Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU SALONU ATVĒRTĀS DURVJU DIENAS

KĀZU SALONU ATVĒRTĀS DURVJU DIENAS

IEPAZĪSTINĀM: KĀZU SALONU ATVĒRTO DURVJU DIENU PROGRAMMA UN DALĪBNIEKI

Kāzu kleitas izvēle ir tikpat maģiska, kā ceļš līdz tai. Viena, otra, trešā un ĪSTĀ! Kleitu laikošana ir NOTIKUMS, kam visbiežāk neizvēlamies iet cauri vienas pašas. Tieši tādēļ

Līgavām.lv, sadarbojoties ar labākajiem kāzu kleitu saloniem, rīko īstu notikumu līgavām – kāzu salonu atvērto durvju dienas!

23. aprīlis būs pavisam īpaša diena – iespējams tieši tajā tu atradīsi savu ĪSTO kāzu kleitu. 6 stundas, 9 lieliski kāzu saloni, tu un tavas draudzenes – tā patiešām būs izdevusies diena.

Sāc savu rītu ar karsti kūpošu kafijas tasi (vai glāzi vīna – kādēļ gan nē?) un esi gatava jau no plkst. 11 rītā doties savas īpašās kleitas medībās. Tas, kādā secībā to dari, lai paliek tavā ziņā.

  1. Katrā kāzu salonā saņemsi ielūgumu/kartiņu ar visām salonu adresēm.
  2. Kāzu salona pārstāvis uzlīmēs uzlīmi uz šīs kartiņas pēc katra tava apmeklējuma.
  3. Kad būsi savākusi uzlīmes uz VISIEM kāzu kleitu saloniem, pēdējā salonā, kurā atradīsies, kartiņu nodosi salona pārstāvim.
  4. Šādā veidā tu piedalīsies Kāzu kleitas no Amelia, diadēmas no SanPatrick, kāzu kurpju no Loves story un dāvanu kartes 30eur apmērā no Lace to love izlozē!
  5. Mēs zinām to, ka izsalkusi līgava nav laimīga līgava, tādēļ starp visiem pārskrējieniem, kad apmeklēsi Panorama Plaza kāzu salonus, INDEX CAFE tevi cienās ar uzkodām, kafiju un vīnu un uzlīmēs uzlīmi kāzu salonu atvērto durvju dienu kartiņā. Tas viss šajā īpašajā dienā tev bezmaksas.
  6. KATYA KATYA SHEHURINA salonā tev pasniegsim dāvanā VĪNA STUDIJA  dzirkstošo vīnu un dāvanu karti – 30% atlaidi vienam pirkumam restorānā vai veikalā, ko būs iespējams izmantot, piemēram, kāzu alkohola iegādei.

Kā arī cienāsim ar CAPS! gardajiem cepumiem!

Piedalies izlozē un saņem DĀVANĀ: Kāzu kleitu + diadēmu + kāzu kurpes.

Nāc ar mums šajā īpašajā ceļojumā – iepazīstināsim jūs ar visiem atvērto durvju dienu dalībniekiem!

KATYA KATYA SHEHURINA /KATYA KATYA SHEHURINA kāzu kleitas

Adrese: Rūpniecības iela 19

Atverto durvju dienu īpašais piedāvājums: pērkot kleitu – plīvuru saņem dāvanā.

Zīmols, kas komentārus neprasa. Sievišķība, maigums, bet tai pat laikā unikāla individualitāte – tādas ir dizaineres Katjas Šehurinas radītās kleitas. KATYA KATYA SHEHURINA ir Rīgā un Londonā bāzēts modes zīmols, kurš gaumīgi un mūsdienīgi apspēlē sievišķības tēmu. Dizaineres vīzija ir radīt tērpus, kas apvieno dažādību, komfortu un laikam nepakļaujošos eleganci. Rūpīgi piemeklēti toņi, franču mežģīnes un itāļu zīds un roku darba aksesuāri rada izsmalcināti drosmīgu un pamanāmu tēlu.

FIANCEE /Atelier Eme kāzu kleitas

Adrese: Dzirnavu iela 83/85

Atverto durvju dienu īpašais piedāvājums: visām kāzu kleitām 20% atlaide!

FIANCEE salona krāšņums vispirms jau redzams tā atrašanās vietā – Berga Bazāra unikālais greznums un vēsturiskais šarms atbilst katrai salonā piedāvātajai kleitai.

FIANCEE salons vienīgais Baltijas valstīs pārstāv pasaules kāzu modes līderi – itāļu zīmolu Atelier Emé, kura unikālas kāzu kleitas ieinteresēs pat visizvēlīgākās līgavas ar individuālu gaumi. Katrā Atelier Emé roku darba kleitā no izsmalcinātākajiem audumiem tērpā līgava ir bezgala jutekliska, neaizmirstama un grezna.

INGRIDA BRIDAL /Kāzu salons Ingrida Bridal

Adrese: Bruņinieku iela 35

Dizainere Ingrīda Vaivade ir radījusi zīmolu, kas vienaldzīgos neatstās. Salona Ingrida Bridal plašajā piedāvājumu kaut ko unikālu un tikai sev piemērotu atradīs katra līgava. Ingrida Bridal ir pārstāvēts salonos Rīgā un Londonā, piedāvājot daudzveidīgas, mūsdienīgās un elegantas kāzu kleitas, kurās izteikts sievietes personības spēks, valdzinājums un maigums. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka līgavām pieejams jebkurš dizains no kāzu kleitu kolekcijām, ir iespēja mainīt kāzu kleitas oriģinālā modeļa detaļas, kā arī pasūtīt kāzu kleitu, kopā ar dizaineri izstrādājot individuālu skici.

LACE TO LOVE /Lace to love mežģīnes

Adrese: Ģertrūdes iela 69/71

Atverto durvju dienu īpašais piedāvājums: 15% atlaide visam mežģīņu piedāvājumam!

Ak, mežģīnes, mežģīnes. Tās spēj apburt ikvienu sievieti un izcelt viņas maigo sievišķību vēl redzamāku, vēl sajūtamāku. Dodies uz Lace To Love, lai iepazītu mežģīņu pasauli visā tās krāšņumā. Tieši tur būs plaša izvēle līgavām, šuvējiem un kāzu viesiem, kuri novērtēs mežģīņu kvalitāti. Lace To Love veikals būtiski atšķiras no tradicionālajiem audumu veikaliem un tajos piedāvātajām mežģīnēm. Tajā jūtama gan franču romantika, gan itāļu šarms, gan spāņu karstasinīgums.

AMELIA /Amelia kāzu kleitas

Adrese: Avotu iela 11

Atverto durvju dienu īpašais piedāvājums: visām kāzu kleitām 30% atlaide!

Amelia piedāvā kleitas, kas ir tikpat unikālas un individuālas, kā pats salona nosaukums. Ikviena kleita atšķirsies ar savu askētismu, eleganci un romantismu un ļaus pārliecināties par to, ka divu vienādu kleitu vienkārši nemēdz būt. Amelia kopš 2010. gada ir radījusi tūkstošiem kāzu kleitu visdažādākajos stilos. Bet pat, ja salonā uzreiz savu īsto kleitu neatradīsi, Amelia meistares būs gatavas uzšūt tikai Tavu īpašo kleitu vai pat kombinēt – no trim jau gatavām kleitām, izveidojot vienu.

LA NOVIA COUTURE / La Novia Couture kāzu kleitas

Adrese: Lielirbes iela 17

Atverto durvju dienu īpašais piedāvājums: 15% atlaide visai 2016 gada kāzu kleitu kolecijai!

Salons, kur satiekas pasaules elpa un stilu krāšņums. Luksusa klases kleitas, ko novērtēs līgava, kas saprot kāzu kleitas patieso nozīmi un vēlas justies pati skaistākā savā īpašajā dienā. Kompānija La novia couture ir spāņu kāzu modes zīmola – visu līgavu sapņa – ROSA CLARA GROUP (Spānija), itāļu kāzu kleitu ražotāja NICOLE FASHION GROUP (kura galvenā mītne atrodas Milānā) un greznā amerikāņu kāzu tērpu zīmola ENZOANI oficiālais tirdzniecības pārstāvis Baltijas valstīs. Salonā tiek piedāvāts arī plašs kāzu aksesuāru klāsts, kā arī kāzu apavi Nina Fiarucci un Pink Paradox London.

SAN PATRICK LATVIA / San Patrick kāzu kleitas

Adrese: Lielirbes iela 17/ Panorama Plaza

Atverto durvju dienu īpašais piedāvājums: 15% atlaide visai 2016 gada kāzu kleitu kolecijai!

Augstais salonā piedāvāto zīmolu līmenis un kvalitāte ir ļāvuši salonam ierindoties Eiropas lielāko kāzu modes veikalu vidū. Un kā nu ne, ja salons San Patrick Latvia ir oficiālais tādu pasaulslavenu zīmolu kā SAN PATRICK, LA SPOSA  WHITE ONE, IT’S MY PARTY, WILVORST, LES ACCESSORIES pārstāvis ar savu ekskluzīvu līniju katrā no pārstāvētajiem zīmoliem. Salonā San Patrick Latvia atradīsiet plašu kāzu kleitu, vakartērpu un vīriešu uzvalku piedāvājuma klāstu, kas pieejams gan salonā, gan individuāli pasūtāms.

LOVE STORY 

Adrese: Lielirbes 17a / Panorama Plaza

Atverto durvju dienu īpašais piedāvājums: 15% atlaide visai 2016 gada kāzu kleitu kolecijai!

Ekskluzīvas kāzu kleitas un prefesionāli konsultanti raksturo kāzu salonu Love Story. Salons ir oficiālais Spānijas modes nama Pronovias pārstāvis, kura kāzu kleitas ir plaši pazīstamas daudzās pasaules valstīs, pateicoties interesantām greznības un šķietama vienkāršuma kombinācijām. Tieši tādēļ spāņu kleitas Pronovias ir iemantojušas pelnītu popularitāti līgavu vidū, kurām piemīt nevainojama stila izjūta. Katrs modelis no šī spāņu zīmola ir šūts tā, lai tiktu akcentētas figūras priekšrocības un pievērsta uzmanība galvenajai svētku vaininiecei.

DOMBROVSKI 

Adrese: Lielirbes iela 17a / Panorama Plaza

Atverto durvju dienu īpašais piedāvājums: 15% atlaide visai 2016 gada kāzu kleitu kolecijai!

Salonā DOMBROVSKI varēsiet izvēlēties Eiropas stilā darinātas dažādu fasonu kleitas un aksesuārus, jo savu modeļu izstrādē DOMBROVSKI dizaineri seko jaunākajām modes tendencēm, kā arī uzmanīgi ieklausās līgavu vēlmēs un idejās. Tie visi ir atslēgas vārdi, lai radītu unikālu līgavas tēlu un viņa savā svarīgākajā mūža dienā būtu neatvairāma!

Citi Raksti