Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KO DĀVINĀT JAUNLAULĀTAJIEM?

KO DĀVINĀT JAUNLAULĀTAJIEM?

Šķiet, ikvienu cilvēku, kas kaut reizi ir saņēmis ielūgumu uz kāzām, nodarbinājis lielais jautājums: ko dāvināt jaunlaulātajiem? Nereti vēlamies izdomāt, ko oriģinālu, personisku un īpašu, lai jaunais pāris zinātu, cik ļoti esam piedomājuši pie pasniegtās dāvanas. Un pat tad, ja kāzu ielūgumā norādīta vēlamā dāvana, tāpat lauzām galvas, kā to interesantāk pasniegt.

LĪGAVĀM apkopoja un piedāvā vairākas oriģinālu kāzu dāvanu idejas jaunlaulātajiem.

Ja netieciet uz kāzām – atsūtiet kurjeru!

Foto: PINTEREST

Runā, ka visskaistākā dāvana ir tā, kas pasniegta no sirds.

Foto: PINTEREST

Tātad – par to ir domāts, tā ir izvēlēta ne nejauši garāmejot, bet gan, pazīstot pašu jauno pāri un zinot, kas viņiem vislabāk patiks. Kāzu organizatore Zane Rūdele / Zane Rūdele Event Planning norāda, ka ar personisku attieksmi pasniegtās dāvanas esot tās labākās. Dāvanai jārada arī skaistas un paliekošas atmiņas, tādēļ Zane kā lielisku dāvanu iesaka viesu kopīgi radītu gleznu, kas tapusi laikā pēc kāzu ceremonijas, kamēr pāris ir devies izbraukumā, savukārt pasniegta tiek vakara gaitā. Lieki piebilst, ka vislabāk būtu, ja pārim šī glezna būtu kā pārsteigums, par ko nav ne mazākajā mērā nojautuši.

Foto LINDA LAUVA / www.lindalauva.com

“Manuprāt, īpaši mīļi ir arī tie brīži, kad viesi, kas nav varējuši ierasties, sarūpējuši kādu dāvanu pārim, kas tiek nosūtīta ar kurjeru kāzu dienā uz svinību vietu un pasniegta ar kāzu vadītāja starpniecību.Tas noteikti ir veids, kā piedalīties kāzās, arī neesot fizsiki klātesošiem,” novērojusi Zane.

Foto: PINTEREST
Foto: PINTEREST

Tāpat viņa par labākajām kāzu dāvanām dēvē arī GoPro kameru, ja pāris, piemēram, ir aktīvi ceļotāji. Bet, ja ir zināms pāra medusmēneša galamērķis, tad Zane iesaka sarūpēt kādu pārsteigumu jau tur, piemēram, uzdāvinot biļetes uz kādu īpašu koncertu, šovu vai sporta spēli. Vai arī atrodot visskaistāko restorānu, kas galamērķī pieejams, un uzdāvinot dāvanu karti romantiskām vakariņām.

Kāzu ceļojuma un turpmākās kopdzīves skaisto mirkļu iemūžināšanai noteikti noderēs arī Polaroid kamera, kurai piemīt īpašs šarms. Tā ķer mirkļus, kuru oriģināli momentāni tiek nogādāti fotogrāfa rokās. To var ne tikai paņemt kabatā, dodoties kāzu medusmēnesī, bet arī iespējams izvēlēties asprātīgu dizainu košos pasteļa toņos.

Foto: SASCH.ME

Vīna pudeles visam gadam un personalizētas saldējuma karotes

Kāzu dāvanās gluži tāpat kā pašās kāzās noderēs pa kādam skaistam pārsteiguma mirklim, tādēļ vēl viena ideja jau ilgtermiņa dāvanai ir, piemēram, katru mēnesi pāra kāzu jubilejā pasniegt viņiem kādu īpašu dāvanu, piemēram, labu vīna pudeli.

Foto: PINTEREST

Ja runājam par vīna pudelēm, tad šāda dāvana nebūt nav garlaicīga, ja to prot interesanti pasniegt, piemēram, izveidojot personalizētas pudeles etiķetes, uz kurām būtu atzīmēti pāra īpašie mirkļi – “Atvērt pirmajā kāzu gadadienā”, “Atvērt pēc pirmā strīda laulībā”, “Atvērt pirmajā kopīgajā atvaļinājumā” utml. Kaste ar šādām personalizētām vīna pudelēm izskatīsies patiešām iespaidīgi un, pavisam noteikti, papildinās jaunā pāra vīna plauktu.

Foto LINDA LAUVA / www.lindalauva.com

Personalizēt var ļoti daudzas lietas – ne tikai ierastās krūzes un citus traukus, bet, piemēram, arī galda piederumus, iegravējot, kura saldējuma karote pieder kuram.

Īpaši skaisti izskatīsies, ja galda piederumi būs veidoti no sudraba. Tāpat varat izveidot savu īpašo kuponu kastīti, ko pasniegt pārim. Izdomājiet īpašus notikumus un pasākumus, kurus gada laikā vēlaties piedzīvot kopā ar pāri. Varianti – kopīgs teātra apmeklējums, brauciens uz Munameģi vai spēļu vakars. Sagatavojiet kuponus katram mēnesim,  un izbaudiet gadu kopā.

Dāvanas, kuras viņi pavisam noteikti negaidīs

Dāvana – pārsteigums noteikti būs tās lietas, kuras parasti nevienam nav primāro vajadzību augšgalā.

Foto: PINTEREST

Ir lietas, kuras cilvēki ikdienā nenopirktu, jo domā, ka tās noderēs vienu vienīgu reizi. Bet vienlaikus tic, ka tās būs ārkārtīgi atbilstošas svinībām. Popkornu aparāts vai saldējuma pagatavojamā mašīnā ir dažas no tām. Ne tikai salds pārsteigums, bet arī labu dārza ballīšu un pozitīvu emociju ģenerators. Diezgan garantēti, ka pārsteigums jaunlaulāto sejā būs liels, kad pie viņiem pavisam nejauši pieripos popkorna pagatavojamā mašīna. Ja vēl pārim ir bērni, tad prieks par šādu dāvanu būs dubultā.

Pie negaidītajām dāvanām var piederēt arī tādas lietas, kā koka laiva (ar iegravētiem pāra iniciāļiem tās sānā), kemperis kopīgiem izbraucieniem un atvaļinājumiem, kā arī makšķeres tām dienām, kad labāk gribas paklusēt.

Foto: PINTEREST
Foto: PINTEREST

Dāvanā – vakariņas ar piegādi mājās mēneša garumā

Cilvēki nereti saka, ka vienīgā lieta, kas viņiem patiešām pietrūkst un ko vēlētos saņemt, ir laiks. To diemžēl uzdāvināt nav iespējams, bet ir iespējams laiku ietaupīt. Vai varat iedomāties pāra pārsteigumu sejā, kad viņi uzzinās, ka esat viņiem uzdāvinājuši vakariņas ar piegādi mājās vesela mēneša garumā? Tas būs viņu kopējais laiks – nodoties sarunām, baudot labu ēdienu viens otra sabiedrībā.

ko dāvināt jaunlaulātajiem eko
Foto LINDA LAUVA / www.lindalauva.com

Dāvanā – pašiem sava kāzu avīze

Tomēr šķiet, ka viena no visskaistākajām dāvanām tomēr ir atmiņas, ko atcerēties, kad skaistais notikums būs jau aiz muguras. Tieši tādēļ, pāris noteikti novērtēs, ja uzdāvināsiet viņiem kāzu video filmētāju pakalpojumus (ja vien viņi paši nav jau šo iespēju paredzējuši), fotoalbumu ar viņu kāzu fotogrāfijām, viņiem īpaši radītu mākslas gleznu vai personalizētu pasaules karti, kur viņi varēs atzīmēt visus savus dzīves ceļojumus.

Bet, ja vēlaties pārsteigt ne vien jauno pāri, bet arī kāzu viesus, tad lieliski noderēs par viņiem radīta kāzu avīze vai plakāts, kas atspoguļos gan viņu mīlestības stāstu no jūsu skatupunkta, gan draugu un tuvinieku vēlējumus un atmiņas par viņiem. Šādu pakalpojumu piedāvā arī Pujene Wedding, kas veido kāzu avīzes un lielformāta plakātus.

Kāzu avīze: PUJENE WEDDING

Atrodi dažādas kāzu dāvanas šeit: KĀZU DĀVANAS

Foto: LINDA LAUVA, ILZE OSE, SASCH.ME, PINTEREST

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Citi Raksti