Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mirguļojošas sniegpārslas, iekurināta kamīna siltums, sveču gaismas, tuvākie ģimenes locekļi vai pāris draugi un jūs divi – tās ir romantiskas mazas kāzas ziemā. Lai apprecētos nav jāgaida vasara. Un, lai apprecētos, pietiek ar pašu tuvāko līdzdalību.

Idejas, kur svinēt kāzas ziemā

LĪGAVĀM apkopoja TOP vietas, kur tvert ziemas burvību ziemas kāzās un apprecēties gada sniegotajā gadalaikā arī tad, kad pulcēties vienuviet drīkst ne vairāk kā desmit cilvēki.

Rāmavas Depkina muiža

Vēsturiska koka celtne 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra burvīga parka ieskautā teritorijā ar dīķi, romantisku tiltiņu un gaismas virtenēm. Plašajās, bet omulīgajās iekštelpās ziemas kāziniekus sagaidīs senatnīgas pieskaņas greznots mājīgums. Nakšņošanai numuriņi, kuros senlaicīgs šarms savijies ar moderno, bet no rīta modinās maigas putnu dziesmas.

Ziemas sezonas klientiem – īpašas cenas.

rāmavas depkina muiža
Svinību vieta: RĀMAVAS DEPKINA MUIŽA

www.ramavasmuiza.lv

info@ramavasmuiza.lv

Rāmavas iela 9, Rāmava, Ķekavas pagasts


K.K. fon Stricka villa

K.K. fon Stricka villa piedāvā savu īpašo dienu pavadīt tikai ar saviem vistuvākajiem – jo skaistiem svētkiem nav jābūt lieliem.

Fon Stricka villa būvēta 1889. gadā pēc arhitekta K. J. Felsko projekta kā blakus esošās alusdarītavas īpašnieka Karla Kristofa fon Stricka savrupnams. Ēka līdz pat mūsdienām saglabājusi savu aristokrātisko auru, un te iespējams pavadīt savu kāzu dienu no sākuma līdz pat izskaņai – sākot ar intīmu laulību ceremoniju un kāzu svinībām un beidzot ar svētku mielastu, par ko parūpēsies Villas šefpavārs Aldonis Elksnis. Pieejama gan lielā zāle, gan mājīgā Kamīnzāle.

Tieši šobrīd K.K. fon Stricka villa piedāvā īpašas cenas kāzām šaurā lokā.

K. K. FON STRICKA VILLA
Foto: ANETE RUKE / Svinību vieta: K. K. FON STRICKA VILLA
K. K. FON STRICKA VILLA
Foto: LINDA LAUVA / Svinību vieta: K. K. FON STRICKA VILLA

www.fonstrickavilla.lv

kristine@fonstrickavilla.lv

Aristida Briāna iela 9, Rīga, Centra rajons, Rīga


Mālpils muiža

19. gadsimta klasicisma arhitektūras piemineklis baroka stila parkā 18 km attālumā no Siguldas, kura greznajās zālēs uzburt kāzu pasaku izdosies ikvienam pārim – arī mazās kāzās ziemā. Muižā ierīkota luksus klases dizaina viesnīca. Izsmalcināta gaume apvienojumā ar augstu kvalitāti. Mālpils muižas kungu mājā iekārtotajā viesnīcā katrs numurs ir ar individuāli veidotu dizainu, kur sastopas senatnīgais un mūsdienīgais.

mālpils muiža
Svinību vieta: MĀLPILS MUIŽA

Malpilsmuiza.lv

info@malpilsmuiza.lv

Pils iela 6, Mālpils, Mālpils novads


Codes muiža

Mierīga un rimta lauku idille kultūrvēsturiskā ēkā, kas celta 18. gadsimta vidū. Greznas un elegantas iekštelpas – muižā ir restaurēti vēsturiskie rokoko stila griesti un saglabātas oriģinālās ieejas durvis un senās kāpnes, viena no retākajām baltajām zālēm Latvijā un atjaunota fasāde. Saimnieki, kas parūpēsies, lai katrs viesis justos īpašs un gaidīts.

codes muiža
Foto: J. PAUĻULIS / Svinību vieta: CODES MUIŽA

Anda.niedra@gmail.com

Lielā iela 8, Code, Bauskas novads


Atpūtas komplekss Rožmalas

Omulīga un sirsnīga vieta Zemgales plašumos, kur nosvinēt kāzas arī mazā lokā. Kompleksā ir arī pirts un SPA komplekss, bet senatnīgu auru piešķirs 1867. gadā uzbūvētās un rūpīgi saglabātās Ribbes dzirnavas. Rožmalās var svinēt un baudīt dzīvi visos gadalaikos un laikapstākļos, jo telpu un vides plānojums ir ērti pielāgojams

Īpašais piedāvājums – rezervējot 5 numurus Rožmalu dizaina viesnīcā***, viens numurs no tiem divām personām – dāvanā!

rožmalas
Svinību vieta: ROŽMALAS

www.rozmalas.lv

info@rozmalas.lv

Nameju iela 2, Ceraukste, Bauskas novads


Rūmenes muiža

Mierpilna un eleganta 19. gadsimta muiža Itālijas renesanses iedvesmotā gleznainā parkā. Rudens un ziemas sezonā Rūmenes muiža piedāvā izbaudīt nesteidzīgu atpūtu Kungu mājā, kuras apartamentos saglabāta vēsturiskā stilistika, ko papildina mūsdienīgi dizaina elementi. Muižas viesiem ir iespēja papildināt savu atpūtu ar latviešu pirts rituālu pirtnieka vadībā, relaksējošu ķermeņa masāžu un zirgu izjādi pa muižas teritoriju.

rūmenes muiža
Svinību vieta: RŪMENES MUIŽA
rūmenes muiža
Svinību vieta: RŪMENES MUIŽA

www.rumene.lv

rumene@hotelbergs.lv

Rūmene, Kandavas novads


Svētku Pils

Grezns un majestātisks viesu nams burvīgā un ērtā lokācijā pašā Daugavas krastā. Savrup no pilsētas kņadas, bet tepat līdzās. Pieejama pirtiņa pie plašās upes. Svētku Pils tiek rezervēta individuāli katram pasākumam un piedāvā ziemas kāzu laulību ceremoniju dekorētā parketa svinību zālē ar arku romantiskā apgaismojumā un nakšņošanu ērtos numuriņos.

svētku pils
Svinību vieta: SVĒTKU PILS
svētku pils
Svinību vieta: SVĒTKU PILS

Svetkupils.lv

info@svetkupils.lv

Vimbukrogs, Ķekavas pagasts


Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: LINDA LAUVA, J. PAUĻULIS, ANETE RUKE, MIKS ŠĒLS


Lasi arī: TRADICIONĀLĀKĀS KĀZU SVINĪBU VIETAS UN TO IZMAKSAS

Citi Raksti