Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU KLEITU DIZAINERE IEVA RUKA / AMELII – INSTAGRAM LIVE ATSKATS

KĀZU KLEITU DIZAINERE IEVA RUKA / AMELII – INSTAGRAM LIVE ATSKATS

IEVA RUKA / AMELII dizainere, sarunā par un ap līgavas kleitām, augumu tipiem, modes tendencēm kāzu tērpā un kleitas ilgtspējību. Ko darīt ar kleitu pēc kāzām?

Situācija šajā covid laikā sākotnēji bijis liels šoks, tomēr, tā ir aktivizējusi kāzu kleitu pieprasījumu internetvidē. Kas nozīmē to, ka ne tikai ārzemju pasūtītāji, bet arī klienti no Latvijas izvēlas šo opciju. Ieva Ruka iesaka katram cilvēkam, klientam, uzņēmējam skatīties, rīkoties pozitīvi, neatkarīgi no situācijas, izmantojot šo laiku lietderīgi – plānojot, atīstoties. Pandēmija kalpojusi par dizaina radīšanas posmu, atvēlot laiku AMELII  kāzu kleitu dizaina radīšanā, sortimenta papildināšanā.

Kādas ir mūsdienu tendences un kā izvēlēties savu īsto līgavas kleitu?

Modē ir tas, kas patīk un tas, kas piestāv!

Lai pieņemtu lēmumu par pareizo kleitas izvēli, AMELII piedāvā konsultāciju uz vietas studijā. Kā arī, vislabāk nākt vienai, lai mierpilni uzklausītu stilista ieteikumus. Nākot bez draugiem, izvēlēties īsto kāzu kleitu būs daudz vieglāk un patīkamāk.

Par aktualitātēm – uzvaras gājienu, konstanti gadu no gada, veic mežģīnes. Mainās dizains un auduma materialitāte. Aktuālas 2020 gada kāzu tendencē ir arī askētiska griezuma un silueta kleitas, kuras akcentē ar aksesuāriem.  Ja izvēlas greznu, bagātīga rakstura dizaina kleitu, Ieva iesaka izvēlēties atturīgāku frizūru, aksesuārus un šos jautājumus palīdz konsultēt AMELII studijā.

Tiek palīdzēts sakomplektēt visu, izņemot apavus, taču noteikti piedāva padomus, kādus labāk izvēlēties.

Līgavas parasti kleitu izvēlas pēc saviem gūtajiem iespaidiem sociālajā tīmeklī, smeļoties iedvesmu šī brīža aktualitātēs. Tomēr, svarīgi ir arī domāt par savu auguma tipu un to, kas piestāv. Parasti kļūdas, ko līgavas pieļauj tās izvēloties, un, kuras nav glaimojošas auguma tipam, ir tās, kas tiešā mērā saistās ar auguma tipa noteikšanu, acu krāsu, kā arī ādas toni. Svarīgi ir arī pleci, dekoltē zona.

AMELII dizainere uzsver, ka svarīgākā ķermeņa zona ir no dekoltē līdz viduklim. Lielākoties piestāv arī “V” veida izgriezums, kas komplimentē un slaidina auguma vizuālo tēlu daudzos auguma tipa gadījumos, neatkarīgi no tā vai ir lielas, mazas krūtis. Parasti, maināms ir tikai tā dziļums.

Vidukļa šaurākā vieta ir tā, ko vēlams akcentēt. Svarīga arī ir līgavas kāzu kleitas krāsa, tonis, ko arī konsultē un iesaka klātienē, apmeklējot kāzu salonu.

Dizainere atklāj, ka AMELII godīgi atklāj, kas piestāv un nepiestāv, lai, izvēloties kleitu, līgava nenožēlotu un gūtu daudz patīkamu atmiņu un komplimentu kāzu dienā.

Mūsu mērķis ir nevis pārdot, bet ieteikt labāko, lai līgava ir laimīga savā īpašajā dienā.

Ko darīt ar kleitu pēc kāzām?

Protams, daudzas līgavas izvēlās kleitas glabāt, taču, 21. gadsimta sievietēm skapji ir pilni, kur nu vēl atbrīvot kleitai vietu uz daudziem gadiem. Ieva Ruka iesaka izvēlēties modeli, ko var pāršūt, pārveidot. Tik pat labi, izmantojot apjomīgas kleitas auduma daudzumu, izveidot svētku kleitas bērniem, kristībām, veļai un daudz kam citam.

Kā arī, apmeklējot kāzu tērpu studiju, AMELII dizainere iesaka noteikti iepriekš pierakstīties, zvanot uz studiju +37120203848, jo salona apmeklējums, bieži vien ir noslogots.

Pilnu video skatieties šeit:

Katru TREŠDIENU, instagram LIVE, runāsim ar kāzu industrijas profesionāļiem par aktualitātēm kāzu jomā, kāzu plānošanā, prezentēsim dažādas meistarklases un satiksimies ar unikālām personībām kopdzīves iedvesmai! Sekojiet līdzi jaunumiem šeit @ligavam.lv.

Citi Raksti