Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Svini kāzas senatnīgajā Rāmavas Depkina muižā!

Svini kāzas senatnīgajā Rāmavas Depkina muižā!

Pierīgā, sena parka ieskautā Rāmavas Depkina muiža atrodas vien 15 minūšu braucienā no galvaspilsētas centra. Koka arhitektūra valdzina ar savu vēsturisko šarmu, bet muižas vide dāvā mieru un privātumu, aicinot svinēt kāzas tieši šeit.

Dabas un senatnes elpa blakus pilsētai

Ja dzīvojat galvaspilsētā vai tās tuvumā, ierasts meklēt dabas veldzi kaut kur tālāk no mājām. Tomēr ne vienmēr jālūkojas 100 kilometru rādiusā, jo Rāmavas muiža atrodas tepat līdzās, ļaujot piedzīvot šarmantu lauku burvību ar senatnes romantisko garšu, vienlaikus piedāvājot elegantu vidi. Skaistā koka arhitektūras muiža tās pasakai līdzīgajā parkā mīt jau no neticami sena laika - 15. gadsimta, un tagad kalpo kā brīnumains senatnes un mūsdienu komforta apvienojums ikvienam muižas viesim. Īpašs muižas lepnums ir senās koka vītņu kāpnes, kas aicināt aicina pārus uz kāzu fotosesiju.

ramavas-depkina-muiza-2022 (4)

Muižas svinību zālē ir vienlaikus svinīga un mājīga atmosfēra. Tā ir vide, kurā veldzēties pēc pilsētas kņadas, radīt privātu svētku atmosfēru un realizēt brīnišķīgu kāzu fotosesiju - muižas mājvietu, plašo parku, vēl romantiskāku dara vecie koki, dīķis, romantiski tiltiņi, teju bezgalīgas lampiņu virtenes un sveču gaisma, piešķirot vasaras novakarēm īpaši baudāmu noskaņu. Precēties un svinēt kāzas varat gan muižas iekštelpās, gan parka teritorijā, izvēloties - vai muižā vēlaties piedzīvot svinību daļu, vai arī pašu ceremoniju organizēt kādā no muižas parka zonām.

Muižā pieejamas arī nakšņošanas iespējas līdz 38 personām, pārim - īpaša jaunlaulāto istabiņa, sagaidot pirmo rītu sievas un vīra statusā ar putnu dziesmām aiz loga. Muižas vide ir tik uzrunājoša un fotogēniska, ka nav nepieciešamības doties atsevišķā kāzu fotosesijā, jo

skaistu kāzu bilžu vērts ir teju ikviens muižas stūrītis.

Individuāla pieeja

Rāmavas muižas fejas, tajā skaitā pati muižas saimniece Ilze Stefaņenkova, parūpēsies par visu, lai jūs un jūsu mīļie viesi kāzās justos gaidīti un loloti. Pati muiža, tās atrašanās vieta un aura, ir brīnumaina un pievilcīga, bet vēl jo īpašāku to dara muižas kāzu rīkotāju individuālā pieeja katram pārim, lai jūsu kāzu sapni no fantāzijas pārvērstu realitātē. Personalizētas tiek gan dekorācijas un floristika, gan ēdināšanas pakalpojumi, pieejot radoši un izvēloties pārim piemērotāko un kārotāko - piedomājot gan par krāsu gammu, gan izvēlētajiem dekoriem, un daudz un dažādām detaļām. Piemēram, ja kāzas ir brīvdabas formātā, tas ir - izvēlaties svinēt kāzas Rāmavas muižas parkā, pieskaņojoties videi, akcentētas tiek koka detaļas - sākot ar koka atvilknītēm dekorācijās un beidzot ar uzkodām uz koka dēlīšiem un koka laiviņās.

Foto: ANNIJA VELDRE

šeit var uzburt visdažādākās vēlmes - muižas pieklusinātajai elegancei piestāvēs gan pasteļu toņi, gan košākas ziedu kompozīcijas un košsarkanas sveces, spalvu, pērļu un kristālu elementi, radot īpaši gaisīgu un debešķīgu vidi, šampanieša piramīdas dzirkstošai elegancei...

Ēdināšanas pakalpojumi ir pielāgoti dažnedažādām vēlmēm un kāzu konceptiem - gan svinīgas vakariņas un viesmīļu apkalpošana, gan zviedru galds un vieglas uzkodas pie attiecīgi noformētiem svētku galdiem gan muižas iekštelpās, gan parkā.

Vairāk informācijas par kāzu svinībām Rāmavas Depkina muižā šeit: RĀMAVAS DEPKINA MUIŽA / ramavasmuiza.lv

Saziņai:

Citi Raksti