Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Saderināšanās posms ir viens no romantiskākajiem un emocijām piesātinātākajiem periodiem dzīvē. Kad lielais bildināšanas mirklis piedzīvots, izsapņotais saderināšanās gredzens uzvilkts pirkstā, un apjausts, kādas pārmaiņas tas nesīs jau tuvākajā laikā, jāķeras pie praktiskām nodarbēm! Kādas tās ir? Saliksim visu pa plauktiņiem.

Vai zinājāt, ka ir saderināšanās civillikums? Pirmais teikums tajā vēsta: “Saderināšanās ir savstarpējs solījums savienoties laulībā.” Solījums ir dots, laiks šo priecīgo lēmumu pavēstīt citiem!

Saderināšanās apsveikumi un svinības

Ja vien neplānojat saderināšanās faktu turēt noslēpumā un salaulāties slepenībā, vai arī pārsteigt kāzu viesus ar ielūgumiem teju pēdējā mirklī, saderināšanās apsveikumi jūs gaidīt gaida. Varbūt uzreiz esat ķērušies pie kāzu plānošanas, tomēr, ja patur prātā, ka svētku nevar būt par daudz, varbūt uzrīkot kārtīgu saderināšanās ballīti? Turklāt saderināšanās ilgums mēdz būt aptuveni gads, kas ir optimāls laiks, lai sagatavotos kāzām, laika ir gana.

saderināšanās ballīte
Foto: KRISTĪNE STHĀNOVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Tā kā šis gads iesācies ar būšanu starp saviem tuvākajiem un ballītes rīkot pagaidām nav ļauts, var izlīdzēties ar ballēšanos Zoom platformā, kopīgu tikšanos atstājot uz mazliet vēlāku laiku.

saderināšanās
Foto: KRISTĪNE STHĀNOVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Vecmeitu un vecpuišu ballītes

Vecmeitu ballīte ir viens jautrs, sirsnīgs un draudzenēm mīļš veids, kā svinēt līgavas godu. Laiks tikai meitenēm, kuru varat pavadīt, kā vien sirds kāro – gan jestrā ballītē, gan elegantās vakariņās, kopīgā spa atpūtā, gan ekstrēmā vai sportiskā piedzīvojumā, aizraujošās meistarklasēs, iemīļotas filmas vai grāmatas tematikā vai pavisam neierasti un oriģināli, piemēram, nerīkojot kopīgu vecmeitu ballīti, bet aicinot draudzenes pa vienai sagādāt līgavai saprotamus un patīkamus pārsteigumus visa saderināšanās perioda garumā.

vecmeitu ballīte
Foto: ELĪNA UPMANE

Kamēr pakalpojumu sniedzējiem jāievēro klusuma periods, draudzenēm būs krietni vairāk laika, lai sagatavotu līgavai īpašu pārsteigumu!

vecmeitu ballīte
Foto: ELĪNA UPMANE

Gatavošanās kāzām. Pirmie darbi

Saderināšanās laiks ir gan baudāms, gan praktisku uzdevumu piesātināts. Ar ko sākt, gatavojoties kāzām? Kas nepieciešams kāzām? Rīkot pašiem vai izvēlēties kāzu organizatoru? Tik daudz jautājumu!

Pirms ķerties pie mūziķu vai ēdinātāju izvēles, jāizlemj lielie jautājumi, kas atrisinās mazos – kāda būs mūsu kāzu tematika? Izvēloties tematiku un vienojoties, kāds būs mūsu, kā pāra, kāzu stāsts, nākamie soļi atrisināsies krietni vieglāk.

kāzu koncepts
Foto: ELĪNA UPMANE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kāzu plānotājs – praktisks palīgs un ceļvedis

Lai atvieglotu sākotnēji neziņas pilno, izaicinošo, tomēr aizraujošo ceļojumu no saderināšanās līdz kāzām, LĪGAVĀM piedāvā rūpīgi izstrādātu Kāzu plānotāju. Tajā atradīsi darāmo lietu sarakstu, kā soli pa solim nonākt līdz rezultātam, neko neaizmirstot.

Kāzu plānotājs ir rūpīgi un zinoši izstrādāts un iekārtots tā, lai jebkurai līgavai būtu ērti pārvaldīt visu kāzu plānošanas un organizēšanas procesu sākot ar iedvesmojošām Pinterest vai Instagram fotogrāfijām, kad kāzu vīzija vēl lidinās gaisā un nav līdz galam noķerta, līdz kāzu dienā līdzi ņemamo lietu sarakstam, viesu guļvietu plānam un medusmēneša idejām.

saderināšanās, kāzu plānotājs
Foto: ELĪNA UPMANE

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: ELĪNA UPMANE, KRISTĪNE STAHĀNOVA


Lasi arī:

GATAVOŠANĀS KĀZĀM – PIRMIE DARBI UN NODERĪGI IETEIKUMI, LAI KĀZU DIENAS PLĀNS IZDOTOS NEVAINOJAMS

VECMEITU BALLĪTES IDEJAS

CITĀDS VECMEITU BALLĪTES FORMĀTS – LAIKS IR LABĀKAIS, KO VARAM DĀVĀT VIENS OTRAM

Citi Raksti