Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SIEVIŠĶĪBAS FENOMENS

SIEVIŠĶĪBAS FENOMENS

Sievišķību nav nemaz tik vienkārši ietvert pāris teikumos. Līgavām komanda patiesi ir īsts sievišķības iemiesojums. Mēs mēģinājām notvert šo sievišķības taureni un aprakstīt tā krāsas.

Katra no mums atbildēja uz jautājumu – ko man nozīmē sievišķība?


   

Iveta, LĪGAVĀM zīmola radītāja:

“Man sievišķība asociējas ar MIERU, pieņemot sevi pilnībā, apzinoties savu unikalitāti, esot nemitīgā attīstībā un pašizaugsmē, lai harmonētu ar savu iekšējo pasauli.

Sievišķība ir dvēseles tīrība un skaistums!

Jo neviena sarkana lūpu krāsa, augstpapēžu kurpes vai dziļš dekoltē nevairo sievišķību. Tā ir tikai ārējā fasāde, kurai ir pastarpināta ietekme uz sievietes patieso būtību.

Kad tu atrodies MĪLESTĪBAS jūtās gan pret sevi, gan savu vīrieti, gan apkārtējiem un pasauli kā tādu, tu vairo labo un nes gaišo uz šīs zemes.

Kad tu spēj iedvesmot ne tikai sevi, bet arī citus.

Kad tu spēj rast prieku ik dienas.

Tā ir MĀKSLA dzīvot un baudīt VIEGLUMĀ!

Jāver vaļā SIRDS, jāspēj sajust tās pukstus un to, ko tā saka. Jo sirds, nevis prāta ceļš, ir tas, kas tevi ved uz laimīgo zemi.”

https://www.instagram.com/ligavam.lv/
Foto: SENSITY PHOTOGRAPHY

     

Sabīne, projektu vadītāja:

“Sievišķības esence man ir sievietes izstarotā enerģija – skatienā, trāpīgā vārdā, sajūtā un erudīcijā.

Sievišķība ir noslēpums, kas tieši katru no mums tādu padara vai liek šādi justies. Mana sievišķība ir brīvība būt man pašai, bez attaisnojumiem. Gribu – velku kleitu, apauju augstpapēdenes un dodos uz… veikalu darba dienas vidū. Mani neinteresē, ko par to saka apkārtējie, mana iekšējā griba ir bijusi šodien šo enerģiju iznest caur šādu prizmu.

Es vēlētos, lai mēs neaizmirstam, ka mums daba ir devusi iespēju būt daiļajam dzimumam un būt sievietei.  Tā ir mana drosme – to izmantot.”

sievišķība
Foto: KITIJA JURCIKA

     

Roberta, projektu vadītāja:

“Uzvelc smaidu! Tam vien jau ir milzu jauda. Ja smaidu uzvilks pašpārliecināta sieviete, tam ir dubults spēks. Manuprāt, sievišķība neslēpjas sarkanās lūpās, Prada kurpēs vai kleitā, bet gan sievietes iekšējā būtībā. Es domāju, ka sievietei ir jājūtas labi savā ķermenī un tā ir daļa no viņas sievišķības. Smaidīga ES treniņtērpā spēju justies sievišķīgi. Manuprāt, sievišķība nav par rīcībām vai izskatu, bet gan iekšējo būtību, sajūtām. Ne vienmēr ir jājūtas sievišķīgi, bet vienmēr ir sevi jāmīl, jādod sev pats labākais. Tad arī būs vēlme uzkrāsot lūpas, uzvilkt kleitu un justies kā dievietei. Sievišķība ir mīlestība pašai pret sevi.”

sievišķība
Foto: KITIJA JURCIKA

     

Ksenija, portāla māksliniece:

“Sievišķība ir fenomenāls spēks, kas, plūstot pa dzīves straumēm, ļauj atstāt pēc sevis valdzinošu smaržu, kas reibina ik vienu dzīvu būtni, kas stājas tai ceļā, un liek atskatīties uz tās nesēju ar patiesu apbrīnu.

Kad sievišķības termins ir pareizi izprasts un cilvēks ir gatavs to nest, tas rezultējas elegantā darbību un sajūtu virknē, pirmšķirīgā rezultātā un pasniegšanas manierē, katram oriģinālā veidolā.”

sievišķība
Foto: SENSITY PHOTOGRAPHY

     

Elisa, žurnāliste:

“Sievišķība ir enerģija, kas dzimst pašapziņā, sevis mīlestībā un brīvībā. Man tā ir saules noskūpstīta āda, vējš matos un ceļš manā priekšā. Tā deg manī kā ugunskurs ar mūžīgu liesmu, kas uzplaiksnī brīžos, kad esmu vislaimīgākā. Es jūtos vissievišķīgākā, kad esmu brīva no citu gaidām, varu būt neatkarīga un es pati. Novēlu ikvienai sievietei apzināties šo enerģiju un spēku, to lolot un neļaut tam apdzist. Mēs esam dievietes, un ap mums griežas šī pasaule, jo to, ko varam mēs, nevar neviens cits!”

sievišķība
Foto: STORYTIME BY SANDA BOGOMAZOVA PHOTOGRAPHY

     

Ieva, redaktore:

“Jēdziens “sievišķība” manās sajūtās vienlaikus ietver milzu jaudu un trauslumu, smalku kā porcelāns, maigumu, neapšaubāmi skaistumu, jutekliskumu, kas laužas ārā pa visām porām, un – mierinājumu. Miera un māju sajūtu vislabākajā šo vārdu nozīmē. To vīrieši ļoti, ļoti gaida. Sievietes glāstus un uzslavas. Banāli? Bet tā tas ir. Un tas ir sievišķīgi, šis spēks – sniegt maigumu, rūpes un uzslavas.

Kas man liek justies sievišķīgi? Ja jāatbild, pirmajā brīdī šķiet – tie ir ikdienišķi nieki, vienkāršas “mazās laimītes” –  mājās valkāju tikai kleitas, uzkrāsoju lūpas arī dienās, kad to neviens cits neredz. Ziedi vāzē. Un kur nu bez pavasara mošanās priekiem – jaunām kurpēm un somiņām.”

sievišķība
Foto: SENSITY PHOTOGRAPHY

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: SENSITY PHOTOGRAPHY, STORYTIME BY SANDA BOGOMAZOVA PHOTOGRAPHY, KITIJA JURCIKA

Lasi arī: KAS IR MĪLESTĪBA?

Citi Raksti