Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Astroloģiskā prognoze mīlestībai un attiecībām 2024. gadā

Astroloģiskā prognoze mīlestībai un attiecībām 2024. gadā

Jaunais gads ir iesācies ar jauniem sapņiem, mērķiem un cerībām. Par to, kas 2024. gadā gaidāms mīlestībā un attiecībās, stāsta astroloģe Inita Dilāne.

Janvāris

Jaunais gads iesāksies ar vecajā gadā nesakārtoto attiecību astēm. Tie jautājumi, kas gada nogalē ir bijuši aktuāli par statusu esošajās attiecībās - kas mēs viens otram esam, ko darām tālāk, būs aktuāli līdz janvāra vidum.

Tiem, kuri veco gadu pavadīja un jauno gadu sagaidīja ārzemēs, ir jārēķinās ar to, ka tiks izceltas gaismā kādu senāku notikumu nogulsnes, kuras var izraisīt ne īpaši patīkamas emocijas. Atgriežoties pie nesakārtotā un izrunājot aktualitātes, tiks ieviesta skaidrība un pieņemti attiecīgie lēmumi.

Jāņem vērā arī tas, ka, ja 2023. gada nogalē un 2024. gada pirmajos datumos ir izdarīta izvēle doties kādā romantiskā braucienā, situācija var nedaudz mainīties. Plāni var šķist kā akmenī iecirsti, bet izrādīties ar parasto zīmuli uzrakstīti. Var mainīties gan brauciena datumi, gan galamērķis, vai arī vispār tiks pārdomāts. Tas attiecas arī uz plānotajām svinībām šajā laikā. Pārsteiguma dāvanas mīļotajam par došanos ceļojumos vai koncerta biļešu dāvināšanu ir jāapdomā labi, ka tikai nesanāk pēc tam kaut ko mainīt vai atdot kādam, kas tiks uz šo pasākumu.

Janvāra pirmā dekāde romantiskajās attiecības iezīmējas ar diezgan lielām gaidām attiecībā uz otru, kas nepavisam neatbildīs reālajai situācijai, īpaši tiem pāriem, kuriem attiecības ir tikko sākušās. Tas tāpēc, ka būs uzburta iedomāta vēlme pēc patiesas un īstas mīlestības. Īpaši dāmām nāksies saskarties ar šīm izjūtam un arī ar to, ka neko no vīriešiem saprast nevarēs. Ļoti gribēsies saņemt uzmanību, mīlestību, dāvanas, finansiālo atbalstu, bet, vai dot no sevis ir kaut ko, lai enerģijas būtu līdzsvarā, tas jau ir cits jautājums.

Visums katram iedod balvas atbilstoši tām enerģētiskajām vibrācijām, kādās ir cilvēks pats. Līdzīgais pievelk līdzīgo.

šajā laikā arī kaprīzes un arī greizsirdība bez īpaša iemesla esošajās attiecības var pabojāt to, kas pašam ir svarīgs. Savukārt vīrieši līdz ar pirmajām jaunā gada dienām būs mērķtiecīgi un apņēmības pilni. Kāds radikāli mainīs līdzšinējo rutīnu, kas bija piezagusies esošajā laulībā. Neoficiālā savienībā īpaši vīriešiem būs vēlēšanās pāriet nopietnākā attiecību statusā, proti, sakārtot formalitātes. Kādām, gluži pretēji, būs vēlme norobežoties no visa tā, kas vairs nerada ne prieka sajūtu, ne vīziju par turpmāko nākotni attiecībās.

Janvāra otrajā pusē fonā virmos neliels vilšanās mākonis attiecībā uz sievietēm. Jaunas romantiskās iepazīšanās laikā no 12. līdz 26. janvārim nebūs diez ko daudzsološas. Atklāsies neaptīkami zemūdens akmeņi, kas tika nepamanīti pašā sākumā.

Februāris

Tuvojoties februārim, planētu stāvoklis partnerattiecībās iezīmējas stabili drošs. Varbūt būs mazāk romantikas un taureņu vēderā, bet vismaz būs sajūta, ka var paļauties uz otru un uzticēties. Solījumi tiks izpildīti, plānotie darbi paveikti. Februāra pirmajā pusē izveidojušās attiecības balstīsies uz nākotni un tālejošiem kopīgiem mērķiem. Tukša laika nosišana, māžošanās un auklēšanās ar otru pavisam noteikti nebūs. “Ir - ir, nav - nav, ejam tālāk kopā vai pa vienam.”

Viss attiecībās risināsies vienkārši, skaidri un abiem saprotami. Arī otra iepriecināšanā nebūs nekādas sīkumainības un iespringšanas uz detaļām. Vai nu dāvanu un komplimentu vispār nebūs, vai būs kaut kas reti īpašs un vērtīgs. Mēneša vidū, ap Valentīna dienas laiku, būs gaidāmi pārsteigumi, tādi, ka zibsnīs vien. Tiem, kuri bija pacietīgi gaidījuši un cerējuši uz kaut ko, viss var mainīties pēkšņi un pārsteidzoši.

Februāra trešajā dekādē būs jūtama izšķērdība gan materiālajā plānā, gan arī mīlestības izpausmes pārkāps visas līdzšinējās nospraustās robežas. Rīcībā un darbībās, īpaši no vīriešu puses, būs jūtami pārspīlēti solījumi, kam vēlāk var sekot vilšanās. šīs emocijas lielākoties būs saistītas gan ar finansēm, tekošajiem maksājumiem, gan arī ar plāniem par došanos atvaļinājuma braucienos. Tiem pāriem, kas februāra beigās, marta sākumā būs ceļojumā, jārēķinās ar papildu izdevumiem un tēriņiem.

Marts un aprīlis

Pavasarim atnākot arī romantiskajā plānā gaisā virmos dzirksteļojoši patīkamas emocijas. Mīļums, savstarpēja sapratne un iejūtība attiecībā vienam uz otru, sajūtu izpausmes augstākajās vibrācijās piepildīs ne vienu vien sirdi. Attiecības uzsākot, šis būs skaists un atmiņā paliekošs laiks, pat ja komunikācijā būs jūtams tiešums un atklātība.

No 2. līdz 25. aprīlim gan var rasties pārpratumi, kas pēc tam var radīt vilšanos, jo norunātais netiks izpildīts vai plāni mainīsies. šajā laika posmā, tiklīdz rodas mazākā neskaidrība par norunāto, būs labāk piezvanīt un pārjautāt, nekā rakstīt telefonā ziņu, jo visniecīgākais ieliktais vai neieliktais simbols teikuma beigās var radīt nevajadzīgus strīdus. Aprīlī dāmas būs noskaņotas valdonīgāk, taču arī kaislīgāk. Pacietībai un kautrībai vietas nebūs. Ja kāds iepatiksies, būs gan drosme, gan iniciatīva pirmajai uzsākt sarunu vai saraksti. Iemīlēšanās no pirmā acu skata mudinās rīkoties un skriet pretī laimes zibšņiem.

Maijs

Maija mēnesī dāmu iniciatīvu nomainīs vīriešu aktivitātes. Kungi steigs iegūt teju vai neiespējamo un iemantot nolūkotās dāmas uzmanību. Kurš neriskēs, tas arī nevinnēs, gluži kā sacensībās! Dāmas pavasara ziedošākajā mēnesī uzplauks kā krāšņākie ziedi. Apveltītas ar spēcīgu pašcieņu, uz kuru katru uzmanības apliecinājumu neuzķersies un atpakaļ neatskatīsies, lai gan dziļi sirdī komplimenti būs glaimojoši un patīkami jebkurā gadījumā.

Jūnijs, jūlijs, augusts

Vasaras mēnešos, kā jau kāzu laikā, mīlestībai būs diezgan labs laiks. Īpaši laika posms no jūnija otrās puses līdz pat augustam. Ja vēl jūnija beigās un jūlija sākumā sajūtu izpausmes un vēlmes attiecībā uz kāzu svinībām, tērpu izvēli, būs diezgan pieticīgi romantiskas, tad jūlija otrajā pusē līdz pat augusta pirmajai dekādei greznība, zelts, ekskluzivitāte būs modē katrās svinībās. Labākie fotogrāfi, skaistākās muižas un svētku zāles ar izcilākajiem mūziķiem un vakara vadītājiem būs pašsaprotams pasākuma komponents.

Sākot ar augusta pirmajiem datumiem attiecībās var rasties sarežģījumi tieši komunikācijā. Līdzīgi kā aprīlī, tikai nedaudz ar citam nokrāsām, pārpratumi būs tieši par nebūtiskiem sīkumiem, kas, dīvainā kārtā, izrādīsies nozīmīgi. Augustā nereti sastapsies ar no mušām uzpūstiem ziloņiem un dažādiem pārspīlējumiem.

No 5. augusta līdz 29. augustam būs jāpievērš pastiprinātāka uzmanība dokumentiem, pirms tie tiek parakstīti. Sadzīviski sīkumi var zust un plīst. Aktuāla būs atgriešanās pie veco sarunu tēmu akcentēšanu un gluži vai izvilkšanu no pagultes. “Atkal tas pats maļamais,” kungi nodomās. Nāks gaismā kāda nianse, kas var pabojāt esošo savienību. Nejauši ieraudzīta kāda ziņa, kāds attēls viedierīcē var radīt virkni diskusiju.

Vīrieši augustā būs noskaņoti uz flirtu, draudzīgu komunikāciju, viegli pierunājami uz romantiskiem izbraucieniem tepat tuvumā. Tāpēc ir jāņem vērā visiem zināmā patiesība par to, ka, ja vilks būs paēdis mājās, medībās neies. Īpaši dramatiska iezīmējas augusta otrā puse. Tās attiecības, kuras nebūs izturējušas provokatīvu pārbaudījumu slogu, var pajukt. Dāmām būs augstākas prasības dabūt teju vai neiespējamo, bet kungi runās tikai runāšanas pēc, pasmaidīs un tik un tā spītīgi turēsies pie saviem principiem un vērtībām.

Septembris

Septembris būs rāmāks un harmoniskāks. Būs svarīgi sajust kopā būšanas prieku. Došanās divatā uz koncertiem, teātra izrādēm, arī pavakarēšana kādā atvasaras saules staru apmirdzētā restorāna terasītē darīs savstarpējo savienību saskanīgāku un harmoniskāku. Romantika, skaistums, ziedi un mīļas, sirsnīgas dāvaniņas būs šī mēneša aktualitāte. Vīrieši kļūs maigāki, iejūtīgāki un saprotošāki, arī vēlme pēc ģimenes ligzdiņas vīšanas parādīsies ne vienam vien. Tiem pāriem, kuriem attiecībās bija piezadzies vēsums un ikdienišķā rutīna, jaunu sajūtu vēji iepūtīs tieši septembra nogalē un tie nebūt nebūs skarbie rudens vēji. Vēsumu nomanīs kaisle.

Īpaši jūtīgie, emocionālie un ar tendenci uz privātīpašnieciskumu tieši vai netieši tiks provocēti uz greizsirdības izpausmēm. Kādam tā vien gribēsies novērot, izsekot, ieskatīties tur, kur nedrīkst. Padomā labi, pirms slīdi lejā zemākajās vibrācijās, jo pēc tam atpakaļ kalnu virsotnē uzkāpt nebūs viegli un sirdsapziņas pārmetumi var pamocīt diezgan ilgi. Septembra nogalē, oktobra pirmajā pusē būs diezgan viegli pabojāt to, kas pašiem ir svarīgs, tā teikt, paši var iznīcināt savu loloto un kopto rožu dārzu.

Oktobris un novembris

Gadam virzoties uz noslēgumu, vēlā rudenī, karalisku izpausmju tendences būs jūtamas no vīriešu puses. Vēlme piesaistīt uzmanību ar sarūpētiem pārsteigumiem var notikt arī publiski, tā, lai visi redz! Turpretī dāmas būs emocionāli piezemētākas un nosvērtākas un, lai vai kā vīrieši gribēs izpelnīties sajūsmu pilnus pateicības vārdus, pretī var atskanēt vēsāka pateicība. Īsa un kodolīga.

Nav ieteicams steigties ar pāragru Ziemassvētku dāvanu iegādi, ļauties pirmssvētku akcijām un prātam šķietamajam izdevīgumam, jo laikā no 26. novembra līdz 15. decembrim var gadīties nopirkt kaut ko bojātu, brāķētu vai dāvanas saņēmējam nevajadzīgu, varbūt pat nepatīkamu. Labāk neriskēt un šoreiz atlikt dāvanu pirkšanu tieši pirms pašiem svētkiem, jo tad gala rezultāts būs vērtīgāks un kvalitatīvāks.

Decembris

Gada nogalē, sākot ar 7. decembri un līdz pat 2025. gada februārim, romantiskajās attiecībās vīriešu rīcība kļūs acīmredzami manipulējoša, īpaši tādos brīžos, kad ir sāncenši vai konkurenti. Demonstratīva uzvedība ar mērķi piesaistīt uzmanību sev radīs dramatiskas situācijas. Solījumu būs vairāk nekā ir iespējams reāli paveikt un tāda pāva astes plivināšana vien sanāks. Tiem pāriem, kuri ir ilgstošākā savienībā, būs pienācis laiks, lai ieviestu vērienīgas korekcijas savā turpmākajā attiecību ceļā uz labāku nākotni.

Cieniet un pateicībā novērtējiet viens otru, jo mīlestība ir brīnums! Lai skaistiem mirkļiem piepildīts Jaunais gads!

Raksta autore: astroloģe Inita Dilāne

T. 22449407

Citi Raksti