Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LATVIEŠU FOTOGRĀFES IEMŪŽINA HOLIVUDAS SLAVENĪBU KĀZAS

LATVIEŠU FOTOGRĀFES IEMŪŽINA HOLIVUDAS SLAVENĪBU KĀZAS

Pasaulē zināmā žurnāla “Brides” interneta portālā publicētas populārā realitātes šova “Vecpuisis” slavenības Boba Guineja (Bob Guiney) un Džesikas Kanjonas (Jessica Canyon) kāzu fotogrāfijas. To autores ir latviešu izcelsmes fotogrāfes Eva Šica un Guna Rubule, fotostudija “Ave Sol”. “Kāzas ilga trīs dienas – pirmajā vakarā jaunais pāris viesus sagaidīja ar kokteili klusā okeāna krastā, nākamajā dienā saulrieta laikā tika mīti gredzeni no pasaules nošķirtā villā Meksikā, Punta Mitā, un tās noslēdzās trešajā dienā ar relaksētu baseina ballīti,” stāsta fotogrāfe Guna Rubule.

Kad topošā sieva Džesika nolīga Evas Šicas fotostudiju “Ave Sol” savai kāzu dienai, viņa minēja, ka būs nepieciešams parakstīt atsevišķu līgumu par fotogrāfiju lietošanas tiesībām. To, ka līgavainis ir Bobs Guinejs, studija uzzināja vēlāk. “Mūsu studijas “Ave Sol” klienti bieži vien ir cilvēki, kas strādā Holivudas filmu industrijā un Silikona ielejā. Puerto Vallarta Meksikā šobrīd ir viens no izbraukuma kāzu karstākajiem punktiem, un nenoliedzami Punta Mita ir visekskluzīvākais kūrorts,” piebilst fotostudijas “Ave Sol” dibinātāja Eva Šica.

Eva atzīst, ka visgrūtākais bija kāzu fotogrāfijas sagatavot publikācijai žurnālam “Brides” divu dienu laikā, jo novembris ir visnoslogotākais kāzu mēnesis Meksikā. Zvejnieku laiva, kas visu dienu zvejoja pie villas, esot izrādījies paparaci mēģinājums iegūt un nopublicēt kāzu fotogrāfijas pirmajiem, kas pamatīgi satrauca jauno pāri. Tomēr viss beidzās laimīgi, un žurnāls “Brides” publicēja oficiālo kāzu fotogrāfu Evas Šicas un Gunas Rubules fotogrāfijas.

Citi Raksti