Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SVĒTKU PILS – ELEGANTS VIESU NAMS PIERĪGĀ, KUR UZBURT ZIEMAS KĀZU PASAKU

SVĒTKU PILS – ELEGANTS VIESU NAMS PIERĪGĀ, KUR UZBURT ZIEMAS KĀZU PASAKU

Svētku pils ir jauno pāru iecienīts grezns un majestātisks viesu nams burvīgā un ērtā lokācijā – kāzu vieta pašā Daugavas krastā, vien piecpadsmit minūšu brauciena attālumā no Vecrīgas. Plašums, brīvība, dabas spēks un privāta atmosfēra – savrup no pilsētas rosīgās kņadas, bet tepat līdzās.

Skaistas kāzas sirsnīgā atmosfērā

Covid -19 radīto pulcēšanās ierobežojumu dēļ var maldīgi šķist, ka kāzas jāpārceļ uz nezināmu laiku. Tomēr tā tas nav – skaistas un burvīgas kāzas var nosvinēt arī mazā viesu pulkā, turklāt sirsnīgums un pašu tuvāko ģimenes locekļu un draugu klātbūtne ir tas, ko jaunie pāri aizvien vairāk novērtē visā pasaulē. Viesu nams Svētku pils nodrošina visu, lai kāzas tiktu organizētas, ņemot vērā drošības apstākļus – telpas ir plašas un gaišas, ir daudz vietas, lai ievērotu noteikto distanci un viesu skaitu pie galdiņa. Jūsu svētku laikā citus viesus neuzņem – kāzu dienā laiks ir rezervēts tikai un vienīgi jums!

Kāzu vieta Svētku pils piedāvā tepat rīkot arī ceremoniju, nebraucot uz dzimtsarakstu nodaļu.  Siltākā laikā – skaistā dārzā, bet ziemas kāzu sezonā – iekštelpās. Tādējādi izpaliek lieks publisku vietu apmeklējums un tas ir ērti arī jebkurā citā sezonā – Svētku pils apkārtne ir vairāk kā piemērota kāzu fotosesijai, kuru varat ieplānot Daugavas krastā, netērējot laiku pārbraucieniem.

svētku pils
Foto: VILNIS SLŪKA

Svinēt kāzas ziemā ir īpaši izdevīgi

Kādēļ dot priekšroku ziemas kāzām? Tām ir vairāki bonusi. Mājīgi siltā gaisotne un ziemas kāzu noformējums ar svecītēm, spuldzītēm, lampiņu virtenēm radīs maģisku atmosfēru, kurai nespēs kaitēt nekādi laikapstākļi. Ja laulību ceremonija un svinības tiek plānotas iekštelpās, nav iespējams piedzīvot vilšanos, ko mēdz sagādāt vasaras kāzas ar nokrišņiem, mokošu tveici vai stipru vēju pludmalē. Turklāt ziemas kāzas viesi uzņem ar lielāku prieku un īpaši novērtē, jo vasaras sezonā pasākumu grafiks mēdz būt pārblīvēts – atvaļinājuma plāni, pasākumi, festivāli, sporta spēles..

Gana būtisks ir finansiālais aspekts – tos pašus kāzu pakalpojumus, ko profesionāļi piedāvā vasarā, ziemas sezonā iespējams realizēt par krietni vien izdevīgākām cenām. Izmaksas zemākas, bet kvalitāte tikpat augsta.

svētku pils
Foto: SVĒTKU PILS

Svētku pils piedāvājums ziemas kāzām

Svētku pilī katrs pāris ir īpašs –

personāls velta vislielāko darbu un rūpes, lai ikviens iecerētais kāzu mirklis izdotos tieši tā, kā pāris ir izsapņojis!

  • Viens no noteicošajiem faktoriem kāzu vietas izvēlē, ir tās atrašanās vieta. Un te nu grūti pārspēt Svētku pils piedāvātās ērtības – svinību vieta atrodas vien 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Ja arī viesi neizvēlas nakšņot viesu nama mājīgajos numuriņos, galvaspilsētas iedzīvotājiem īsā laika sprīdī iespējams ar savu auto, sabiedrisko transportu vai taksi pēc svinībām nokļūt dzīvesvietā.
  • Katram pasākumam tiek piešķirts projektu vadītājs, kas saskaņā ar pāra vēlmēm izplāno svētku pasākuma dienu un iesaka pakalpojumu sniedzējus, ar kuriem sadarboties, tajā skaitā floristus, dekoratorus, fotogrāfus, muzikantus un vakara vadītājus.
svētku pils
Foto: VILNIS SLŪKA / MAKARS KIRIKOVS
  • Pāriem un kāzu viesiem pieejamas divas svinību zāles – deju zāle ar plašu zonu mūziķiem un dekorēta ēdamzāle. Deju zāli ar parketa grīdas segumu iespējams pielāgot individuālām vēlmēm, piemēram, noformējot ceremonijai, izvietojot tajā dekorētu laulību arku un krēslus viesiem.
  • Svētku pils viesu nams gādā par aprīkojumu, kas atvieglo kāzu organizēšanu – dekorus, tajā skaitā dažāda veida apgaismojumu – svečturus, lampiņas un stereo sistēmu mūzikas atskaņošanai, gaumīgas mākslīgo ziedu kompozīcijas ziemas sezonai.
svētku pils
Foto: SVĒTKU PILS
  • Līgavas rīts ar tērpšanos, make-up uzklāšanu un matu sakārtojuma ieveidošanu Svētku pilī – līgava var izbaudīt mierpilnu, nesteidzīgu svētku rītu, gatavojoties ceremonijai.
  • Viesu nams Svētku pils piedāvā sava šefpavāra un viņa komandas pakalpojumus, kas nodrošina augstas kvalitātes ēdināšanu restorāna līmenī.
  • Divpadsmit divvietīgi omulīgi numuriņi ērtai nakšņošanai.
svētku pils
Foto: ANDA UPMALE
svētku pils
Foto: VILNIS SLŪKA

Īpašais piedāvājums

No oktobra līdz aprīlim, no svētdienas līdz ceturtdienai, pakalpojumam ir īpaši draudzīga cena – 560 eiro par laulības ceremonijas rīkošanu Svētku pilī ar svinīgi noformētu ceremonijas vietu un telpām, tās piedāvājot individuāli tikai jums – pat ja esat tikai četratā. Piedāvājumu var papildināt ar uzkodām, kūku un šampanieti pēc ceremonijas, kā arī vakariņām.

Svētku pils kāzu piedāvājumu skati šeit: SVĒTKU PILS

svētku pils
Foto: BORIS SKORBINS

Foto: VILNIS SLŪKA, ANDA UPMALE, GATIS LOČMELIS, MAKARS KIRIKOVS, ILVA BARKĀNE, ANDA UPMALE, BORIS SKORBINS

Citi Raksti