INFO

 

Mūsdienīgs, gaumīgs, informatīvs medijs ar augstu kvalitātes zīmi jums piedāvā grāmatžurnālu, plānotāju, ceļvedi un citas noderīgas lietas ONLINE un DRUKĀTĀ formātā.

Šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo, sākot ar saderināšanos, kāzu plānošanu, svinību rīkošanu, kopdzīvi un daudz ko citu.

 

Latvijā vienīgais kāzu &kopdzīves grāmatžurnāls LĪGAVĀM!

Šis ir grāmatžurnāls, kura lapaspusēs var smelties iedvesmu no dažādām intervijām un kāzu stāstiem. Un atrast nepieciešamo informāciju, plānojot savas dzīves skaistāko notikumu – kāzu dienu un kopdzīvi.

Tagad pieejams ONLINE un DRUKĀTĀ formātā.

 

Kāzu plānošana ar profesionāļa pieeju! Tagad Tev ir lielisks palīgs!

LĪGAVĀM kāzu plānotājs ir detalizēti izstrādāts palīgs kāzu plānošanai. Tā autore – kāzu organizatore Gunta Skalberga plānotāju ir veidojusi, lai tas iedvesmotu jaunās līgavas un viņu palīgus, sniegtu profesionālus padomus un palīdzētu plānošanas gaitu virzīt secīgi un pārdomāti.

Dizains, apvienojumā ar praktiskumu.

Lielisks papildinājums LĪGAVĀM , kāzu & kopdzīves plānošanā!

Kāzu grāmatžurnāls LĪGAVĀM turpina savu misiju būt par kāzu ceļvedi mūsdienīgai līgavai gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, jo šoreiz, iegādājoties grāmatžurnālu LĪGAVĀM, to lieliski varat papildināt ar LĪGAVĀM jaunāko produktu – Kāzu & kopdzīves ceļvedi. Tas apkopo labākos kāzu pakalpojumu sniedzējus visā Latvijā dažādās kategorijās, piemēram, svinību vietas, kāzu ēdinātāji, grima makslinieki, fotogrāfi, gardākās kāzu kūkas un daudzi citi.

Jaunums!

Kāzu & Kopdzīves medijā LĪGAVĀM tagad varat iegādāties arī citu piedāvājumu klāstu, kas lieliski papildinās kopdzīves un kāzu plānošanu. Sākot ar kāzu dāvanām, dažādiem piedāvājumiem kopdzīves pilnveidei un daudz ko citu.

Ieskaties un dod iespēju savai dzīvei kļūt košākai un pilnvērtīgākai!

 

 

DRUKA

LĪGAVĀM  Kāzu & Kopdzīves Grāmatžurnāls, Ceļvedis, Plānotājs un Citi piedāvājumi nopērkami drukātā formātā šeit:

 

 

ONLINE

 

LĪGAVĀM  Kāzu & Kopdzīves Grāmatžurnālu un Ceļvedi iegādājies elektroniskā formātā šeit: