Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu grims un tā daudzveidība ir tik bagāta! Make-up un stila māksliniece Jūlija Zolberga iesaka, kā izdarīt īsto izvēli un, ko ņemt vērā, lai tavs grims būtu nevainojams.

Kāzu grims - īstais un vienīgais

Noteicošie faktori stila izvēlē ir līgavas iekšējā sajūta un redzējums par to, kā viņa vēlas izskatīties kāzu dienā, kā arī - kopējā kāzu stilistika. Kāzu grims tiek pieskaņots kleitas stilam - vai tā būtu bohēmiska, eleganta, askētiska, un pat lokācijai, kur svinības notiek. Pie dabas, pludmalē vai greznā pilī - grima māksliniekam ir būtiski to noskaidrot. Kopdarbā ar meistaru radīsiet make-up idejas un izsapņoto līgavas tēlu!

kāzu grims
Foto: PINTEREST

Izmēģinājuma make-up? Noteikti nepieciešams!

Līgavas grima izmēģinājums ir ļoti svarīgs. Un ne tikai praktisku apsvērumu dēļ, jo tas ir baudāms process, sievišķīgs mirklis sev. Jūlija Zolberga:

“Kāzu dienā sagatavošanās procesam jābūt paredzamam, laika ziņā prognozējamam, mierīgam un bez lieka stresa.

kāzu grims
Foto: PINTEREST

šī ir diena, kad katrs mirklis ir jāizbauda, arī gatavošanās.” Būtiski izvēlēties piemērotu vietu grima likšanai kāzu dienā. Jāievēro, lai tajā pieejama pietiekama dienas gaisma. Ja tādu iespēju nav objektīvu apstākļu dēļ, piemēram, pucēšanās notiek ziemas laikā rīta pusē, tad jāpabrīdina meistars, lai tas varētu paņemt līdzi apgaismojuma lampu, ko dēvē par ringlight.

kāzu grims
Foto: PINTEREST

Kādēļ savās kāzās nelikt grimu pašai?

Labāk vērsties pie profesionāļiem gan tādēļ, lai nenāktos klāt kosmētiku trīcošām rokām, un tad tas var neizdoties tik veiksmīgs, kā ikdienā, gan - lai simtprocentīgi izbaudītu procesu, palutinātu sevi un sajustu, ka tā ir tava īpašā diena!

kāzu grims
Foto: PINTEREST

Nenāksies piedzīvot, ka laineris neklājas kā vajag vai pumpiņu nevar nomaskēt ar līdzekļiem, kas atrodas tavā kosmētikas maciņā. Jūlija Zolberga gan iedrošina, ka, ja jūties pietiekami zinoša un stipra make-up uzklāšanā, pārliecināta par savu kosmētikas produktu noturību visas dienas garumā, vari droši likt grimu arī pati.

Make-up māksliniece iesaka izvēlēties noturīgus kosmētikas produktus un

uz kāzām ņemt līdzi spogulīti un lūpukrāsu toņa atsvaidzināšanai.

kāzu grims
Foto: PINTEREST

Aktualitātes un tendences

Joprojām ir un turpinās būt aktuāls dabīgs koptēls - viegli izgaismota āda, svaigs vaigu tonis, dabīgs lūpu tonis.

It kā šķietami grima nebūtu.

kāzu grims
Foto: PINTEREST

Otra iecienīta versija - viegls mirdzums un izteiksmīgi iezīmētas acis. Lūpu krāsošanas līdzekļu modē ir izvēlēties krēmīgi mīkstas lūpukrāsas. Neizvēlies metālisku mirdzumu vai pilnībā matētus toņus - tas nav aktuāli.

kāzu grims
Foto: PINTEREST
kāzu grims
Foto: PINTEREST

Glam stila kāzās un Holivudas stila līgavas koptēlam joprojām topā sarkana lūpu krāsa.

Savukārt līgavaiņiem Jūlija Zolberga rekomendē vieglu piepūderēšanu. Tikai izņēmuma gadījumos vīriešiem nepieciešama tonālā krēma uzklāšana.

Raksts tapis sadarbībā ar stilisti, make-up un kāzu, vakara frizūru mākslinieci Jūliju Zolbergu - Beauty Expert Award balvas ieguvēju kategorijā “Vizāžists 2019”.

Make-up mākslinieku meklē šeit: JŪLIJA ZOLBERGA

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: Pinterest


Lasi arī: ATKLĀJ SAVU VASARAS MAKE-UP NOSLĒPUMU, UZDRĪKSTIES ĻAUTIES DROSMĪGĀM IDEJĀM

Citi Raksti