Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

TAVS ZELTS – ACU VESELĪBA. KĀ OPTOMETRIJAS JAUNĀS TEHNOLOĢIJAS VAR PALĪDZĒT

TAVS ZELTS – ACU VESELĪBA. KĀ OPTOMETRIJAS JAUNĀS TEHNOLOĢIJAS VAR PALĪDZĒT

Redze ir tā cilvēka maņa, kas nudien ir zelta vērtē. Ikdienā rūpējoties par ķermeņa labsajūtu, tomēr dažkārt mēdzam aizmirst, ka arī par redzi ir jārūpējas regulāri – pat tad, ja sūdzību nav, redzi ieteicams pārbaudīt reizi gadā. Savukārt, ja rodas tādi redzes traucējumi kā redzes miglošanās, acu sausums, nepieciešamība žurnālu attālināt no acīm, lai labi saskatītu, vai jebkāda cita sūdzība, apmeklējiet acu veselības speciālistu bez kavēšanās.

Optikas salons Fielmann piedāvā profesionālu un kvalitatīvu redzes pārbaudi, konsultācijas un modernāko briļļu piemeklēšanu un to individuālu pielāgošanu ikvienam klientam.

Piemērotākās brilles tavam dzīvesstilam

Optikas salona Fielmann optometrists piemeklēs tieši jums piemērotākās brilles, kas kalpos ne vien praktiskiem nolūkiem, bet arī kā fantastisks aksesuārs, papildinot un paspilgtinot jūsu ikdienas tēlu.

acu veselība optika optometrija brilles un fielmann
Brilles: FIELMANN

Lai varētu piemeklēt pašas piemērotākās brilles tieši jums un jūsu dzīvesstilam, nepietiek vien ar redzes asuma rādījumu piefiksēšanu un dizainiski pievilcīgākā briļļu ietvara izvēli. Optometrists Fielmann salonā jūs izjautās par ikdienas paradumiem un darba specifiku – profesiju, hobijiem, nolūku, kādam vēlas brilles izmantot. Ir būtiski, vai tās būs ikdienā nēsājamas brilles, vai tikai darbam ar datoru vai auto vadīšanai.

Tālāk, lai piemeklētu personiski jums piemērotas brilles, tiek veikti precīzi izmeklējumi – ļoti akurātus mērījumus veic ar jaunāko Essilor Visio Office aprīkojumu, nosakot precīzu starpzīlīšu attālumu, acu augstumu ietvarā, galvas rotācijas kustību, skatoties uz sāniem un citus parametrus, kurus pielāgot izvēlētajam briļļu rāmim. Rezultātā klients iegūst individuāli pielāgotas gudrās brilles.

acu veselība, optometrija, optika optometrija brilles un fielmann

Viedās brilles – pielāgotas dažādām vajadzībām

Daudzfunkcionālās jeb viedās brilles ieteicamas lietot tiem, kam vienlaikus ir gan tāluma, gan tuvuma redzes problēmas. Ja kādreiz brilles varēja izvēlēties vien vienam mērķim, piemēram, lai uzlabotu redzi tālumā, tad tagad tās tiek radītas, vienlaikus vienā produktā iegūstot gan labu redzi tuvumā, gan tālumā – līdz ar to nerodas nepieciešamība iegādāties atsevišķas brilles darbam ar datoru un atsevišķas – auto vadīšanai. Tādas ir multifokālās brilles, kas der visiem attālumiem. Izvēloties papildus Transitions lēcas, šādas brilles var iegūt vēl vienu – saulesbriļļu funkciju, jo tās tonēsies atkarībā no gaismas intensitātes: telpā būs caurspīdīgas, bet ārā tumšas. Jūs ne tikai labi redzēsiet, bet arī aizsargāsiet acis no spožās saules.

Brilles: FIELMANN

Tik būtiskā acu aizsardzība pret zilo gaismu

Ja klientam izteiktu sūdzību nav, Fielmann optometristi iesaka lietot Eyezen brilles, kas aizsargā pret zilo gaismu. Tā kā redze ir viena no pašām svarīgākajām cilvēka maņām, acīm šī aizsardzība ir vitāli svarīga. Nepasargājot tās no zilās gaismas un UV starojuma, ātrāk parādās kaites, kas saistītas ar redzi. Kopš aizvien vairāk darba un mācību laika tiek pavadīts pie datoriem, acu aizsardzībai jāvērš rūpīgāka uzmanība. Arī redze piedzīvo stresu un tas atstāj iespaidu ne vien uz acu veselību, bet arī miega kvalitāti. Fielmann optometriste Evija Barkāne atgādina, ka intensīvi strādājot pie datora, preventīvi jāatceras ieviest regulāras atpūtas pauzes.

Jaunākās paaudzes lēcas ar zilās gaismas aizsardzību Eye Protect System ir kristāldzidras un ļoti viegli kopjamas.

Izvēloties brilles Fielmann salonā, varat būt droši, ka jums tiks sniegta profesionāļu palīdzība gan redzes novērtēšanā, gan piemērotākā briļļu rāmja un lēcu izvēlē. Vēl kāds jauks un praktisks bonuss – 3 gadus pēc briļļu iegādes tām piemērots bezmaksas serviss.

acu veselība optika optometrija brilles un fielmann
Fielmann optometriste: EVIJA BARKĀNE

Vairāk informācijas arī: FIELMANN

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA


Lasi arī: PĀRTIKAS PRODUKTI MIRDZOŠAI ĀDAI

Citi Raksti