Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀ PAVADĪT VALENTĪNA DIENU, NEIZTĒRĒJOT VESELU BAGĀTĪBU

KĀ PAVADĪT VALENTĪNA DIENU, NEIZTĒRĒJOT VESELU BAGĀTĪBU

Visu mīlētāju diena nu vairs nav aiz kalniem. Ir pienācis laiks izlemt, kā šo dienu pavadīsiet kopā ar savu mīļoto, lai vēl varētu pagūt rezervēt vietu uz kādu no izvēlētajām aktivitātēm. Lai Valentīna dienā nenāktos iztērēt veselu bagātību, padalīsimies ar ierosinājumiem, kā šo dienu padarīt neaizmirstamu bez lieliem tēriņiem.

Atceries, ka visu mīlētāju diena ir svētki gan vīrietim, gan sievietei, tādēļ svinību plānošanā nepieciešams rast kompromisu, lai tās izvērstos neaizmirstamas jums abiem. Tā kā ierasts, ka bieži vien sievietes ir tās, kuru sapnis par Valentīndienas pavadīšanu ir bezgala romantisks, bet vīrieši vēlas arī kādu sportisku vai aktīvu izklaidi, tad

vislabākais veids, lai par šo dienu būtu gandarītas abas puses, ir apvienot kaut ko no aktīvā un kaut ko no romantiskā.

Turklāt šogad Valentīndiena iekrīt svētdienā, kas nozīmē, ka lielākajai daļai mīlnieku tā ir brīvdiena, tāpēc svinēt šoreiz var visas dienas garumā!

No sākuma padalīsimies ar aktīvākām nodarbēm, kuras jūsu svētkus piepildīs ar smiekliem, kādu labu adrenalīna devu un spilgtām emocijām:

 • Kā būtu kopā mazliet izkustēties, gūstot gandarījumu par paveikto? Ja, pēc jūsu domām, skan labi, tad būsiet laipni gaidīti MĪLESTĪBAS SKRĒJIENĀ, kurš norisināsies Mežaparkā (sākums plkst. 11.00), piedalīšanās ir bezmaksas, un paredzētas īpašas aktivitātes gan pāriem, gan tiem, kuri vēl tikai meklē savu otro pusīti.
 • Tā kā vēl ir cerība, ka Valentīndiena varētu mūs pārsteigt ar sniegu, tad lieliska izklaide būtu BRAUCIENS AR SUŅU PAJŪGU (aptuvenās izmaksas 60 eiro pārim). Ietīties siltā sedziņā, baudīt pasakainos dabasskatus un vienam otra tuvību..
 • Tomēr, ja sniedziņu nesagaidām, tad ne mazāk burvīga izklaide būtu IZJĀDE AR ZIRGIEM gar jūru (aptuvenās izmaksas 40 eiro pārim). Noteikti sanāktu arī kāds rāmīša cienīgs foto.
 • Tiem, kuri vēlas ko pavisam neierastu, iesakām kopā doties uz šautuvi. JĀ, ŠAUTUVI! Tavs vīrietis noteikti novērtēs tik neierastu un drosmīgu soli no tavas puses, kā arī, iespējams, tas būs kas nebijis jums abiem (aptuvenās izmaksas 15 eiro pārim).
  (Vairāk informācijas Šautuve vai Interaktīvā šautuve)
 • Vēl kāda aizraujoša aktivitāte būtu došanās uz KLINŠU KĀPŠANAS nodarbību (aptuvenās izmaksas 25 eiro pārim) vai arī kādu SPORTA SPĒLI, piemēram, tenisu vai skvošu (aptuvenās izmaksas tenisam 35 eiro pārim, skvošam 20 eiro pārim). Uzvarētāju gaida masāža…
  (vairāk informācijas par klinšu kāpšanu DavanuServiss.lv – Klinšu kāpšanavai Boulderings, tenisam
  Teniss , skvošam Zelta boulings – Skvošs )
 • Jautrība un labi pavadīts laiks pavisam noteikti garantēts, dodoties uz IZLAUŠANĀS SPĒLI, droši varat ņemt līdzi vēl kādu pārīti, jo spēle paredzēta 2 –  4 personām (aptuvenās izmaksas 50 eiro). Kopīga smiešanās jūs tikai vēl vairāk satuvinās! (Vairāk informācijas Xroom – Izlaušanās spēle)
 • Kā viens no veidiem, kā piedzīvot kaisli un tuvību, jau izsenis bijusi DEJA. Nav jābūt labam dejotājam, lai visu mīlētāju dienā ar savu partneri dotos uz deju nodarbību (aptuvenās izmaksas 30 eiro pārim, ja vēlaties individuālu nodarbību, tad ieteicams jau laicīgi rezervēt laiku).
 • Tomēr, ja dejošana nav jūsu sirdslieta, tad varbūt DZIEDĀŠANA? Vakars izvērtīsies īpaši jautrs, ja kopā dosieties uz karaokes bāru un pilnīgi bezmaksas, kā piemēram, uz karaoke bāru Friends vai Jautrā lapsa.
  (Vairāk informācijas Club Friends, KARAOKE Jautrā Lapsa)
 • Lai šajos svētkos gūtu pozitīvu lādiņu un, iespējams, iemācītos arī ko jaunu, iesakām apmeklēt kādu no MEISTARKLASĒM, kā piemēram, spāņu gastronomijas meistarklasi (sākums plkst. 11.00, dalības maksa 18 eiro no personas, pieteikšanās līdz 12. februārim), vai arī doties uz improvizācijas teātra 24 h maratonu (piedāvā Kaņepes Kultūras nams, sākums plkst. 19.00, aptuvenās izmaksas 2 eiro pārim). Kas zina, iespējams, atklāsiet viens otrā vēl nezināmus talantus.
  (vairāk informācijas par meistarklasi Spāņu gastranomijas meistarklase, par improvizācijas teātri)

Turpinājumā padalīsimies ar īpaši romantiskām idejām Valentīndienas svinēšanai:

 • Ne vienmēr ir vēlme kaut kur doties, tāpēc tikpat burvīgi laiku iespējams pavadīt jūsu pašu MĪLAS LIGZDIŅĀ ar pašu gatavotu maltīti, svecēm, kādu no jūsu iemīļotākajiem saldumiem un glāzēs ko dzirkstošu, fonā skanot mūzikai, kura atsauc jums atmiņā skaistākos mirkļus. Vakara turpinājumā varat ieritināties pie kamīna vai burbuļvannā un uzspēlēt Pāru spēli (lieliska spēlē, lai izteiktu un saņemtu komplimentus… Vai var būt vēl romantiskāk?
 • ATKĀRTOJIET JŪSU PIRMO RANDIŅU! Protams, nav iespējams kaut ko identiski atkārtot, tomēr jūsu spēkos ir radīt noskaņu, atkal izdzīvojot līdzīgu situāciju.
 • Dodieties uz STAR SPARCE OBSERVATORIJU, lai vērotu zvaigznes (aptuvenās izmaksas 30 eiro pārim, tomēr, tā kā šoreiz Valentīndiena iekrīt svētdienā, tad nepieciešams sarunāt individuālu rezervāciju, kas varētu arī palielināt šīs izmaksas).

  (Vairāk informācijas Observatorija)

Lai izdodas atrast vispiemērotāko, kas ļaus jums abiem izdzīvot vēl vienu neaizmirstamu dienu no jūsu skaistā stāsta!

Citi Raksti