu, lai smaids kļūtu vēl skaistāks un žilbinošāks.

Friziera apmeklējums

Ja līgava nolēmusi pirms kāzām radikāli mainīt matu krāsu vai garumu, tad to vajadzētu darīt ātrāk, kā pāris nedēļas pirms kāzām. Vislabāk to darīt jau pāris mēnešus pirms kāzām, lai līgava paspēj pierast, kā arī lai krāsu pāreja, piemēram, no tumšiem uz blondiem matiem, būtu pēc iespējas saudzīgāka un izskatītos dabiskāk.

Ja līgava vēlas kāzu dienā kuplākus, biezākus un garākus matus, tam lieliski noderēs dažādi dabīgo matu stiprinājumi, to pieaudzēšana, bet arī šo procedūru nevajadzētu atlikt uz pirmskāzu nedēļu, lai līgava pie tiem pierastu un justos ērti savā kāzu dienā.

Friziera un make-up mākslinieka apmeklējums pirms kāzām ir ieteicams pat tad, ja neplānojat piedzīvot radikālas pārvērtības, proti, lai veiktu izmēģinājuma matu sakārtojumu un grimu kāzu dienai. Ja līgavai jau ir vīzija, kā vēlas izskatīties savā kāzu dienā, tad dažkārt vajadzīgi pat vairāki mēģinājumi, lai grima meistars un frizieris pilnībā īstenotu viņas ieceri. Pat labākie un izcilākie meistari nevar ieskatīties līgavas prātā, tieši tādēļ šādiem izmēģinājumiem ir ļoti liela nozīme. Ja līgavai nepatiks viņas grims un matu sakārtojums, tad viņa nejutīsies labi, neatkarīgi no tā, cik skaista kleita viņai būs mugurā.

Manikīrs

Manikīra apmeklējums pirms kāzām ir must have ikvienai līgavai un arī līgavainim. Visticamāk rokas ar jauniegūtajiem gredzeniem parādīsies gan fotogrāfijās, gan tās tuvāk vēlēsies apskatīt lielākā daļa viesu. Manikīra apmeklējumu gan vajadzētu ieplānot ne agrāk kā 1-2 dienas pirms kāzām, lai tas saglabātos tikpat svaigs arī kāzu dienā.

Izsmidzināms iedegums

Daudzas līgavas vēlas savā kāzu dienā izskatīties mazliet brūnākas, ar starojošāku ādas toni. Tam var palīdzēt gan paštonējošie krēmi, gan spray tan jeb izsmidzināma iedeguma salona apmeklējums, bet to vajadzētu darīt jau vairākas dienas pirms kāzām.

Vislabāk doties uz konsultāciju uz kādu no spray tan saloniem, kas tad arī vislabāk pratīs izskaidrot un atrast jūsu ādas tipam piemērotāko toni.

ATRODI SAVU MEISTARU ŠEIT: SKAISTUMKOPŠANA

FOTO: KLAIDS LIELBIKSIS, ILZE OSE
Citi Raksti