Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀ IZBAUDĪT LĪGAVAS TĒLU?

KĀ IZBAUDĪT LĪGAVAS TĒLU?

Baudīt, piedzīvot, sajust - visi šie darbības vārdi lieliski raksturo to, kā būt līgavai. Tomēr arī pašas līgavas nereti norāda, ka aizmirst pa īstam izbaudīt būšanu līgavai. šķiet, ka mēs gaidām kļūt par līgavu un tad kļūt par sievu, pa īstam un līdz galam neizbaudot starpposmu - ESMU LĪGAVA. Kā šajā steidzīgajā laikmetā, kad jāpaspēj izsapņot un noorganizēt savas sapņu Pinterest kāzas, neaizmirst par svarīgāko?

LĪGAVĀM piedāvā dažus padomus, kas iespējams palīdzēs vairāk izbaudīt konkrēto mirkli un statusu.

ES ESMU LĪGAVA!

Iespējams skan klišejiski, bet līgavas visā pasaulē norāda vienu - pirms ķerties klāt kāzu plānošanai, izbaudi apziņu - es esmu līgava.

  • Rādi draudzenēm savu skaisto saderināšanās gredzenu,
  • rīko saderināšanās ballīti, ja abi to vēlaties,
  • aizbrauciet kādā tuvākā vai tālākā coļojumā, lai atzīmētu jauno statusu.

Dod sev laiku pa īstam piedzīvot, izbaudīt un priecāties par notiekošo. Plānojot kāzas, viena no svarīgākajām lietām, kas jāatceras, ir - nekas šajā pasaulē nav perfekts, un arī jūsu kāzas tādas visticamāk nebūs.

Labākais, ko varam darīt, ir būt elastīgiem, mācīties “plūst pa straumi” un ļauties notikumiem pat tad, ja tie nav tādi, kādus tos esam paredzējuši.

šāda pieeja ļaus jums arī atturēties no nevajadzīga kāzu organizēšanas un pirmskāzu stresa.

BAUDI KATRU DIENU

Ja šodien esi saderinājusies un kļuvusi par līgavu, tas nebūt nenozīmē, ka jau rīt tev jāsteidzas uz grāmatnīcu vai kiosku un jānopērk visas iespējamās grāmatas un žurnāli par kāzām. Ieteikums no LĪGAVĀM - darīt visu salīdzinoši lēnām.

Otrajā dienā nav uzreiz jānolemj par kāzu datumu, jāatrod sapņu kleita un jāizveido viesu saraksts. Diemžēl mūsdienās tā ir daudzu līgavu kļūda, kas gala rezultātā noved pie lieka stresa un neļauj izbaudīt dienu pēc dienas.

PIERAKSTI SAVAS SAJŪTAS, SAPŅUS UN PLĀNUS

Viens no labākajiem veidiem, kā izbaudīt savu līgavas statusu, ir pierakstīt savas sajūtas, domas un plānus jau no pašas pirmās dienas. Tā būs kā līgavas dienasgrāmata, ko noteikti būs patīkami un nostaļģiski pārlasīt arī pēc ilgāka laika, atgriežoties piedzīvoto brīžu sajūtās.

Tam lieliski noderēs LĪGAVĀM kāzu plānotājs, ko varat atrast šeit: KĀZU PLĀNOTĀJS

TU NEESI VIENA - TEV IR LĪGAVAINIS

Vēl viens veids, kā izbaudīt būšanu līgavai, ir neaizmirst, ka tev ir arī līgavainis.

Tu neesi viena. Tās būs jūsu, ne tikai tavas kāzas, tādēļ neaizmirstiet nodoties kopīgām sarunām par kāzu plānošanu, nākotni un iecerēm. Atceries, ka būšana līgavai nenozīmē tikai būšanu kāzu plānotājai, tā aizvien ir būšana savam mīļotajam par topošo sievu un labāko draugu.

Ejiet uz randiņiem, baudiet divvientulību, priecājies par katru reizi, kad vari viņu iepazīstināt ar kādu, sakot, ka tas ir mans līgavainis. Kāzu diena būs tikai šī brīnišķīgā ceļojuma kulminācija (un iezīmēs jauna ceļojuma sākšanos), tādēļ izbaudi katru dienu šajā ceļojumā, ne tikai tā noslēgumu. Ja visu šo ceļojuma laiku būsi laimīga un atpūtusies līgava kā mentāli, tā fiziski, tad tāda noteikti būsi arī kāzu dienā.

IZBAUDĪT LAIKU NE TIKAI EMOCIONĀLI, BET ARĪ PRAKTISKI

Arī zīmola SILK & MILK zīmola radītāja Diāna Urtāne-Zlidne, kas šovasar kļuva par mūziķa Kaspara Zlidņa sievu, norāda, ka būšana līgavai ir jāizbauda visā pilnībā.

“Kaspars pilnībā atbalstīja manu sapņošanu par kāzām, jo tā mani padarīja tik laimīgu.

Viņam arī bija zināms, ka man kā sievietei laulība sniedz drošības sajūtu, pārliecību par apņemšanos būt kopā gan priekos, gan bēdās un grūtībās, pārvarot tās kopā. Mēs ticam, ka tā mēs varam daudz dziļāk izprast dzīves vērtības un atraisīt sevī to cēlāko un labāko. Mēs spējam pilnveidoties kopā daudz straujāk, mēs varam viens otru papildināt, un kopā mūsu spēks ir daudz lielāks nekā mūsu individuālo spēku summa,” stāsta Diāna. Viņa gatavošanos kāzām izbaudīja ne vien emocionāli, bet arī praktiski, nolemjot lielu daļu dekorāciju gatavot pati.

“Mēs pusgada laikā tikāmies ar manām līgavas māsām un darinājām dekorācijas pēc manas ieceres, čalojot un manus sapņus ietērpjot detaļās.

Savām mīļajām meitiņām kleitas no gaiši zila tilla es šuvu pati. Tāpat arī rotas es izvēlējos darināt pati, ar prieku apgūstot jaunas iemaņas un tehnikas. Kā viens no pirmajiem man tapa jaunās sievas kronis ar pērlēm un gliemežvākiem, bet Kasparam nolēmu sagādāt pārsteigumu pludmales ballītes daļai. Vācijā pasūtīju kvalitatīvu baltu keponu un veidoju tam rotājumus no smalkiem gliemežvākiem un pērlītēm. Ņemot vērā pludmales pasākuma specifiku, es skaidri zināju, ka uz ceremoniju došos basām kājām un rotāšu tās ar perļu kāju rotām, līdzīgas es darināju arī savām mūzām - draudzenēm,” atmiņās dalās Diāna.

Foto: VILNIS SLŪKA, LINDA LAUVA, JĀNIS RATNIEKS, KRISTĪNE GRĪNVALDE

Citi Raksti