Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Drēgnais un pelēkais rudens to vien dara, kā rosina domas par drēgno un pelēko ikdienu. šis ir laiks, kas lielai daļai no mums sagādā grūtības ieraudzīt skaisto un krāsaino dzīvē. Enerģija, motivācija un dzīves garša tiek atstāta saulainajiem vasaras mēnešiem. Taču tā nebūtu jābūt. Mēs varam justies piepildīti visa gada garumā!

Jebkura cilvēka uzdevums ir būt laimīgam un sasniegt savu potenciālu. Cilvēki ir radīti progresam - viss ir veidots no enerģijas, un enerģija vienmēr ir kustībā. Mums katram ir mērķi, kuru sasniegšana nozīmētu šo kustību. Daudzi savus sapņus un mērķus ir “uz brīdi” atlikuši un attaisnojas, ka piepildīs tos, kad būs vairāk laika, vairāk naudas vai īstie apstākļi. Taču īstie apstākļi ir tieši šobrīd. Tieši šobrīd ir īstais brīdis, kad sākt strādāt ar sevi, sekot savam aicinājumam un pašrealizēties.

“Bet es nemaz nezinu, kas ir mans aicinājums,” daudzi saka. Tavs aicinājums ir darīt to, par ko tu dziļi sirdī zini, ka tev tas ir jādara. Tavs aicinājums ir darīt to, ko tu mīli un par ko tava dvēsele gavilē. Tomēr lielākā daļa izvēlas samierināties, jo varētu taču būt vēl sliktāk. Samierināties un darīt kaut ko tikai atzinības un statusa dēļ ir drošs ceļš pretī izdegšanai.

Ārišķīgas lietas nekad nedos iekšēju piepildījumu

Apzinoties, ka steidzami nepieciešams ieviest pārmaiņas dzīvē, pie mūsu durvīm klauvē bailes - bailes pazaudēt to, kas jau ir, bailes no apkārtējo kritikas, bailes izgāzties. Taču baidoties un “spēlējot droši” vēl neviens nav kļuvis laimīgs. Lai iegūtu piepildījumu:

1. Sāc ar maziem soļiem

Bērns neiemācās staigāt vienā dienā. Tas ir process, kurā katrs mazākais attīstības posms ir svarīgs. Izdomā, kas ir tas, ko tu vēlies, un katru dienu veic mazu rīcību, kas tev palīdzēs tam pietuvoties.

2. Kultivē pozitīvas emocijas

Pārstāj visu analizēt un fokusējies uz labajiem mirkļiem savā dzīvē. šādā veidā tu vari savam prātam dot signālu, ka esi pateicīga un gatava pieņemt to, ko tu vēlies.

3. Piedod sev un citiem

Nav viegli atlaist pagātnes notikumus, taču tas ir kritiski svarīgi, lai iegūtu piepildījumu. Turēšanās pie vainas apziņas un aizvainojuma rada tikai ciešanas. Mācies piedot un atlaist.

4. Izvēlies, kādā vidē vēlies būt

Cilvēki ir sociālas būtnes, kuriem nepieciešama atbalstoša, iedvesmojoša un mīloša vide, lai augtu. Izvērtē cilvēkus, ar kuriem pavadi laiku, un izlem, vai šī vide tevi uzlādē vai tieši otrādi - izsūc enerģiju.

5. Visam nav jābūt perfekti

Perfekcionisms ir laimes ienaidnieks. Neviens nevar būt perfekts. Visi pieļauj kļūdas. Dzīve ir domāta, lai dzīvotu, nevis gaidītu perfekto.

6. Kontrolē, ietekmē, pieņem

Ir lietas, ko tu vari kontrolēt, ir lietas, ko tu vari ietekmēt, un ir lietas, kas nekad nebūs tavā kontrolē, piemēram laikapstākļi, satiksme vai citu cilvēku uzvedība. Taču tas, ko tu vari kontrolēt, esi tu pati, tavas domas, sajūtas un darbības.

7. Piebremzē, ja nepieciešams

Ikdienas steiga var aizmiglot to, ko vēlas tava sirds. Ja tev ir nepieciešams apstāties, lai sakārtotu prātu, dari to.

8. Esi šodien

Mēs tik daudz raizējamies par pagātni vai nākotni, ka bieži vien aizmirstam novērtēt tagadni. Atceries, pagātni vai nākotni tu nevari kontrolēt. Tu vari kontrolēt šo dienu.

Ir milzum daudz cilvēku, kuri ir sasnieguši savus finansiālos vai karjeras mērķus, taču nejūt piepildījumu. Tas ir pieradums. Taču tavai dzīvei nav jābūt tādai. Piepildījums, dzīves baudīšana un garša parādīsies brīdī, kad izlemsi rīkoties saskaņā ar savu dvēseli un darīt to, kas sagādā tev prieku. Lai dzīvotu pārticīgu dzīvi, ir nepieciešams vairāk nekā milzīgas bagātības. Ir nepieciešams patiesi un no sirds dzīvot.

Raksta autore: Liene Uresina

Piesakies konsultācijai šeit.

Skati apmācību programmu mājas lapā un seko jaunumiem IG profilā.

Citi Raksti