Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

JAUNS PAKALPOJUMS LATVIJĀ – KĀZU STILISTS – IVETA VECMANE!

JAUNS PAKALPOJUMS LATVIJĀ – KĀZU STILISTS – IVETA VECMANE!

LĪGAVĀM piedāvā jaunu pakalpojumu Latvijā – kāzu stilists!

Līgavām un līgavaiņiem vizuālā tēla un stila izveidošana

  • tērpa piemeklēšana, konsultēšana,
  • grimma un matu sakartojuma konsultēšana,
  • speciālistu piesaistīšana,
  • kopējā tēla izveidošana,
  • tērpu radīšanas procesa konsultēšana,
  • tērpu izveidošana

Stila konsultācija: cena sākot no 100euro
Kāzu tērpa izgatavošana: cena sākot no 700euro

Esi savā kāzu dienā visskaistākā/-ais un iznes kāzu tērpu, atbilstoši savai personībai! Tev palīdzēs šo realizēt:

Iveta Vecmane – modes un stila dizainere

Kontakti: (+371) 29441999, IVETA.VECMANE@INBOX.LV

Ivetas Vecmanes portfolio:

2010.-2017. g. Stila dizainere

2011.-2016. g. Vairāku kolekciju Riga Fashion Mood un Modes Manifestācija pasākumu ietvaros stila dizainere.

2011-2016. g. Sadarbība ar vadošajiem Latvijas fotogrāfiem: Iveta Vaivode, Artūrs Kondrāts, Karlīna Vītoliņa, Jānis Deināts, Linda Lauva, Kristīne Krauze Slucka, Gatis Rozenfelds, Nils Vilnis, Mārtiņš Cīrulis, Liene Pētersone, Oļegs Zernovs, Aiga Rēdmane, Elizabete Džeina Rubene, Natālija Berezina u.c.

2011.-2016. g. Kā stila dizainere darbojos lielākajos Latvijas stila un modes žurnālos: LILIT, Pastaiga, Pastaiga.ru, Klubs, Forbs, Santa, Spice Life, Denim Dream, CONFESS magazine.

2011.-2016. g. Mākslas galerijas Putti vizuālā stila identitātes autore, stila bildes.

2011.-2016. g. Sadarbība ar zīmoliem Denim Dream, Nolo, Aristocrat Kids, Cinnmons Atelier, Cinnamons Perfume, Taste by Sonita Pavulina, Bella, Erenprice Bicycles, Materia Bikes, Elkor Plaza, Air Baltic, Talented.

2011 – 2016. g. Radošā direktore Latvijas modes konceptveikalā Taste Latvia. Divu konceptveikalu vizuālā, stila bilžu, tēla radīšana, pasākumu, autorvakaru organizēšana, veikala dizaineru koordinēšana, sortimenta, jaunu sadarbības partneru izvērtēšana atlase, veikalu iekārtošana.

2011- 2016. g. Latvijas Modes palātas projektu koordinātore, līdzdalība pasākumu Riga Fashion Mood un Modes Manifestācija organizēšanā.

kopš 2016. g. Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra programmas, modes dizains,  studente.

2017. g. Zimola Iveta Vecmane radītāja

2017. g. Tiek radīta Kolekcija Melanholija rudens ziema 2017/18

Mode mani ir aizrāvusi un pārņēmusi savā varā kopš sevi apzinos un atceros. Par to kāpēc man patīk šis darbs ir pat grūti pasteikt, tā pat vairāk ir neprātīga aizraušanās, un hobijs, savādāk to nevarētu tādā apjomā un amplitūdā nemaz “pacelt”. Strādājot par stilisti un ne tikai pie dažādiem projektiem, visvairāk aizrauj radošuma moments, un protams, likumsakarīgi ir arī tas, jo iespēja radošāk un brīvāk izpausties kāda projekta ietvaros, jo aizraujošāks tas šķiet. Man patiesībā ir izzudis tāds jēdziens kā darba laiks, man tāda nepastāv, un nu jau ir grūti nošķirt kur tas sākās un kur tas beidzās, šis viss jau ir kā dzīvesveids.
Mode man personiski tā ir funkcija un tas ir apģērbs, kas pilda šo funkciju, tikai nianse ir tādā, ka tas ir skaists funkcijas pildošs elements. Mans uzskats ir tikai un vienīgi modē ir personība, un tēls un imidžs ko katrs par sevi veido, ja veido.

Tāpēc arī mana atbilde uz jautājumu kas ir skaista un stilīga sieviete, tā viennozīmīgi ir personība, un kā ārējā tā iekšējā saskaņā ar sevi.

Respektīvi, tu nevari uzvilkt draudzenes skaistāko kleitu, tev ir jābūt pašai savai skaistākajai kleitai, tā kura atbilst tev un tavai būtībai.

Citi Raksti