Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Par kāzu plānošanas trikiem jārunā tieši tad, kad tas ir aktuāli – kāzu plānošanas laikā. Iespējams līgavas šobrīd ir satraukušās par to, kā visu paspēt, visu atcerēties, bet tieši tādēļ kāzu plānošanai jāpievēršas ar apdomu un vēsu prātu. Tam noderēs LĪGAVĀM kāzu plānošanas triki.

1. IZVEIDO JAUNU E-PASTA ADRESI

Daudzas līgavas šo uzskata par nepieciešamību un lielisku palīgu. Līgavas iesaka izveidot atsevišķu e-pasta adresi, kuru izmantot saziņai ar pakalpojumu sniedzējiem, viesiem. Tādā veidā visa informācija, kas saistīta ar kāzām, būs vienuviet un nebūs jāuztraucas par to, ka tā varētu kaut kur pazust starp regulārajiem ikdienas e-pastiem.

kāzu plānošana
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com

2. MĀCIES NO CITU LĪGAVU PIEREDZES

Mēs dzīvojam informācijas laikmetā, tādēļ ir jāprot izmantot tā priekšrocības. Iedvesmojies, gūsti zināšanas gan no žurnāliem, grāmatām, interneta dzīlēm.

12. novembrī iznāks jau trešais LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāla numurs, kurā līgavas atradīs gan dažādus padomus par kāzām, kāzu stāstus, intervijas ar kāzu jomas profesionāļiem, aizraujošas kāzu plānošanas idejas un kāzu fotosesijas, kas iedvesmos ikvienu līgavu.

3. IZVĒLIES UN LIETO VIENU PLĀNOŠANAS RĪKU

Kāds teiciens vēsta – kas der visam, tas neder nekam. Līgavas nereti atzīst – viņas izmantojušas tik daudzus plānošanas rīkus, ka beigās apjukušas, kur kas atrodams.

Līgavas iesaka – izvēlēties vienu un to, kas katrai tuvāks. Tas var būt gan Pinterest, gan dažādi plānošanas rīki internetā, gan kāzu mood board jeb vizuālā planšete, gan kāzu plānotājs.

kāzu plānošana
Foto: PINTEREST

LĪGAVĀM kāzu plānotājs ir detalizēti izstrādāts palīgs kāzu plānošanai. Tā autore – kāzu organizatore Gunta Skalberga plānotāju ir veidojusi, lai tas iedvesmotu jaunās līgavas un viņu palīgus, sniegtu profesionālus padomus un palīdzētu plānošanas gaitu virzīt secīgi un pārdomāti.

Vairāk par LĪGAVĀM kāzu plānotāju – šeit.

kāzu plānošana kāzu plānotājs
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com

4. GŪSTI PIEREDZI NO KĀZU JOMAS PROFESIONĀĻIEM

Ieklausies kāzu jomas profesionāļos un gūsti zināšanas no viņu pieredzes. Grand hotel Kempinski Riga viesnīcā 12. novembrī notiks LĪGAVĀM organizētās kāzu plānošanas lekcijas – sarunas ar kāzu jomas profesionāļiem.

Sarunu tēmas šajās kāzu plānošanas lekcijās būs visdažādākās. Kāzu rīkotāja Gunta Skalberga / Pop Up Sense stāstīs par kāzu budžeta sadalījumu un kāzu budžeta tāmes veidošanu, kā arī apslēptajām un neparedzamajām kāzu izmaksām.

kāzu plānošana
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com / Kāzu rīkotājs: POP UP SENSE

Kāzu organizatore Inga Bērziņa / bannté vadīs lekciju par kāzu plānošanas knifiem, savukārt TOP kāzu fotogrāfs Miks Šēls iepazīstinās, kā tikt pie izcilām kāzu fotogrāfijām, bet Inin Nini dalīsies ar kāzu ceremonijas nozīmi un sniegs padomus, kā saglabāt mieru kāzu dienā.

5. SAGLABĀ SAVAS ATMIŅAS

Kāzu plānošanas laiks paskrien tikpat ātri kā pati kāzu diena, tādēļ ir svarīgi šo laiku izbaudīt un saglabāt atmiņas par to.

Līgavas, kas jau kļuvušas par sievām, nereti iesaka saglabāt dažādas detaļas no plānošanas laika – audumu paraudziņus, ielūgumu un citu papīrlietu paraugus, pat pierakstīt savas sajūtas, jo tas viss vēlāk rada nostaļģisku sajūtu un vēlmi atgriezties atpakaļ tajā saviļņojumā, ko var piedzīvot vienīgi kāzu plānošanas laikā.

Bet pats svarīgākais – neļaujiet kāzu plānošanai kļūt par svarīgāko daļu jūsu abu attiecībās. Tādēļ, starp visiem notikumiem, sarunām, degustācijām, atrodiet laiku tikai sev un vienojieties – šis vakars ir tikai un vienīgi par mums, un mēs runāsim par visu citu, izņemot kāzu dienu.

kāzu plānošana
Foto: MIKS ŠĒLS / www.mikssels.com

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDEMIKS ŠĒLS

Citi Raksti