Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

IZSMALCINĀTO LĪGAVU BROKASTU UN KĀZU IZSTĀDES ATSKATS

IZSMALCINĀTO LĪGAVU BROKASTU UN KĀZU IZSTĀDES ATSKATS

Pagājušā nedēļas nogalē kāzu TOP medijs LĪGAVĀM laida klajā jau piekto grāmatžurnāla LĪGAVĀM numuru. Tas tika prezentēts gan izsmalcinātajās līgavu brokastīs ar izcilu lektoru piedalīšanos, gan kāzu izstādē un tirgotavā.

LĪGAVĀM, vienīgais kāzu grāmatžurnāls Latvijā pieejams tirdzniecībā no 27.11.18. lielākajās preses tirdzniecības vietās – Narvessen, Sky&more, Stockmann.

Ikviena līgava, kas iegādāsies jauno LĪGAVĀM grāmatžurnāla numuru, piedalīsies izlozē par iespēju laimēt Amelia kāzu kleitu dizaina studija kāzu kleitu 800 EUR vērtībā.

25. novembrī Sūkņu stacija pārvērtās īstā kāzu paradīzē, jo tieši tur notika izsmalcinātās LĪGAVĀM brokastis un kāzu izstāde/tirgotava.

Video: Kaņepes films

Par dekorācijām un noskaņu bija parūpējies viens no oficiālajiem sponsoriem SHISHI Home Of Beauty.

Par glāzi šampanieša brokastu dalībniekiem – GhMumm.

Bet par izcili gardu maltīti brokastu dalībniekiem – Ozo restorāns.

Netrūka arī muzikālais noformējums – brokastu apmeklētājus priecēja saksofonista Jāņa Daneviča uzstāšanās.

Bet kāzu izstādē par muzikālo labsajūtu rūpējās viena no Latvijā pieprasītākajām kāzu grupām – The Originals. Lai apmeklētājiem paliktu atmiņas no lieliskās dienas, viņi varēja apmeklēt Kastekust stendu, iegūstot kustbildi par piemiņu.

Izsmalcinātajās līgavu brokastīs uzstājās vairāki izcili kāzu jomas eksperti, kas dalījās savā pieredzē ar topošajām līgavām un līgavaiņiem un vedējiem.

Līgavu brokastis iesāka kāzu fotogrāfi Inta Lankovska un Billijs Locs, pārstāvot Latvijas Kāzu Fotogrāfu asociāciju un sniedzot ieskatu, kā izvēlēties labāko kāzu fotogrāfu savām kāzām.

Kāzu vadītājs Arvis Zēmanis dalījās pieredzē, kādam jābūt izcilam kāzu vadītājam un sniedza ieskatu viesmīlības konceptā.

Kā izvēlēties savam augumam atbilstošu kāzu kleitu un to, kādas ir kāzu kleitu modes tendences un kā nebaidīties uzdrīkstēties, izvēloties savu kleitu, dalījās kāzu kleitu dizaina studijas Amelii īpašniece Ieva Ruka.

Bet kāzu organizatore un dekoratore Iluta Piternika / MintDeco savā lekcijā īpašu uzmanību pievērsa pāra divvientulībai kāzu dienā.

Kāzu izstādē/tirgotavā piedalījās vairāki desmiti pakalpojumu sniedzēji, aptverot teju visu kāzu jomas spektru – no organizēšanas pakalpojumiem līdz pat kāzu kleitām un uzvalkiem.

Zīmols Ma Cherie kāzu izstādē piedāvāja izsmalcinātu veļu līgavām, mežģīņu, satīna un šifona peņuārus, kā arī nakts veļu medusmēnesim.

Līgavas kāzu izstādē varēja pārliecināties par kvalitatīvo līgavas kleitu klāstu, ko piedāvā kāzu salons 6. Septembris. Salona pārstāvēto dizaineru kleitu griezums ir iespaidīgs ar auduma, izšuvumu un detaļu grezno skaistumu, par ko līgavas varēja pārliecināties kāzu izstādē.

Izcilas kāzu kleitas līgavas varēja atrast arī Inga Ezergale design stendā.

Ar plašo mežģīņu klāstu un izsmalcinātajām līgavu kleitām iepazīstināja arī salons Imperial Lace.

BG suits – vīriešu klasiskā stila lietpratēji, kuru smalkos darinājumus ciena un augstu novērtē katrs džentlmenis, iepazīstināja ar jaunākajām līgavaiņu modes tendencēm.

Par rotām izstādē bija parūpējies vietējais zīmols Nela Strenge Gemssavukārt dažādus skaistumkopšanas padomus kā līgavām, tā kāzu viešņām varēja uzzināt Douglas stendā.

Hotel Virkas muiža – vieta, kur senatnīgais apvienojas ar mūsdienīgo radot mājīgu un intīmu gaisotni gan jaunlaulātajiem gan viesiem, iepazīstināja izstādes apmeklētājus ar savu pakalpojumu klāstu.

Plašs atpūtas komplekss Rožmalas – dizaina viesnīca / restorāns / dzirnavas / pirts un relaksāciju komplekss apmeklētājiem sniedza ieskatu savos pakalpojumos.

Dome Hotel iepazīstināja ar savu plašo piedāvājumu kāzu svinībām, izsmalcinātam kāzu mielastam, neaizmirstamai pirmajai kāzu naktij, fotosesijām vai jutekliskam SPA rituālam.

Pilnu pasākuma dekorēšanu / noformēšanu, ielūgumu izgatavošanu un dažādu citu dekoru personalizāciju un nomu piedāvā Ideju Aģentūra, kas izstādes apmeklētājiem sniedza ieskatu savos piedāvātajos pakalpojumos.

Art Event floristikas un dekorēšanas studija parādīja un pastāstīja līgavām, kādām jābūt individuālām un stilīgām kāzām.

Ar skaistiem traukiem, krāsainām glāzēm un galda piederumiem gan kāzām, gan citiem svētkiem iepazīstināja Nebbiolo Events.

Kā arī Līgavu brokastīs ēdienu pasniedzām no greznajiem Nebbiolo Events traukiem.

Elite Tent stendā varēja uzzināt visu nepieciešamo par inventāra nomu kāzām,

bet Best Events izstādes apmeklētājus iepazīstināja ar savu pakalpojumu plašo klāstu – dažāda veida galdautu, salvešu u.c. svinību inventāra nomu.

Daudz vērtīgas informācijas pāri varēja iegūt arī apmeklējot Latvijas Kāzu Fotogrāfu asociācijas stendu, kurā kāzu fotogrāfi Billijs Locs un Inta Lankovska dalījās, kā atrast piemērotāko foto meistaru savām kāzām.

Bet par kāzu video vērtīgus padomus sniedza kāzu filmētāju un fotogrāfu komanda Baltic Wedding.

Kāzu izstādē bija iespēja apskatīt un iegādāties Moon In Love izsmalcinātos kāzu fotoalbumus, viesu grāmatas un laulību apliecību vākus.

Anna Kande iepazīstināja ar kāzu ielūgumiem no idejas līdz pat realizācijai.

Ziedi no Goldingen flowers.

Kā arī kāzu bārs Mākonis Coktails & Design.

Izstādē tika prezentēts arī LĪGAVĀM jaunākais kāzu grāmatžurnāla numurs, ko ikvienam bija iespēja iegādāties par īpašu cenu.

Jaunā kāzu grāmatžurnāla mīlestības vēstneši ir aktieri Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks.

Jaunajā kāzu grāmatžurnālā atradīsiet sev noderīgu informāciju par līgavas dzīvesstilu, saderināšanos, kāzu plānošanu, svinībām, kāzu stilu un modi un citām aktualitātēm.

FOTO: KASPARS FILIPS DOBROVOĻSKISĢIRTS RAĢELIS
Citi Raksti